Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Динаміка ударно-вібраційних систем з електромагнітним приводом для ущільнення будівельних сумішей
    (КНУБА, 2013) Баранов, Ю. О.
    Стаття присвячена дослідженню динаміки електромагнітної ударно – вібраційної установки для віброущільнення будівельних сумішей. Розглянуто фізичну та математичну моделі системи. Досліджено поведінку системи за умов зміни часу затримки на вмикання живлення електромагнітів. Для розв’язання диференційних рівнянь руху застосовано чисельну методику розрахунку. Наведено впровадження результатів досліджень у виробництво та навчальний процес.
  • Документ
    Дослідження процесу ущільнення суміші в умовах ударно-вібраційного навантаження за допомогою методу динамічної петлі гістерезису
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    В умовах проектування ударно-вібраційних машин для ущільнення будівельних сумішей однією з найважливіших задач є оцінка характеру та величини енергії, що передається від робочого органу до середовища та визначення раціональних параметрів машини та середовища, що забезпечують даний процес. Основним критерієм ефективності роботи машини є максимальна передача енергії від робочого органу до середовища за умов мінімальних непродуктивних витрат енергії, мінімально можливої тривалості циклу, отримання виробу високої якості а також збереження високої надійності машини. Проте, слід зазначити, для представлення повної фізичної картини необхідно також врахувати крутизну фронту динамічного навантаження а також несиметричність динамічної петлі гістерезису відносно осей координат. Для проведення досліджень використано метод динамічної петлі гістерезису.
  • Документ
    Критерії вибору змішувача сухих будівельних сумішей
    (КНУБА, 2012) Баранов, Ю. О.; Клименко, М. О.
    Наведено результати аналізу змішувачів для отримання однорідних сухих будівельних сумішей. Запропоновано методологію та критерій вибору змішувачів сухих будівельних сумішей. Подані особливості конструктивного виконання найбільш важливих для якості суміші вузлів змішувачів, які використовуються провідними виробниками такого устаткування.
  • Документ
    Оцінка конструктивних та технологічних параметрів віброустановок при формуванні залізобетонних кілець
    (КНУБА, 2006) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Корнійчук, Б. В.; Коваль, М. А.
    Залізобетонні кільця є поширеним виробом, що застосовується в будівництві. Геометричні розміри кілець приведені в таблиці 1. Широке їх застосування спонукало інженерів і дослідників до пошуку ефективних методів їх виробництва. До таких методів відносяться: лиття, пресування, відцентрове ущільнення, вібрування, вібропресування.
  • Документ
    Ручний електроінструмент для будівництва
    (КНУБА, 2005) Баранов, Ю. О.
    Велика різноманітність будівельних робіт, їхня складність, а часто і незручність їх проведення вимагають застосування не менш різноманітної номенклатури електричних інструментів.
  • Документ
    Дослідження робочих процесів вібромашин із змінним режимом руху
    (КНУБА, 2004) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Ручинський, М. М.; Свідерський, А.Т.; Клименко, М.О.; Косминський, І.В.; Дєдов, О. П.; Басараб, В. А.
    Вивчення динаміки вібромашин для сталого режиму руху [ ] 31 − дало можливість оцінити загальні підходи до визначення сил опору як в самій машині так і в оброблювальному середовищі. Однак найбільш важливим із точки зору виконання (протікання) робочого процесу, безумовно, є знання законів руху для перехідних режимів.
  • Документ
    Експериментальні дослідження взаємодії середовища з робочим органом електромагнітної ударно-вібраційної площадки
    (КНУБА, 2003) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    Експериментальні дослідження взаємодії оброблюваного середовища з робочим органом складної нелінійної вібромашини являються чи не найдійовішим методом визначення параметрів системи "машина-середовище" і дають можливість перевірити як існуючі теоретичні положення так і визначити напрямок для подальших досліджень.
  • Документ
    Ударно-вібраційні машини з електромагнітним приводом на випрямленому струмі
    (КНУБА, 2002) Баранов, Ю. О.
    Електромагнітні вібратори, які працюють в гармонічному (вібраційному) режимі, застосовуються досить широко в багатьох галузях промисловості завдяки високій надійності та нескладному керуванню режимом роботи. Головним чином вони використовуються у вібротранспортуючих машинах, робочі органи яких дозволяють розміщення декількох вібраторів без забезпечення синхронізації режиму роботи, що досить важко виконати при використанні змінного або напіввипрямленого струму. Використання таких вібраторів в ударно-вібраційних машинах обмежується відносно невеликою амплітудою коливань.
  • Документ
    Методика експериментальних досліджень взаємодії середовища з робочим органом ударно-вібраційної площадки
    (КНУБА, 2002) Баранов, Ю. О.; Клименко, Микола Олександрович; Басараб, Володимир Аксенійович
    Проектування вібраційних машин для виробництва залізобетонних виробів потребує врахування цілого комплексу навантажень, серед яких важливе значення має реакція середовища при виникненні в ньому хвиль. Особливої актуальності ця задача набуває при проектуванні складних нелінійних вібромашин (полігармонічних, ударно-вібраційних автоколивальних та ін.).
  • Документ
    Моделювання реакції середовища на рух робочого органу віброударної площадки
    (КНУБА, 2001) Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    Задача проектування віброударних площадок для ущільнення бетонних сумішей потребує врахування цілого комплексу фізико-механічних властивостей робочого середовища (висота шару суміші, жорсткість, щільність, модуль деформації і т.п). Тому виникає необхідність створення математичної моделі взаємодії робочого органу віброплощадки з оброблюваним середовищем. Для цього потрібно знайти реакцію середовища на віброударний вплив.