Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Документ
    Геометричні особливості системного аналізу процесу управління систем якості
    (КНУБА, 2012) Лаврухіна Катерина Олександрівна
    В статті проводиться порівняльний аналіз сучасних моделей управління маркетинговими системами. Пропонується створення геометричної моделі управління МС на основі результатів співставленая показників та елементів існуючих моделей управління.
  • Документ
    Принципи побудови умовно-замкнених структурних моделей організаційних систем управління
    (КНУБА, 2010) Задоров, В. Б.; Красовська, Г. В.; Красовський, К. М.
    Створено узагальнену інформаційну модель організаційної системи управління, що дасть змогу здійснити універсальним підхід до моделювання таких систем, поступово еволюційно деталізувати елементи моделі, підвищити контроль над процесом системного аналізу та рішеннями, що приймаються системним аналітиком.
  • Документ
    Застосування методів багатокритеріальної оптимізації до планування вантажних перевезень
    (КНУБА, 2010) Задоров, В. Б.; Федусенко, Е. В.; Федусенко, А. О.
    Запропоновано багатокритеріальну модель, яка дозволить збільшити ефективність управління перевезенням вантажів у динамічній транспортній мережі за рахунок складання попереднього плану перевезень з урахуванням основних чинників.
  • Документ
    Застосування методів багатокритеріальної оптимізації до оцінки електронних навчальних курсів, розроблених на базі платформ дистанційного навчання
    (КНУБА, 2011) Федусенко, О. В.; Рафальська, О. О.
    Розглянуто проблему оцінювання електронних навчальних курсів з урахуванням критеріїв якості. Запропоновану математичну багатокритеріальну модель можна бути використовувати для оцінювання електронних навчальних курсів будь-якої тематики.
  • Документ
    Розробка моделі ІС оперативного управління логістикою вантажоперевезень
    (КНУБА, 2013) Задоров, В. Б.; Федусенко, О. В.; Федусенко, А. О.
    Розглянуто питання створення ефективної інформаційної системи оперативного управління логістикою вантажоперевезень, яка дозволить підвищити якість прийняття управлінських рішень в діяльності транспортного управління підприємства великого будівельного холдингу.
  • Документ
    Інтегрована єдина енергетична модель будівлі
    (КНУБА, 2014) Чуприна, Христина Миколаївна
    Розроблено концептуальну модель формування енергоефективності будівлі. Згідно принципам системного аналізу створено комплекс моделей як основи інтегрованої єдиної енергетичної моделі будівлі з врахуванням впливу зовнішніх та внутрішніх факторів на енергоефективність огороджувальної оболонки будівлі. Описано взаємодію параметрів цієї моделі.
  • Документ
    Використання компонента GMap.NET в інформаційній системі оперативного управління логістикою вантажоперевезень у будівництві
    (КНУБА, 2016) Цюцюра, Світлана Володимирівна; Федусенко, Олена Володимирівна; Федусенко, Анатолій Олександрович; Цюцюра, Микола Ігорович
    Розглянуто питання розробки інформаційної системи (ІС) оперативного управління логістикою вантажоперевезень у будівництві. Метою статті є підвищення ефективності управління будівельним холдингом за допомогою розробки моделей, методів, алгоритмів і програмних засобів ІС оперативного управління логістикою вантажоперевезень. Означена інформаційна система може бути використана для підготовки планів перевезення при прийнятті управлінських рішень щодо вантажоперевезень у будівництві. Одним з головних модулів даної системи є модуль формування динамічної транспортної мережі, який пропонується розробляти з використанням компоненту GMap.Net, що дозволяє приєднуватися до карт Google та спрощує побудову транспортної мережі.
  • Документ
    Особливості використання системного підходу до попередження аварій об’єктів міського будівництва
    (КНУБА, 2017) Гайко, Ю. І.; Шишкін, Е. А.
    Проаналізовано причини та наслідки аварій будівель і споруд. Розглянуто інноваційні розробки в галузі запобігання аварій об'єктів міського будівництва. Наведено приклад системного аналізу прибудинкової території для успішного вирішення завдань реалізації заходів при надзвичайних ситуаціях.
  • Документ
    Системний аналіз якості навколишнього міського середовища
    (КНУБА, 2016) Биваліна, М. В.
    Розглядаються методологічні основи комплексного підходу до оцінки якості навколишнього міського середовища, інженерного благоустрою міських територій.
  • Документ
    Застосування системного аналізу в управлінні проектами забезпечення якості транспортних послуг
    (КНУБА, 2017) Мельниченко, Олександр Іванович; Чечет, Анна Михайлівна
    Формування ефективної транспортної політики має важливе значення як для розвитку транспортної галузі, так і для розвитку міст. Одним з найважливіших напрямів процесу організації пасажирських перевезень є підвищення якості надання транспортних послуг, яке на сьогодні здійснюється за допомогою управління проектами. За результатами досліджень та аналізу інформації про стан системи організації/установ щодо перевезень пасажирів, а також структурного і/або функціонального аналізу сформовано модель типу «чорної скриньки», яка є вихідною для побудови моделей складової системи та акцентує увагу на взаємодії системи саме із зовнішнім середовищем. Зазначимо, що для розвитку моделювання і деталізації опису складу системи розроблено модель складу системи організації пасажирських перевезень, яка сприяє покращенню якості надання транспортних послуг транспортом загального користування. Таким чином, відповідно до запропонованих та розроблених моделей були визначені основні властивості об’єкта, тобто відображені властивості, які відповідають основним цілям щодо покращення якості транспортних послуг. За допомогою параметричного аналізу було виокремлено основні підсистеми та визначено вхідні та вихідні параметри організації перевезень пасажирів, визначено цілі функціонування та параметри підсистеми. Встановлено, що доцільність використовування наявних підсистем визначають основні напрямки і вдосконалення, які безпосередньо забезпечують поліпшення тих параметрів, які надають максимальний вплив на ефективність управління щодо задоволення потреб населення якістю транспортних послуг.