Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Документ
    Інтеграція прикладних модулів EFQM до складу організаційно-технологічних інструментів управління будівництвом
    (КНУБА, 2017) Бондар, Олена Анатоліївна; Якимчук, Ірина Миколаївна; Дружинін, Максим Андрійович; Кошельна, Валентина Миколаївна; Петренко, Ганна Сосоєвна
    Розроблено структурні моделі стратегічного управління ризиками будівельно-інвестиційних проектів на основі EFQM (European Foundation for Quality Management), що сприятиме удосконаленню організаційно-технологічних інструментів управління будівництвом та процесів стратегічної організації менеджменту підприємств підрядного будівництва. Здійснено системне дослідження процесу управління ризиками з урахуванням особливостей операційної діяльності будівельних підприємств, запропоновано алгоритм прийняття управлінських рішень в умовах ризику. Запропоновано комплексний підхід до оцінювання на основі моделі синхронності «виробництво-реалізація-оплата», що забезпечило експрес-оцінку ризиків, та факторної моделі інтегрального показника ризику, що дозволило статистично обґрунтовано визначити рівень (зону) ризику та окреслити напрями пріоритетної уваги менеджменту з метою підвищення його ефективності.
  • Документ
    Інструменти та засоби управління інфраструктурними проектами комплексної технічної системи
    (КНУБА, 2018) Крамський, Сергiй Олександрович; Руднiченко, Микола Дмитрович
    Розглянуто проблеми комплексної технічної системи і виконано аналіз процесів, які супроводжують розвиток складних технічних систем (СТС) інфраструктурних проектів. Запропоновано методи прийняття проектних рішень (на основі властивостей і показників СТС), які є основою при виборі кращих варіантів її обрису. Інфраструктурні проекти прогнозування показників властивостей СТС наведені як об'єкт розвитку. Представлено моделі, що забезпечують процес прогнозування обрису СТС і спрямовані, насамперед, на розгляд її як об'єкта функціонування інфраструктурних проектів. Запропоновані методи оцінок прогнозування технічних рішень елементної бази для СТС і безпосередньо її обрису, виходячи із принципу функціонування суднових конструкцій та механізмів. Викладено методику визначення розрахункового показника для оцінки ризиків функціонально взаємозв’язаних структурних компонентів суднових енергетичних установок.