Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Сучасні методи управління якістю у будівництві
    (КНУБА, 2011) Чуприна, Ю. А.
    Визначено основні принципи, виробничий та операційний контроль управління якістю будівельної продукції, що задовольняють вимоги технічних норм.
  • Документ
    Побудова системи якості окремих об`єктів робіт шляхом внутрішніх та зовнішніх чинників
    (КНУБА, 2011) Чуприна, Ю. А.
    Визначення чинників формування якості будівельної продукції та розробка локальної моделі відтворення рівня якості виробничих процесів та продукції.
  • Документ
    Раціональний менеджмент, якість, енергозберігаючі технології – ефективні засоби реінжинірингу підприємства
    (КНУБА, 2015) Савенко, Володимир Іванович; Клюєва, Вікторія Василівна; Аднан Абделхамід Халіл Абу Сал; Кіт, Василь Петрович; Савенко, Сергій Сергійович
    В роботі наведено результати багаторічних досліджень та пошуків шляхів підвищення ефективності роботи будівельних організацій через удосконалення системи управління якістю і покращення якості продукції домобудівного комбінату, підвищення енергозберігаючих властивостей огороджувальних конструкцій житлових будинків на базі серії 111-161, покращення комфортності житла та підвищення попиту на нього. Завдяки впровадженню нових енергозберігаючих технологій та конструкцій, а також системи управління якістю на базі ISO 9001:2008 були досягнуті унікальні результати: підвищено імідж будівельної організації, продукція якої – квартири у нових сучасних будинках – розкуповувалась і розкуповується і сьогодні. Задовго до завершення будівництва якість продукції і організація роботи на будівельному майданчику дозволили організації ВАТ «ДБК-3» стати багаторазовим (у 2007, 2008, 2010 рр.) лауреатом національних конкурсів та фіналістом міжнародного турніру з якості.
  • Документ
    Ділова досконалість, якість, енергозберігаючі технології – ефективні засоби розвитку підприємства
    (КНУБА, 2016) Савенко, Володимир Іванович; Савенко, Сергій Сергійович; Кіт, Василь Петрович; Шатрова, Інна Анатоліївна; Клюєва, Вікторія Василівна
    У статті наведено результати багаторічних досліджень та пошуків шляхів підвищення ефективності роботи будівельних організацій через удосконалення системи управління якістю. Впровадження і розвиток системи управління якістю у будівельній організації сприяє підвищенню ділової досконалості персоналу і організації в цілому. Державними будівельними нормами України «Організація будівельного виробництва» (А1-3-5) передбачається наявність системи управління якістю у кожній будівельній організації (п. 9.2). З досвіду роботи ВАТ «ДБК-3» сертифікована система управління якістю згідно з ДСТУ 9001-2009 «Системи управління якістю. Вимоги» дозволяє підняти ділову досконалість організації до 250 – 300 балів за 1000-бальною шкалою оцінювання EFQM. Далі необхідно використовувати такий інструмент, як модель досконалості TQM, що дозволить підняти рівень досконалості організації до 450 – 500 балів. Іншого шляху поки що не існує. Ці моделі спонукають організацію до постійного розвитку та вдосконалення. Енергоефективність, ощадливі науковомісткі технології – перевірені шляхи вирішення питання розвитку ефективного виробництва згідно з критеріями моделі досконалості.
  • Документ
    Модель оптимізації програми організаційного розвитку
    (КНУБА, 2019) Чернова, Людмила Сергіївна
    Стає більш наочним, що традиційні методи реагування на зміни й управління перетвореннями більше не дають очікуваних результатів, а в окремих випадках ненавмисно сприяють виникненню додаткових проблем. Такі проблеми виникають у середовищі, де часові межі здійснення змін (нетерпіння, яке проявляють зацікавлені особи, включаючи інвесторів, вищі установи, працівників, державу й громаду) звужуються. Отже, періодичність оцінки діяльності керівництва постійно скорочується. Це у свою чергу означає, що які б перетворення та зміни не були б реалізовані, їх дієвість й результати мають бути доведені у самий короткий термін. Тому виникає потреба в інструменті оптимізації програм організаційного розвитку, наприклад, у вигляді математичної моделі. Вибір конкретного методу оптимізації залежить від ряду факторів, у тому числі ‒ від особливостей проекту і програми, що оптимізуються, умов оптимізації та розробки програми змін. Але є основний показник, що не змінюється, це – якість. Тому саме на основі показника якості побудовано оптимізаційну модель, що запропонована у роботі.
  • Документ
    Удосконалення визначення якості інвестиційно-будівельного проекту
    (КНУБА, 2018) Балдук, Георгій Павлович
    Кінцевий продукт інвестиційно-будівельних проектів (ІБТ) не завжди задовольняє очікування зацікавлених сторін. Актуальність проблеми удосконалення визначення якості ІБП пов`язана з тим, що на сьогодні немає чітко сформульованого визначення «якості» саме для ІБП. Проаналізовано особливості формування якості ІБП. Отримані результати є вельми актуальними при плануванні ІБП, тому що вони надають можливість удосконалити процеси управління якістю ІБП й тим саме підняти його потенційну успішність.