Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення

Ескіз

Дата

2008

Автори

Назаренко, І. І.
Свідерський, А. Т.
Дєдов, О. П.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Ущільнення будівельних сумішей у стиснених умовах та важкодоступних місцях будівництва як і раніше залишається серйозною проблемою. Від якості ущільнення ґрунту залежить надійність та довговічність закінчених об'єктів, а надалі і витрати коштів на їх експлуатацію та ремонт. Різноманітність ґрунтів та відмінність технологічних умов проведення ґрунтоущільнюючих робіт значно утруднює обґрунтування та вибір раціональної конструктивної схеми, перешкоджає створенню універсального та досконалого у всіх відношеннях обладнання. Саме тому створення нових будівельних, ущільнюючих машин та дослідження їх динаміки залишається актуальним і на сьогодні.

Опис

Ключові слова

кафедра машин і обладнання технологічних процесів, віброударні машини, віброущільнюючі машини, дослідження динаміки вібромашин

Бібліографічний опис

Назаренко І. І. Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення / І. І. Назаренко, А. Т. Свідерський, О. П. Дєдов // Техніка будівництва : наук.-техн. журн. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. І. І. Назаренко. - Київ : КНУБА, 2008. – Вип. 21. - С. 52 - 63. – Бібліогр. : 7 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset