Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Оптимізація управління методом виділення сильно зв’язних компонентів на графах
    (КНУБА, 2008) Кубайчук, О. О.; Теренчук, С. А.; Єременко, Б. М.
    В даній роботі запропонована методика розв‘язання задачі ефективного управління підприємством з застосуванням теорії графів, яка передбачає виділення сильно зв‘язних компонентів орієнтованого графа і застосування процедури топологічного сортування орієнтованого ациклічного графа. Для виділення СЗК в середовищі MATHCAD розроблено процедуру STRONG_COMP.
  • Документ
    Інформаційна система оцінки ефективності рекламних заходів
    (КНУБА, 2010) Теренчук, С. А.; Гоц, В. В.; Шамшур, Х. М.
    У програмному середовищі Borland Delphi розроблено інформаційну систему оцінки ефективності рекламних заходів, що базується на графовій моделі і реалізує методи теорії ймовірностей та математичної статистики.
  • Документ
    Застосування топологічного сортування орієнтованих ациклічних графів у плануванні будівельних робіт
    (КНУБА, 2007) Кубайчук, О. О.; Теренчук, С. А.; Єременко, Б. М.
    Розроблено ефективну програму в середовищі MATHCAD, яка вирішує проблему визначення критичного шляху у плануванні будівельних робіт методами теорії графів.
  • Документ
    Визначення рівня економічної безпеки будівельного підприємства на основі економетричних моделей
    (КНУБА, 2011) Федосова, О. В.; Молодід, О. О.; Теренчук, С. А.
    Показано, що визначення рівня економічної безпеки підприємства неможливе без оцінки його прибутку. На основі аналізу фінансових звітів 13 будівельних підприємств засобами електронних таблиць MS EXEL побудовано і досліджено економетричну модель прибутку підприємства.
  • Документ
    Концептуальні основи моделювання ризиків фінансово-економічної діяльності підприємств на основі нечіткої логіки
    (КНУБА, 2011) Левченко, Л. О.; Кілянчук, О. П.; Теренчук, С. А.
    Доведено необхідність розробки комплексного методичного підходу щодо оцінювання фінансового стану підприємств на основі застосування теорії нечіткої логіки. Розглянуто концептуальні основи моделювання фінансово-економічної діяльності підприємства та відповідного рівня ризику.
  • Документ
    Моніторинг сучасних біопозитивних шумозахисних конструкцій
    (КНУБА, 2015) Семеняко, С. О.; Теренчук, С. А.
    Стаття присвячена моніторингу сучасних біопозитивних шумозахисних конструкцій. Встановлені обабіч магістралей густонаселених районів міст вони захищають від шуму, дорожнього пилу та бруду прилеглі будинки, місця скупчення людей (зупинки громадського транспорту, парки), обмежують видимість приватної власності, неестетичність пейзажів (звалища, промзони, залізничні колії, неблагополучні райони). Показано, що установка таких конструкцій є економічно обґрунтованою та інвестиційно привабливою.
  • Документ
    Розробка концепції адаптивного управління розвитком кластерів енергоефективності архітектурно- будівельної галузі
    (КНУБА, 2018) Плоский, В. О.; Микитась, М. В.; Кожедуб, С. А.; Теренчук, С. А.
    Основна ідея дослідження щодо вирішення інфраструктурних проблем енергозбереження полягає у формуванні кластерів енергоефективності архітектурно-будівельної галузі при умові впровадження ефективного механізму формування та реалізації адаптивного управління, що базується на науковообґрунтованих моделях прогнозування їх діяльності та моделі адаптивного управління. Запропонована концептуальна схема розробки механізмів адаптивного управління кластерами енергоефективності архітектурно-будівельної галузі та вказано які моделі і методи доцільно впроваджувати на різних етапах розробки таких механізмів.
  • Документ
    Моделі і методи оцінки ризиків в інвестиційних будівельних проектах в умовах невизначеності
    (КНУБА, 2009) Теренчук, С. А.; Єременко, Б. М.; Журибеда, Д. Б.
    Практика реалізації реальних інвестиційних будівельних проектів (ІБП) свідчить про те, що вплив факторів невизначеності призводить до виникнення непередбачуваних ситуацій, що в свою чергу призводить до неочікуваних витрат, навіть в тих проектах, які спочатку були визнані економічно обґрунтованими. Таке трапляється через те, що непередбачені або малоймовірні негативні сценарії розвитку ІБП все ж таки можуть відбутися і завадити реалізації проекту. Саме тому аналіз моделей і методів оцінки економічної ефективності ІБП в умовах невизначеності є актуальним і доцільним.
  • Документ
    Розробка структури даних на основі класифікаційних ознак причин аварій у водопровідних мережах
    (КНУБА, 2010) Цюцюра, С. В.; Свинар, С. О.; Теренчук, С. А.
    В даний час аварійність трубопроводів в Україні щорік зростає. Загальна довжина водопровідних мереж в країні складає 86 тис. км. З них 21 тис. км. знаходяться в аварійному стані. Аварії приносять збитки, пов’язані з простоєм трубопроводів, втратами води, затопленнями, витратами на виконання ремонтних робіт. Вчасно вжиті заходи для їх запобігання істотно підвищують надійність водопостачання.
  • Документ
    Оцінка рівнів шкідливих факторів виробничого середовища об'єктів теплопостачання
    (КНУБА, 2012) Паньків, Х. В.; Потапенко, Г. Д.; Теренчук, С. А.; Євтєєва, Л. І.
    Робота присвячена дослідженню напруженості електромагнітного поля, іонізації повітря та шумового навантаження на об’єктах теплопостачання.