Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 20
  • Документ
    Структура та розмір лагу інвестицій в проекти та програми будівельної галузі
    (КНУБА, 2010) Антипенко, Є. Ю.; Доненко, В. І.; Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.; Приходько, Д. О.
    Розроблено класифікацію лагу капітальних вкладень, яка відображує його використання на кожному етапі інвестиційного проекту. Показано, що урахування лагів в оцінці ефективності інвестиційних проектів потрібно на кожному з етапів життєвого циклу виробничих фондів.
  • Документ
    Новітні інформаційно-аналітичні моделі управління підготовкою будівництва на засадах девелопменту
    (КНУБА, 2010) Поколенко, В. О.; Лагутін, Г. В.; Тугай, О. А.; Куліков, П. М.; Борисова, Н. О.; Приходько, Д. О.; Чуприна, Ю. А.; Скакун, В. А.
    Запропоновано комплекс організаційно-технологічних моделей управління підготовкою будівельних проектів на засадах девелопменту, які забезпечують замовнику здатність передбачити настання форс-мажорних подій та врахувати їх наслідки щодо зміни головних параметрів прийнятого варіанта підготовки будівництва.
  • Документ
    Теоретичні основи оновлення існуючих еволюційних методів вирішення організаційно-технологічних питань у діяльності будівельних організацій
    (КНУБА, 2010) Доненко, В. І.; Погорельцев, В. М.; Приходько, Д. О.
    Проаналізовано існуючі еволюційні методи вирішення організаційно-технологічних питань та їх оновлення відповідно до набору нових евристик відбору, вірогідності їх вибору в операторах мутації і принципах формування початкового покоління в еволюційно-генетичних алгоритмах та з метою адаптації і генезису будівельної організації до сучасних умов виробництва.
  • Документ
    Модернізація ресурсно-календарних моделей для потреб системного поліпшення процесів організації будівництва
    (КНУБА, 2011) Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.; Приходько, Д. О.
    Викладено концептуально-методичні основи, формалізацію задачі, основні процедури побудови та розрахунку моделей організації будівництва, які створені за схемою сітьових моделей та залучають ряд семантичних параметрів для опису зовнішніх та внутрішніх умов впровадження будівельного проекту. Наведено фрагменти створених на базі моделей програмних продуктів та їх застосування в практиці будівництва.
  • Документ
    Формування сучасних моделей організаційних структур для адаптації будівельного виробництва до євростандартів
    (КНУБА, 2011) Тугай, О. А.; Чуприна, Ю. А.; Сліпенчук, О. В.
    Визначено передумови запровадження та проекти ОСУ будівельних фірм, що побудовані на засадах інжинірингу та девелопменту і адаптовані до євровимог.
  • Документ
    Модернізація сітьових моделей для забезпечення раціональної організації девелоперського управління будівництвом
    (КНУБА, 2011) Поколенко, В. О.; Приходько, Д. О.; Сліпенчук, О. В.
    Розроблено нову сітьову модель управління будівництвом, здатну наблизити рівень організації будівництва до євровимог через реалізацію засад девелоперського управління будівельного проекту.
  • Документ
    Обгрунтування агрегованих структур нового типу в умовах інноваційних перетворень будівельного комплексу
    (КНУБА, 2013) Приходько, Д. О.; Лилов, О. В.; Коваль, В. Б.
    Відображено дослідження, пов’язані зі створенням та обґрунтуванням діяльності спеціально створених організацій як агрегованих інвестиційно-будівельних структур нового типу. Дані структури інтегруватимуть системи управління, економічні інтереси та ресурси інвестиційних та девелоперських компаній, органів муніципальної влади (як співінвесторів), будівельних підрядних та спеціалізованих організацій на реалізацію масштабних інвестиційних проектів соціального, промислового та комерційного призначення.
  • Документ
    Семантично-сітьові моделі як засіб реалізації оцінки та вибору альтернатив проектування будівельного виробництва на основі сучасних енергоефективних технологій
    (КНУБА, 2014) Горбач, Максим Володимирович
    Запропоновано інноваційний підхід до формування та вибору моделей організації будівництва, які трансформовано зі стандартних сітьових моделей «роботи-дуги» до модернізованих семантично-сітьових моделей. Провідним параметром в запропонованих моделях інноваційного змісту запроваджено семантичну оцінку якості організаційно-технологічних рішень будівництва та готовності команди з управління проектом до його успішного втілення. Викладено концептуально-методичні основи, формалізацію задач, основні процедури побудови та розрахунку моделей організації будівництва, які створені за схемою сітьових моделей та залучають ряд семантичних параметрів для опису зовнішніх та внутрішніх умов впровадження будівельного проекту. Наведено три різновиди сітьових моделей, що по-різному відображають зміст управлінської діяльності.
  • Документ
    Передумови вдосконалення організаційно-технологічних рішень ревіталізації технологічних процесів будівельного виробництва
    (КНУБА, 2017) Тугай, Олексій Анатолійович; Осипова, Анастасія Олександрівна
    Стаття присвячена розв’язанню актуального науково-прикладного проблемного питання – ревіталізації технологічних процесів будівельного виробництва. Ревіталізація, як цілеспрямовані організаційно-технологічні заходи і роботи, розглядається як найважливіше питання сучасності, бо спрямована на оздоровлення та збереження природного навколишнього середовища під час виконання будівельних процесів, реконструкції, ремонту чи реновації будівель і споруд промислового та цивільного призначення. Комплекс негативних впливів будівельного виробництва характеризується суттєвою різноманітністю та нестаціонарним проявом у часі та просторі і має різне походження. Досліджено та виконано узагальнення основних загальносвітових тенденцій щодо захисту біосфери Землі. Обґрунтовано загальнодержавну, галузеву та науково-прикладну актуальність обраного напряму дослідження – вдосконалення організаційно-технологічних рішень ревіталізації процесів будівельного виробництва.
  • Документ
    Сучасна організаційно-технологічна модель надійності об'єктів будівництва
    (КНУБА, 2017) Баладцький, Максим Валерійович; Скакун, Євген Вячеславович
    Зростання вимог до рівня і якості організаційно-технологічної надійності, з урахуванням організаційних і технологічних факторів, що впливають на ефективність будівельного виробництва, та методи управління цими факторами набувають особливої актуальності. При цьому будівельні організації зацікавлені в прийнятті проектувальниками ефективних рішень, що сприяють підвищенню організаційно-технологічної надійності в проектуванні і будівництві. Розглянуто будівельні програми, які дадуть змогу забезпечити ритмічність роботи будівельно-монтажних організацій та дотриматись розрахункових термінів введення об'єкта в експлуатацію. Визначено показник організаційно-технологічної надійності та ступінь ризику учасників інвестиційного процесу, проведено дослідження на прикладі генпідрядних будівельних організацій. Розроблено модель, що визначає оптимальну надійність організаційно-технологічного проектування для різних типів житлових будинків за критерієм досягнення максимального прибутку підрядної будівельної організації. Показано, що запропонований підхід оптимізації організаційно-технологічних рішень може бути використаний для обліку надійності роботи комплексів, комплектів і окремих машин та дозволяє з більшою обґрунтованістю планувати їх ритмічну роботу, точніше визначати час виконання будівельно-монтажних робіт.