Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Інформаційні технології планування і моніторингу обсягів навчальної роботи студентів і викладачів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації
    (КНУБА, 2010) Лізунов, П. П.; Білощицький, А. О.; Білощицька, С. В.; Лященко, Т. О.
    Запропоновано інформаційні технології планування і моніторингу обсягів навчальної роботи в умовах Болонського процесу, до яких відносяться: навчальні плани, множина обмежень на формування навчальних планів спеціальностей, контингент студентів, контингент викладачів.
  • Документ
    Управління вищими навчальними закладами із застосуванням методів управління проектами
    (КНУБА, 2010) Білощицький, А. О.; Лізунов, П. П.; Лісневський, Р. В.; Лященко, Т. О.
    Запропоновано математичну модель управління вищими навчальними закладами (ВНЗ) за рахунок введення до її складу проектно-орієнтованих векторних технологій управління ВНЗ. Це дозволяє формалізувати цілі реалізації та процедурно-об'єктну структуру векторних інформаційних технологій у системах управління проектами ВНЗ.
  • Документ
    Пружна рівновага сферичної оболонки в центральному силовому полі
    (КНУБА, 2013) Лізунов, П. П.
    Отримані співвідношення, які описують напружено-деформований стан безмоментної сферичної оболонки, що рухається за круговою траєкторією в центральному силовому полі.
  • Документ
    Математичне моделювання динаміки пружних ланок дволанкового маніпулятора
    (КНУБА, 2009) Лізунов, П. П.; Голенков, В. Г.
    В роботі досліджені питання, пов’язані із впливом пружних характеристик ведучої та веденої ланок дволанкового маніпулятора, змодельованих у вигляді вертикально висячих стрижнів, з’єднаних між собою шарніром, на їхню динаміку. Одержано систему диференційних рівнянь впливу прогинів стрижнів на їхні кінематичні та динамічні характеристики.
  • Документ
    Математична модель та формалізація проектно-векторного простору освітніх середовищ
    (КНУБА, 2013) Білощицький, А. О.; Лізунов, П. П.; Лященко, Т. О.
    Запропоновано математичну модель проектно-векторного простору освітніх середовищ, основні напрями застосування векторної алгебри для забезпечення цілісності компонентів мультисистеми проектно-векторного управління освітніми середовищами. Виконано математичну формалізацію проектно-векторного простору. Сформульовано основні визначення методології проектно-векторного управління ВНЗ, до яких належать визначення проектно-векторного простору ВНЗ, проектно-векторного середовища, вимірювань проектно-векторного простору, сутностей проектно-векторного середовища.
  • Документ
    Математичні моделі появи та розповсюдження зон руйнування кругових неоднорідних дисперсно-армованих тіл
    (КНУБА, 2012) Гуляр, О. І.; Лізунов, П. П.; Солодей, І. І.
    Представлені дослідження спрямовані на створення нових фізичних і математичних моделей та алгоритмів ефективного чисельного моделювання нелінійної роботи широкого класу просторових залізобетонних конструкцій з урахуванням пластичних деформацій, тріщиноутворення і спільної роботи з армуванням та облицюванням.
  • Документ
    Напружено-деформований стан замкнених конічних оболонок при складному обертанні
    (КНУБА, 2019) Лізунов, П. П.; Криксунов, Е. З.; Фесан, О. М.
    В даній роботі наведені співвідношення, що визначають напружено-деформований стан системи двох замкнених конічних оболонок, з’єднаних центральною жорсткою вставкою, які обертаються з постійною кутовою швидкістю навколо осі симетрії системи, центр мас якої здійснює рух в центральному силовому полі.
  • Документ
    Наукова школа будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури
    (КНУБА, 2017) Баженов, В. А.; Ворона, Ю. В.; Лізунов, П. П.; Пискунов, С. О.; Шишов, О. В.
    Висвітлюється історія заснування і розвитку наукової школи будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури, зародження якої пов’язується із створенням у 1961 р. науково-дослідної лабораторії тонкостінних просторових конструкцій. Прослідковано основні етапи шляху, пройденого науковим колективом лабораторії, на базі якої згодом був створений НДІ будівельної механіки. Зазначається, що основними задачами наукової школи були і є розробка орієнтованих на використання комп’ютерної техніки методів та алгоритмів чисельного аналізу для розв'язання задач механіки деформівних тіл, а також розробка автоматизованих систем розрахунку конструкцій у різних галузях техніки. Підкреслено тісний зв’язок науково дослідних робіт з навчальним процесом кафедри будівельної механіки.
  • Документ
    Коливання сферичної оболонки в центральному силовому полі
    (КНУБА, 2014) Лізунов, П. П.
    Отримані співвідношення, які описують коливання безмоментної сферичної оболонки, що рухається за круговою траєкторією в центральному силовому полі.
  • Документ
    Розрахунок залізобетонних конструкцій з урахуванням еволюції взаємодії арматури з бетоном
    (КНУБА, 2014) Баженов, В. А.; Лізунов, П. П.; Солодей, І. І.
    При дослідженні корпусу ядерного реактора вивчено підкріплюючий вплив металоконструкцій на напружений стан бетонного масиву, розраховано рівень граничного тиску, досліджено схему втрати несучої здатності конструкції.