Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 13
  • Документ
    Інформаційна технологія управління проектами на базі ERPP (Enterprise Resources Planning In Project) та APE (Administrated Projects of the Enterprise) систем
    (КНУБА, 2010) Тесля, Ю. М.; Білощицький, А. О.; Тесля, Н. Ю.
    Розглянуто особливості створення інформаційних технологій на проектно-орієнтованих підприємствах. Показано неповноту формальних засобів управління проектами в умовах матричної організації управління проектами і підприємствами. Запропоновано структуру інформаційних систем управління ресурсами проектів та адміністрування проектів підприємств.
  • Документ
    Створення системи портфельного управління ресурсами компанії в проектах
    (КНУБА, 2010) Тесля, Н. Ю.
    Розглянуто доцільність та проблеми створення систем портфельного управління ресурсами компанії в проектах. Формалізовано цілі, функції, вимоги і наведено опис основних компонентів таких систем.
  • Документ
    Оцінка можливості застосування CALS-технологій до розв’язання задач розподіленого управління
    (КНУБА, 2011) Чорна, Н. О.
    Розглянуто можливість застосування принципів CALS-технологій для використання їх до розв’язання задач розподіленого управління.
  • Документ
    Розробка загальної концептуальної моделі дистанційного розгалуженого курсу
    (КНУБА, 2011) Федусенко, О. В.; Рафальська, О. О.
    Наведено опис існуючих платформ дистанційного навчання та проведено їх порівняльний аналіз; розроблено загальну модель дистанційного нелінійного курсу.
  • Документ
    Системи управління навчальним процесом студентів з розгалуженою організацією дистанційного навчання у вищому навчальному закладі
    (КНУБА, 2013) Федусенко, О. В.; Рафальська, О. О.
    Наведено огляд наявних систем управління навчальним процесом, проаналізовано їх функціональні можливості та запропоновано модель розгалуженої організації дистанційного навчання.
  • Документ
    Використання методів інтеграції для створення узагальненої інформаційної моделі будівельного об’єкта
    (КНУБА, 2016) Барабаш, Марія Сергіївна; Київська, Катерина Іванівна
    Викладено сучасні принципи інформаційного моделювання будівельних об’єктів. Розглянуто різні системи автоматизованого проектування, які використовуються для створення комп'ютерних моделей будівельних об’єктів на різних стадіях проектування. Проведено аналіз наведених методів інтеграції систем автоматизованого проектування. Обґрунтовано створення нового методу інтеграції параметричної моделі на базі програмного комплексу САПФІР-3D, суть якого полягає у створенні окремого файлу, в якому міститься додаткова інформація про елементи інформаційної моделі будівельного об’єкта. Доцільність такого підходу в тому, що будівельні моделі проектуються як єдине ціле, і при зміні інформації по будь-якому елементу, автоматично змінюються параметри всіх пов’язаних з ним елементів. Також в статті наведені результати роботи створеного модуля інтеграції графічної двовимірної моделі будівлі в 3D модель.
  • Документ
    Роль використання інформаційних технологій в управлінні будівельними проектами
    (КНУБА, 2017) Нахімі Мохаммад Ясін Мохаммад Хусайн; Новохацька, Діана Вікторівна
    Розглянуто застосування інформаційних та комунікаційних технологій в будівництві. Модель інформації та матеріальної діяльності, які в сукупності складають процес будівництва, представлена з використанням методології моделювання діяльності в IDEF0. Розробки в області ІТ, що застосовуються у будівництві, обговорюються на тлі спрощеної моделі типових задач обробки інформації. Розглянуто основні програмні засоби, що застосовуються в будівельних проектах. Відокремлено проблеми застосування інформаційних технологій в управлінні будівельними проектами.
  • Документ
    Інформаційна технологія управління інформаційним супроводженням
    (КНУБА, 2017) Кубявка, Микола Богданович; Тесля, Юрій Миколайович; Кубявка, Любов Богданівна
    Описано розроблену інформаційну технологію управління інформаційним супроводженням у процесах підготовки та проведення військових дій, робота якої орієнтована на направлене цілеорієнтоване (адресне) інформування контрагентів взаємодії. Умовою створення представленої в роботі інформаційної технології був розгляд питання управління інформацією не з позицій максимального інформування контрагентів впливу, а з позицій потрібної інформаційної дії на них. Розроблена технологія відповідає вимогам щодо простоти, є інформативно зрозуміла та мінімально затратна. Вона може стати основним інструментом інформаційного забезпечення управління впливами на прийняття потрібних, щодо впливу, рішень. Отримані результати покладено в основу програмного засобу Adres. Застосування запропонованих в роботі моделей, методів та програмних засобів забезпечить значне покращення шляхів підготовки і проведення операцій з інформаційного впливу на противника та інформаційного супроводження власних військових підрозділів та сил. Це має стати передумовою перемог у інформаційній війні з ворогами України.
  • Документ
    Аналіз підходів до управління креативним потенціалом в командах ІТ-проектів
    (КНУБА, 2017) Чубенко, Миколай Олександрович; Новохацька, Діана Вікторівна
    Проведено аналіз підходів і методів розвитку креативного мислення для розв’язання нетипових задач в рамках ІТ-проектів. Означено позитивні і негативні сторони методів, основних технік та концепцій стимулювання креативності. Виконано огляд найбільш відомих теорій креативного мислення, широко застосовуваних технік і концепцій, що допомагають нестандартно дивитися на наявні проблеми та пропонувати нетривіальні рішення. Наведено аргументи щодо практичної користі застосування креативного підходу до вирішення завдань під час управління командами ІТ-проектів, коли потрібно виходити із зони комфорту звичайного процесу прийняття рішень. Практичне застосування методів допоможе стимулювати попит на креативність, створить умови для виявлення креативності носіями потенціалу та допоможе отримати конкретні результати його використання у вигляді досягнення ключових бізнес-цілей проектів.
  • Документ
    Функціонально-операційна трансформація систем управління будівельним підприємством на ґрунті CALS-технологій
    (КНУБА, 2019) Боліла, Надія Василівна
    Постійно зростаючий рівень конкуренції вимагає для оптимізації процесу виконання будівельно-монтажних робіт застосовувати автоматизовані системи проектування і складання кошторисів, що дає змогу мінімізувати витрати на оплату праці будівельників і скоротити час виконання робіт. Відмінною підмогою для цього служать інформаційні технології. Використання інформаційних технологій в галузі будівництва почалося з обслуговування завдань за різними розрахунками. Сьогодні воно перейшло на рівень систем управління дуже складними проектами, починаючи з проектів звичайних будівель, комунікаційних систем і закінчуючи автоматизованими системами управління об'єктами державного нагляду. Вже застосовуються на практиці інтегровані системи управління якістю, витратами, часом спорудження об'єкта, постачанням необхідними матеріалами, які істотно стабілізують економічну ситуацію будівельних фірм.