Наукові статті

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/30

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Доцільність використання відходів теплових електростанцій України у виробництві плавлених силікатних виробів
    (Видавництво "Ноулідж", 2014-03-19) Росинський, Андрій Валерійович
    Розглядається актуальна проблема комплексного екологічного та економічного використання сировини у виробництві будівельних матеріалів. На прикладі теплового енергетичного комплексу України запропоновано шляхи використання відходів для виробництва плавлених силікатних виробів.
  • Документ
    Кіберзлочинність як виклик економічній безпеці підприємства в умовах форсованої цифровізації
    (Ліра-К, 2020-03-27) Росинський, Андрій Валерійович
    Міжнародний досвід показує, що поряд з низкою переваг, форсована цифровізація має великий вплив на зростання кіберзлочинності. Це вимагає забезпечення відповідного рівня цифрової безпеки як у розрізі всієї країни, так і у розрізі кожного окремого підприємства. Чим більш діджиталізованим стає підприємство, тим гострішим стає питання його цифрової безпеки, адже кіберзлочини чи хакерські атаки матимуть підвищені ризики не тільки локального масштабу, в розрізі окремого підприємства, але й глобального, у розрізі людських життів чи екологічних катастроф.
  • Документ
    Діяльність університетського освітнього омбудсмена в контексті розвитку особистісної суб’єктності здобувачів вищої освіти
    (Інститут вищої освіти НАПН України, 2023) Росинський, Андрій Валерійович
    Сучасні умови і реалії в Україні загострюють виклики та додатково актуалізують завдання, які ставляться до вищої освіти. Одним із таких викликів є якісне становлення суб’єктності особистості кожного здобувача вищої освіти, майбутнього фахівця, який буде здатен зробити свій внесок у відновлення і розбудову як окремої галузі, так і всієї країни. Цей виклик носить комплексний характер, адже його реалізація одночасно впливає не тільки на кожну окрему особистість і її майбутню галузь діяльності, але й на її поточне освітнє середовище: навчальний заклад та освітній процес. Означений вплив є однією з умов попередження негативних проявів у психіці та поведінці молоді й одночасно забезпечує якісну еволюційну трансформацію освітнього середовища на принципах колегіальності та студентоцентрованості.
  • Документ
    Обґрунтування ціни житла з використанням теорії нечітких множин як засіб підвищення ефективності девелопменту будівництва
    (Ліра-К, 2018-03-28) Росинський, Андрій Валерійович
    За останні роки на ринку первинної нерухомості України все частіше можна зустрітися з поняттям «девелопмент», метою якого є проведення таких операцій з нерухомістю, що приведуть до підвищення її якості та вартості, а в подальшому — і до зростання її ціни для кінцевого покупця. Задача з раціональної і ефективної максимізації прибутку для девелопера, а отже і підвищення ефективності девелопменту проекту, є по своїй природі занадто складною і багатогранною, щоб використовувати для її рішення тільки точні і явно виражені моделі і алгоритми. Адже багато вихідних, що впливають на прибуток девелопера, є нечіткими і суб’єктивними, адже залежать від людського мислення, приблизного характеру умовиводу та його лінгвістичного опису
  • Документ
    Впровадження CRM-системи як засіб підвищення конкурентоспроможності девелоперської компанії
    (Ліра-К, 2019-03-27) Росинський, Андрій Валерійович
    Аналіз поточного стану ринку первинної нерухомості України відображає тенденцію, що навіть за наявності попиту, традиційна маркетингова політика у сукупності з грамотною рекламною стратегією не є гарантією успішних продажів. Це викликає необхідність у знаходженні шляхів підвищення ефективності роботи з покупцями, а відповідно і у підвищенні конкурентоспроможності девелоперської компанії. Одним із таких шляхів є впровадження CRM-системи, яка являє собою комплекс взаємопов’язаних інструментів управління відносинами з клієнтами. При цьому бажання і потреби клієнтів у цих відносинах набувають найвищого пріоритету.
  • Документ
    Заходи з енергоефективності будівельного виробництва в контексті розвитку економічного потенціалу девелоперської компанії
    (Ліра-К, 2019-05-23) Росинський, Андрій Валерійович; Онофрійчук, Ігор Ігорович
    Важко уявити розвиток економіки без використання енергоресурсів. Його велика частина, у розрізі економіки України, належить будівельній галузі, для якої, відповідно, нагальними є питання щодо підвищення енергоефективності будівель та щодо раціонального використання енергетичних ресурсів. Саме тому останнім часом особлива увага приділяється проектуванню, будівництву та експлуатації енергетично ефективних будівель і споруд. Водночас невирішеними залишаються питання щодо підвищення енергоефективності і раціонального ресурсокористування процесу будівельного виробництва, а також щодо аналізу ролі його рівня енергетичної ефективності у зростанні економічного потенціалу девелоперської компанії.
  • Документ
    Енергоефективність будівельного виробництва як інструмент розвитку економічного потенціалу девелоперської компанії
    (КНУБА, 2020) Росинський, Андрій Валерійович; Онофрійчук, Ігор Ігорович
    Аналізуючи сучасний стан енергоефективності будівельної галузі України та виокремлюючи основні напрямки державної підтримки процесу її підвищення, автори статті досліджують енергетичну ефективність будівельного виробництва. Зазначається, що судячи з досвіду реалізації енергоефективних проектів, показник енергоефективності будівлі не є константою, яка задається під час проектування, а має змінний характер протягом її життєвого циклу. Вважаючи це питання малодослідженим та водночас важливим для повноцінного розвитку будівництва енергоефективність на кожному етапі свого життєвого циклу розглядається як складна система. Пропонуються заходи щодо підвищення енергоефективності будівельних процесів, а також розглядаєть його вплив на економічний потенціал компанії з нерухомості. Визначається, що на практиці питання щодо зменшення питомих витрат енергії (на водопостачання, опалення, освітлення тощо) на стадії ПрПР, ПОБ та ПВР підрядниками найчастіше навіть не розглядаються, перекладаючи всі фактичні витрати енергії на замовника, роль якого у цьому контексті виконує девелопер. Запропоновано ряд заходів зі зменшення енергоефективності, а саме: зниження енерговитрат на підтримку мікроклімату санітарно-побутових приміщень, використання альтернативних джерел енергії, зниження витрат водних ресурсів для потреб будівельного виробництва, оптимізація графіку виконання будівельних робіт, енергоефективний вибір машин, механізмів та обладнання для виконання будівельних робіт. Важливість енергоефективності будівельних процесів для компанії з нерухомості підтверджується ефективністю результатів її роботи. Стан основних фондів будівельних підприємств України та їх значення для рівня енергоефективності будівельних процесів аналізуються окремо. У статті запропоновано заходи щодо підвищення енергоефективності процесу будівельного виробництва, а також розглянуто її вплив на економічний потенціал девелоперської компанії. Окремо аналізується стан основних засобів будівельних підприємств та його значення для рівня енергоефективності будівельного виробництва.
  • Документ
    Економічний потенціал девелоперської компанії в контексті розвитку «зеленого» будівництва
    (Видавець Торубара В. В., 2019-11) Росинський, Андрій Валерійович
    Однією з найважливіших поточних задач української будівельної спільноти є поступове, але впевнене, впровадження енергозбереження і, так званого, «зеленого» будівництва. Проте наразі девелоперські компанії акцентують першочергову увагу на розвиток свого економічного потенціалу суто через показники ціни, прибутковості та рентабельності створюваних об’єктів нерухомості, ігноруючи у своїх розрахунках втрачений ефект від впровадження у свою діяльність інструментів та підходів «зеленого» будівництва.