Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 22
  • Документ
    Методика досліджень загальної динамічної моделі «технологічна машина для будівельної індустрії – оброблюване середовище»
    (КНУБА, 2015) Назаренко, Іван Іванович; Нестеренко, М. П.
    Викладено методику досліджень загальної динамічної моделі «технологічна машина для будівельної індустрії – оброблюване середовище».
  • Документ
    Алгоритм та методи вибору мобільного комплексу будівельних машин
    (КНУБА, 2014) Назаренко, Іван Іванович; Шаляпіна, Т. С.
    Розроблено алгоритм та методику вибору мобільного комплексу будівельних машин. Запропонована методика дозволяє визначати основні технологічні процеси при створенні будівель і споруд та формувати на цій основі комплекси машин.
  • Документ
    Дослідження показників технічного рівня баштових кранів
    (КНУБА, 2010) Назаренко, Іван Іванович; Пиляєв, Р. С.
    Зниження матеріаломісткості і енергоємності продукції, що випускається, особливої актуальності набуває комплексна оцінка технічного рівня машин. При оцінці технічного рівня сучасних баштових кранів необхідно враховувати не тільки їх технічні характеристики, що входять в показники призначення, але і конструктивну досконалість машин, їх економність, визначені рівнем проектно-конструкторських рішень [1]. Необхідно проводити зіставлення оцінюваного крана з кращими базовими зразками- аналогами, що відрізняються класифікаційним показником, що характеризує типорозмір даної машини, не більше ніж на 5-10%; Для баштових кранів таким показником є вантажопідйомність. Проте при таких обмежених змінах вантажопідйомності можливі значні коливання інших показників, наприклад, вантажного моменту, вильоту, висоти і швидкості підйому. В цьому випадку порівняння за абсолютними показниками (конструктивній масі, потужності і ін.) не дозволяє отримати зіставних результатів, тому доцільно застосовувати питомі відносні показники.
  • Документ
    Аналіз процесу руйнування в щокових дробарках
    (КНУБА, 2010) Назаренко, Іван Іванович; Міщук, Євген Олександрович
    Недосконале вивчення процесу руйнування матеріалу в камері подрібнення щокової дробарки, велика кількість теорій руйнування матеріалу, емпіричних залежностей, що не мають теоретичного підґрунтя спонукало до аналізу процесу руйнування в щокових дробарках.
  • Документ
    Аналіз чисельних результатів дослідження впливу різноманітних факторів на розв’язок задач оптимізації секції стріли автокрана
    (КНУБА, 2009) Коваленко, С. В.; Назаренко, Іван Іванович; Свідерський, Анатолій Тофільєвич
    Оптимізація секції стріли автомобільного крану є нелінійною задачею для рішення якої можна застосувати методи послідовних наближень, оптимальне рішення утворюється за рахунок мінімального рівня розсіювання енергії в стрижні який і є моделлю секції стріли.
  • Документ
    Розробка системи керування та впровадження низькочастотної електромагнітної вібромашини
    (КНУБА, 2009) Назаренко, Іван Іванович; Баранов, Юрій Олексійович; Кравченко, Ігор Миколайович; Клименко, Микола Олександрович; Басараб, Володимир Аксенійович
    Електромагнітні збудники знайшли значне застосування у вібраційних машинах виробничого призначення. До їх переваг можна віднести: простота конструкції, відсутність пар обертання та тертя, підвищена надійність, відсутність необхідності у періодичному змащуванні, заміні зношених частин, можливість плавного регулювання амплітуди коливань. Застосування електромагнітного збудника в якості електроприводу ударновібраційних машин, що працюють на понижених частотах і реалізують складні режими взаємодії з середовищем (супергармонійний, поліфазний та ін.) підтверджує ефективність їхнього використання. Дослідження динаміки руху цих машин є достатньо ґрунтовними [1,3,6]. Основним критерієм ефективності роботи машини є максимальна передача енергії від робочого органу до середовища за умов мінімальних непродуктивних витрат енергії, мінімально можливої тривалості циклу, отримання виробу високої якості, а також збереження високої надійності машини. В умовах проектування нових конструкцій машин ефективна реалізація даного критерію є неможливою без врахування особливостей поведінки машини в умовах взаємодії з багатокомпонентним середовищем зі змінними в процесі роботи параметрами.
  • Документ
    Огляд та оцінка конструктивних та технологічних параметрів установок для формування багатопустотних плит
    (КНУБА, 2009) Назаренко, Іван Іванович; Свідерський, Анатолій Тофільєвич; Ручинський, Микола Миколайович; Шепелюк, А. М.
    У практиці виробництва збірного залізобетону, найбільш широке застосування отримали багатопустотні плити, які призначені для несучої частини перекриття будівель і споруд. Сучасні технології і обладнання не в повній мірі забезпечують високі вимоги до якості виготовлення багатопустотних плит. Стаття присвячена оцінці переваг та недоліків існуючих формувальних установок з метою обґрунтування та вибору найбільш ефективного методу.
  • Документ
    Оцінка енергоємності процесу подрібнення будівельних матеріалів
    (КНУБА, 2012) Назаренко, Іван Іванович; Міщук, Євген Олександрович
    Робота присвячена розгляду питомих витрат енергії на одиницю отриманої продукції в дробильних машинах. З метою рішення проблеми зменшення енерговитрат при подрібненні, здійснено аналіз енергетичних законів та визначення передумов для подальшого дослідження. Is devoted to examination of the specific energy consumption per unit of production in the grinder. In order to address the reduction of energy costs for crushing, offers an analysis of the energy laws and prerequisites for further study.
  • Документ
    Аналіз схем перестановки автомобільних коліс
    (КНУБА, 2012) Назаренко, Іван Іванович; Корнійчук, Борис Валерійович
    Розглянута проблема перестановки автомобільних коліс які мають внутрішню і зовнішню сторони, які мають напрямок обертання та ті, які не мають жодних обмежень при їх встановленню. Тут описано існуючі та запропонована нова методика перестановки коліс із заміром глибини протектора. The problem of transposition of motor-car wheels is considered that have internal and external parties, that have direction of rotation and those that have no limitations during their setting. Existing is here described and new methodology of transposition of wheels is offered with measuring of depth of protector.
  • Документ
    Аналітичний та чисельний методи оцінки показників безвідмовності будівельних машин для моделей ординарних потоків відмов з обмеженою післядією
    (КНУБА, 2002) Назаренко, Іван Іванович; Лесько, Віталій Іванович
    Поширеною практикою при дослідженні надійності будівельних машин є безпідставне віднесення потоку відмов машин до найпростіших пуассонівських, тоді коли в якості реальних моделей потоків відмов БДМ скоріше слід розглядати потоки відмов з обмеженою післядією. В певній мірі такі грубі припущення іноді себе виправдовують, оскільки значно спрощують методи розрахунку, але з іншого боку це призводить до значних похибок в оцінці показників надійності. Розглянемо існуючі методи та можливості їх використання для реальних потоків відмов БДМ.