Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 16
  • Документ
    Математична модель управління інформаційним середовищем девелоперського проекту
    (КНУБА, 2013) Тесля, Ю. Н.; Гоц, В. В.
    Запропоновано математичну модель управління інформаційним середовищем девелоперського проекту, що базується на використанні логіки предикатів 1-го порядку в матричних структурах пріоритетів і витрат на варіанти розвитку цього середовища.
  • Документ
    Модель управления ресурсами портфелей проектов и программ
    (КНУБА, 2013) Егорченкова, Н. Ю.; Лисицин, А. Б.; Катаев, Д. С.
    Представлена матричная модель управления ресурсами в проектной и операционной деятельности проектно-ориентированного предприятия. Даны определения проектной и операционной деятельности. Выделены основные проблемы управления ресурсами портфелей проектов и программ в проектной и операционной деятельности предприятия.
  • Документ
    Информационные взаимодействия в процессе управления ресурсами портфелей проектов и программ
    (КНУБА, 2014) Егорченкова, Наталья Юрьевна; Лисицин, Алексей Борисович
    Описаны основные информационные взаимодействия в процессе управления ресурсами портфелей проектов и программ. Рассмотрена матричная модель управления ресурсами портфелей проектов и программ. Показан куб потребности в ресурсах для портфелей проектов и программ и их производства в операционной деятельности предприятия. Выделены формы информационного взаимодействия/воздействия.
  • Документ
    Организация управления портфелями проектов и программ
    (КНУБА, 2015) Егорченков, Алексей Владимирович; Егорченкова, Наталья Юрьевна; Лисицин, Алексей Борисович; Чёрная, Наталья Александровна
    Известно, что организация управления начинается с определения организационной структуры портфелей проектов и программ и команды его управления. По аналогии с организационной структурой проектов в работе предлагаются новые модели организационных структур для портфелей проектов. В результате анализа моделей организационных структур для портфелей проектов выявлены их слабые стороны и для проектно-производственной деятельности промышленных предприятий рекомендовано применять модель организационной структуры «подпроект» с дальнейшим созданием офиса управления проектами (ОУП).
  • Документ
    Современные технологии управления ресурсами портфелей проектов и программ
    (КНУБА, 2015) Лисицин, Алексей Борисович; Палий, Сергей Владимирович
    Проанализированы современные исследования в области управления ресурсами портфелей проектов и программ. Проведенные исследования показали, что для эффективного управления ресурсами портфелей проектов и программ проектно-ориентированного предприятия лучше всего подходит технология матричного управления. Показана целесообразность использования идеи имитационного моделирования.
  • Документ
    Концепція планування інформаційних ресурсів проектно-орієнтованого підприємства
    (КНУБА, 2016) Єгорченкова, НаталіяЮріївна; Оберемок, Наталія Василівна; Хлевна, Юлія Леонидівна
    Виходячи з практики реалізації інформаційних ресурсів в проектно-орієнтованих підприємствах, слід зазначити, що управління проектною та операційною діяльностями вважається успішним і якісно організованим, якщо в процесі формування інформаційних ресурсів були витримані рамки часу, витрат і якості. Саме для цього необхідно чітко реалізувати процедури планування інформаційного ресурсу. Для ефективного планування інформаційного ресурсу були визначені: структура інформаційного ресурсу, кому інформаційний ресурс найбільш необхідний; хто може надати інформаційний ресурс; хто отримає інформаційний ресурс; терміни отримання інформаційного ресурсу. На основі цих компонентів була побудована схема планування інформаційних ресурсів. За допомогою такої схеми наочно показано план обробки інформаційних запитів на проектно-орієнтованому підприємстві, що дасть змогу планувати своєчасне отримання необхідних інформаційних ресурсів, а також контролювати відповідальних за надання такої інформації співробітників.
  • Документ
    Cтруктура знань в мета-методології управління проектами
    (КНУБА, 2017) Тесля, Юрій Миколайович; Хлевна, Юлія Леонідівна
    Практика управління знаннями впровадження методології управління проектами не завжди є успішною. Першочергово це пов’язано з динамічністю створення, трансформування, розповсюдження й використання знань при впровадженні методологій управління проектами та тим, що знання виступають як вплив на процес впровадження методології управління проектами. Раціональне управління знаннями, як формалізованого класу впливів, сприяє дії оптимальної реакції системи управління на вплив та впровадженню оптимальної методології управління проектами. Пропонується розглядати області знань в розрізі деякої надбудови над методологією управління проектами у вигляді мета-методології управління проектами. Представлено процес використання запропонованих областей знань для впровадження конкретизованої методології управління проектами. Показано, що запропоновані області знань підвищують ефективність впровадження методологій управління проектами в практику діяльності проектно-орієнтованих підприємств.
  • Документ
    «Трансформенна» модель організації процесу управління інформаційними ресурсами проектно-орієнтованого підприємства
    (КНУБА, 2017) Єгорченкова, Наталія Юріївна
    На будь-якому проектно-орієнтованому підприємстві створюється та обробляється безліч інформаційних ресурсів, різних за складністю, термінами обробки, кількістю задіяних сторін і типом створюваних інформаційних продуктів. Ці відмінності потребують комбінованого підходу до організації управління інформаційним ресурсом проектно-орієнтованого підприємства. У статті запропоновано побудову «трансформенної» моделі, яка являє собою організаційну структуру з такими елементами, як отримувач та відправник інформаційного ресурсу. Зв'язуючою ланкою між цими елементами є мультисистемна інформаційна технологія. Описано компоненти «трансформенної» моделі та особливості її застосування, а також визначено принципи такої моделі, які полягають в почерговій зміні керованої та виконуючої ролі залежно від того, чи є учасник команди отримувачем або відправником інформаційного ресурсу.
  • Документ
    Методи контролю процесів створення та надання інформаційних ресурсів проектно-орієнтованого підприємства
    (КНУБА, 2017) Єгорченков, Олексій Володимирович
    Під час управління інформаційними ресурсами на проектно-орієнтованому підприємстві часто виникає протиріччя між бажаними і фактичними результатами надання необхідної інформації. Як правило, встановлені терміни не відповідають реальним, а обсяг наданої інформації неповний. Для вирішення цього протиріччя автором запропоновано ввести такі поняття, як плановий та фактичний терміни надання інформаційного ресурсу для визначення своєчасності його створення й обсяг інформаційного ресурсу, а також його представлення для оцінки повноти отриманої інформації. Також у роботі показані причини виникнення невідповідності між плановими та фактичними значеннями та необхідність впровадження інструментів адміністрування, які мають бути направлені на адміністративний вплив на всіх учасників процесу створення та надання інформаційного ресурсу.
  • Документ
    Метод сітьового управління інформаційними ресурсами проектно-орієнтованих підприємств
    (КНУБА, 2017) Єгорченкова, Наталія Юріївна
    Запропоновано використання сітьового методу для управління інформаційними ресурсами проектно-орієнтованого підприємства. Показано, що на сьогодні не проводились дослідження щодо використання сітьової моделі для управління інформацією підприємства. Зазначено, що сітьова модель найбільш підходить для таких типів проектів, де інформаційний ресурс є додатковим результатом проекту, а не його продуктом. Розглянуті різні варіанти отримання інформаційного ресурсу залежно від його потреби в роботах проекту. Подальші дослідження показали, що для управління інформаційними ресурсами можуть бути застосовані інші типи моделей, такі як ієрархічна, ітераційна, лінійна, автономна, модель на основі дводольних графів та інше. Проведені дослідження дозволять підвищити ефективність управління інформацією в проектній діяльності підприємства.