Опір матеріалів і теорія споруд

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/207

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Напружено-деформований стан і формозмінення масивних і тонкостінних об’єктів
    (КНУБА, 2018) Баженов, В. А.; Максим’юк, Ю. В.
    В роботі наведені результати математичного моделювання процесів формозмінення масивних і тонкостінних тіл обертання під дією вимушених переміщень та неусталених температурних полів при великих незворотніх деформаціях і перемінних граничних умовах. В якості прикладів розглянуті операції витяжки циліндричного стакану і гарячої осадки циліндричної заготовки.
  • Документ
    Дослідження напруженого стану зварного ротору на основі моментної схеми МСЕ
    (КНУБА, 2017) Пискунов, С. О.; Гуляр, О. І.; Максимюк, Ю. В.; Мицюк, С. В.; Сизевич, Б. І.
    В статті проведено визначення напружено-деформованого стану зварного ротору складної форми і вивчення характеру його зміни в процесі навантаження в результаті розвитку пластичного деформування.
  • Документ
    Скінчений елемент загального типу для розв’язку вісесиметричної задачі нестаціонарної теплопровідності
    (КНУБА, 2015) Максим’юк, Ю. В.
    В роботі отримані розрахункові співвідношення скінченого елемента (СЕ) загального типу з чисельним інтегруванням для вісесиметричної задачі нестаціонарної теплопровідності з урахуванням змінності теплофізичних констант в його площині. На основі порівняння двох типів СЕ з’ясовано, що при рівномірному розподіленні теплофізичних констант і відсутності суттєво косокутних СЕ в межах об’єкту збіжність результатів отриманих на їх основі практично тотожна.
  • Документ
    Алгоритм розв’язання вісесиметричних задач нестаціонарної теплопровідності
    (КНУБА, 2015) Андрієвський, В. П.; Гуляр, О. І.; Максим’юк, Ю. В.; Мицюк, С. В.
    Наведені основні розрахункові співвідношення вісесиметричних задач нестаціонарної теплопровідності в криволінійній системи координат. Проведені чисельні дослідження для обґрунтування достовірності результатів.
  • Документ
    Визначення тріщиностійкості вісесиметричних тіл з урахуванням формозмінення
    (КНУБА, 2018) Максим’юк, Ю. В.
    В даній роботі проведено узагальнення модифікованого методу реакцій для обчислення лінійних і нелінійних параметрів механіки руйнування в змішаних задачах при розвитку під дією зовнішніх навантажень великих деформацій пластичності. Достовірність результатів обґрунтована шляхом розв’язання тестових прикладів і наведені результати розрахунку конкретних об’єктів.
  • Документ
    Методика розв’язання вісесиметричних задач стаціонарної теплопровідності та термопружності на основі MCCE
    (КНУБА, 2014) Андрієвський, В. П.; Максим’юк, Ю. В.
    Наведені основні розрахункові співвідношення вісесиметричних задач стаціонарної теплопровідності та термопружності в криволінійній системи координат. На базі основних положень моментної схеми скінченних елементів отримано співвідношення для визначення температурних деформацій. Проведені чисельні дослідження для обґрунтування достовірно-сті результатів.