Сануючі штукатурки в реставрації пам’яток архітектури

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2008
Автори
Лівінський, О. М.
Стоян, О. В.
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Збереження пам‘яток завжди було питанням складним, тому вирішувати ці питання повинні лише фахівці технологи, що мають відповідну кваліфікацію та досвід, який підтверджений необхідними знаннями. Ці знання повинні стосуватися не тільки дотримання технології використання матеріалів, але й чіткому розумінні проблеми в цілому. Одним з пріоритетних напрямків в санації пам'яток є їх захист від дії шкідливих зовнішніх факторів. Захисні матеріали повинні створювати сприятливий мікроклімат для пам'ятки і в той же час бути непомітними, але й довговічними. Особливе місце серед них займають сануючі матеріали і технології.
Опис
Ключові слова
кафедра організації та управління будівництвом, збереження пам'яток архітектури, сануючі штукатурки, адгезійний шар, вирівнювальна штукатурка, відновлювальна штукатурка
Бібліографічний опис
Лівінський О. М. Сануючі штукатурки в реставрації пам’яток архітектури / О. М. Лівінський, О. В. Стоян // Техніка будівництва : наук.-техн. журн. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. І. І. Назаренко. - Київ : КНУБА, 2008. – Вип. 21. - С. 119 - 124. – Бібліогр. : 3 назви.
Зібрання