Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Від наукових теорій до енергозберігаючих конструкцій і технологій
    (КНУБА, 2010) Шахнова, В. М.; Фіалко, Н. М.; Черних, Л. Ф.; Черненко, Віталій Костянтинович; Савенко, Володимир Іванович; Сухоросов, І. М.; Клюс, Л. Г.
    Щорічно в Україні на потреби теплозабезпечення витрачається 2500 ГДж (85 млн. тон умовного палива) і споживання енергії продовжує зростати, незважаючи на тенденцію до зниження кількості вироблюваної енергії. Так, за останні роки добуток палива в Україні знизився на 11,2%. В цій ситуації забезпечення комфортних умов в приміщеннях з тривалим перебуванням людей можливе тільки за рахунок застосування енергозберігаючих технологій, зокрема, збільшення опору теплопередачі огороджуючих конструкцій, вдосконалення акумулюючих і енергозберігаючих властивостей споруд, підвищення ефективності систем опалення. На сьогодні витрати енергії на одиницю валового національного продукту в 2-3 рази перевищують відповідні показники економічно розвинутих країн. Народне господарство України – це складна структура, яка надзвичайно обтяжена галузями важкої промисловості. Так, використання енергоресурсів в Україні характеризується двома головними моментами – відносно високою енергоємністю і диспропорцією між витратами енергії та об'ємом товарів для населення. Таким чином, проблема енергозбереження є ключовим питанням, вирішення якого веде до розвитку економіки, добробуту суспільства, могутності Української держави. Раціональне використання енергоресурсів – головне завдання сьогодення.
  • Документ
    Сануючі штукатурки в реставрації пам’яток архітектури
    (КНУБА, 2008) Лівінський, О. М.; Стоян, О. В.
    Збереження пам‘яток завжди було питанням складним, тому вирішувати ці питання повинні лише фахівці технологи, що мають відповідну кваліфікацію та досвід, який підтверджений необхідними знаннями. Ці знання повинні стосуватися не тільки дотримання технології використання матеріалів, але й чіткому розумінні проблеми в цілому. Одним з пріоритетних напрямків в санації пам'яток є їх захист від дії шкідливих зовнішніх факторів. Захисні матеріали повинні створювати сприятливий мікроклімат для пам'ятки і в той же час бути непомітними, але й довговічними. Особливе місце серед них займають сануючі матеріали і технології.
  • Документ
    Багатостадійна інжинірингова модель організації взаємодії провідного виконавця із замовником
    (КНУБА, 2008) Тугай, О. А.
    Подана в роботі модель є відповіддю на потребу принципової зміни ролі генпідрядника - від організацій по виконанню переважного обсягу БМР – до юридичної особи, відповідальної перед інвестором за раціональність управління ресурсами замовника та ритмічність виконання робіт по об’єкту в межах укладеної з замовником угоди. Модель відображає євроінтеграційні прагнення України та трансформаційні процеси в будівельній галузі України.
  • Документ
    Стадії та етапи проведення оцінки нерухомості
    (КНУБА, 2012) Нестеренко, Ірина Сергіївна
    Наведено основні стадії та етапи проведення оцінки нерухомості на вторинному ринку, використання яких дозволять визначати більш вірогідну вартість об’єктів. The main stages over and stages of carrying out an assessment of real estate are given in the secondary market which use will allow to define the most probable cost of object.
  • Документ
    Стадії та етапи проведення оцінки нерухомості
    (КНУБА, 2012) Нестеренко, І. С.
    Наведено основні стадії та етапи проведення оцінки нерухомості на вторинному ринку, використання яких дозволять визначати більш вірогідну вартість об’єктів.
  • Документ
    Основні чинники, які впливають на вартість землі
    (КНУБА, 2011) Нестеренко, І. С.
    Наведено основні чинники, які впливають на вартість землі, дана їх характеристика. Врахування різних факторів впливу при визначенні вартості землі дає можливість отримати реальну ціну як найбільш ефективного використання.
  • Документ
    Новітня модель освітнього інжинірингу. інтеграція ресурсів інвестора з потенціалом будівельного університету як шлях наближення будівельної освіти до вимог підрядного будівництва
    (КНУБА, 2009) Лагутін, Г. В.; Тугай, О. А.; Поколенко, В. О.; Борисова, Н. О.; Скакун, В. А.; Слипенгук, О. А.
    Стаття присвячена розробці теоретико-методологічного комплексу діяльності інноваційних утворень, що ефективно акумулюють ресурси інвестора з науково-технічним та інноваційним потенціалом будівельних вищих навчальних закладів для комплексного моделювання альтернатив організації підготовки корпоративних інвестиційних проектів соціального та комерційного призначення та подальшої успішної реалізації.
  • Документ
    Формування інформаційно-аналітичного підґрунтя врахування стохастичних факторів при організації будівництва та шляхи подолання відмов організаційних систем.
    (КНУБА, 2007) Тугай, О. А.
    Викладено зміст запропонованої методології впровадження елементів нечіткої логіки ( в т.ч. теорії нечітких мір та fuzzy-технологій) з метою врахування стохастичного характеру будівельного виробництва в процесі розробки, оцінки та вибору раціональних альтернатив моделей організації будівництва. Подано основні розрахунково-аналітичні процедури запропонованого підходу та шляхи її реалізації у програмних продуктах.
  • Документ
    Концептуальні основи застосування нечітких мір як складових багатокритеріального аналізу у будівництві
    (КНУБА, 2006) Тугай, О. А.
    Пропонуються шляхи математичної формалізації теорії нечітких мір і нечітких критеріїв при багатокритеріальному аналізі мети, обмежень та рішень, що дозволяє ідентифікувати ризик організаційно-технологічного планування будівельного виробництва
  • Документ
    Способи механізації процесу подачі бетону при улаштуванні антикорозійної підлоги
    (КНУБА, 2003) Лівінський, М.О.
    Процес приготування, транспортування та укладання бетонної суміші при улаштуванні антикорійної бетонної підлоги є трудомістким, а використовувані засоби механізації мають великий діапазон своїх технічних характеристик. Тому вибір і обґрунтування оптимальних параметрів компонентів машин для цього технологічного процесу є актуальним і виходить з потреб практики будівельного виробництва.