Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 31
  • Документ
    Моніторинг ефективності використання комплексу машин та аспекти їхньої надійності
    (КНУБА, 2014) Назаренко, І. І.; Шаляпіна, Т. С.
    Розроблені основні положення методів організації ефективного управління робочого комплексу машин будівельного підприємства на основі теорії надійності систем. Запропоновано методи моніторингу основних параметрів робочого процесу комплексу машин.
  • Документ
    Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Свідерський, А. Т.; Дєдов, О. П.
    Ущільнення будівельних сумішей у стиснених умовах та важкодоступних місцях будівництва як і раніше залишається серйозною проблемою. Від якості ущільнення ґрунту залежить надійність та довговічність закінчених об'єктів, а надалі і витрати коштів на їх експлуатацію та ремонт. Різноманітність ґрунтів та відмінність технологічних умов проведення ґрунтоущільнюючих робіт значно утруднює обґрунтування та вибір раціональної конструктивної схеми, перешкоджає створенню універсального та досконалого у всіх відношеннях обладнання. Саме тому створення нових будівельних, ущільнюючих машин та дослідження їх динаміки залишається актуальним і на сьогодні.
  • Документ
    Дослідження процесу ущільнення суміші в умовах ударно-вібраційного навантаження за допомогою методу динамічної петлі гістерезису
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    В умовах проектування ударно-вібраційних машин для ущільнення будівельних сумішей однією з найважливіших задач є оцінка характеру та величини енергії, що передається від робочого органу до середовища та визначення раціональних параметрів машини та середовища, що забезпечують даний процес. Основним критерієм ефективності роботи машини є максимальна передача енергії від робочого органу до середовища за умов мінімальних непродуктивних витрат енергії, мінімально можливої тривалості циклу, отримання виробу високої якості а також збереження високої надійності машини. Проте, слід зазначити, для представлення повної фізичної картини необхідно також врахувати крутизну фронту динамічного навантаження а також несиметричність динамічної петлі гістерезису відносно осей координат. Для проведення досліджень використано метод динамічної петлі гістерезису.
  • Документ
    Визначення параметрів двосторонньої резонансної щокової дробарки та розрахунок віброізоляції
    (КНУБА, 2013) Назаренко, І. І.; Міщук, Є. О.
    Здійснені розрахунки моментів інерції складових елементів вібраційної щокової дробарки, центрів інерції та жорсткості системи в цілому. Визначені амплітуди коливань центру мас дробарки в напрямку координатних осей. Встановлені колові частоти власних поступальних і обертальних коливань в напрямку відповідних осей. Наведено аналіз та розрахунок металевих та гумових віброізоляційних елементів.
  • Документ
    Аналіз схем перестановки автомобільних коліс
    (КНУБА, 2012) Назаренко, І. І.; Корнійчук, Б. В.
    Розглянута проблема перестановки автомобільних коліс які мають внутрішню і зовнішню сторони, які мають напрямок обертання та ті, які не мають жодних обмежень при їх встановленню. Тут описано існуючі та запропонована нова методика перестановки коліс із заміром глибини протектора.
  • Документ
    Оцінка енергоємності процесу подрібнення будівельних матеріалів
    (КНУБА, 2012) Назаренко, І. І.; Міщук, Є. О.
    Робота присвячена розгляду питомих витрат енергії на одиницю отриманої продукції в дробильних машинах. З метою рішення проблеми зменшення енерговитрат при подрібненні, здійснено аналіз енергетичних законів та визначення передумов для подальшого дослідження.
  • Документ
    Аналіз і оцінка енергетичних характеристик дробарок з керованими параметрами
    (КНУБА, 2010) Назаренко, І. І.; Міщук, Є. О.
    Розглянуто питомі витрати енергії на одиницю отриманої продукції в подрібнювальних машинах. З метою зменшення енерговитрат пропонується розробка узагальненої теорії подрібнення і її подальше дослідження.
  • Документ
    Оцінка енергетичного балансу та критеріїв робочого процесу системи "барабан змішувача-бетонна суміш"
    (КНУБА, 2015) Назаренко, І. І.; Клименко, М.
    Розглянуто процес перемішування будівельних сумішей в барабані гравітаційного бетонозмішувача з точки зору енергетичного балансу системи ««барабан змішувача-бетонна суміш» на умовах дискретної та континуальної моделі бетонної суміші. Запропоновані критерії робочого процесу перемішування та критерії подібності процесів перемішування бетонних сумішей, що ґрунтуються на передумовах одночасного протікання процесів диспергування, масопереносу та фізико-хімічних перетворень
  • Документ
    Методика та алгоритм розрахунку напружено – деформованого стану металоконструкцій автокранів
    (КНУБА, 2011) Назаренко, І. І.; Заліско, І. І.; Коваленко, С. В.
    В роботі на основі теоретичних та експериментальних досліджень розроблена методика та алгоритм розрахунку напружено-деформованого стану металоконструкцій автокранів.
  • Документ
    Вплив кута нахилу робочої поверхні вібраційного грохота на ефективність його роботи
    (КНУБА, 2016) Назаренко, І. І.; Орищенко, С.; Мацюк, Б.
    Досліджено вплив кута нахилу сит грохота на ефективність його роботи. Здійснено оцінку параметрів машини та аналіз руху матеріалу по поверхні сита вібраційного грохота. Розроблена математична модель та отримані аналітичні залежності для визначення параметрів грохота для різних положень його поверхні.