Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення

Ескіз недоступний
Дата
2008
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
КНУБА
Анотація
Ущільнення будівельних сумішей у стиснених умовах та важкодоступних місцях будівництва як і раніше залишається серйозною проблемою. Від якості ущільнення ґрунту залежить надійність та довговічність закінчених об'єктів, а надалі і витрати коштів на їх експлуатацію та ремонт. Різноманітність ґрунтів та відмінність технологічних умов проведення ґрунтоущільнюючих робіт значно утруднює обґрунтування та вибір раціональної конструктивної схеми, перешкоджає створенню універсального та досконалого у всіх відношеннях обладнання. Саме тому створення нових будівельних, ущільнюючих машин та дослідження їх динаміки залишається актуальним і на сьогодні.
Опис
Ключові слова
кафедра машин і обладнання технологічних процесів, віброударні машини, віброущільнюючі машини, дослідження динаміки вібромашин
Бібліографічний опис
Назаренко І. І. Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення / І. І. Назаренко, А. Т. Свідерський, О. П. Дєдов // Техніка будівництва : наук.-техн. журн. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. І. І. Назаренко. - Київ : КНУБА, 2008. – Вип. 21. - С. 52 - 63. – Бібліогр. : 7 назв.
Зібрання