Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Реалізація проектів підземної урбаністики на засадах співпраці державного та приватного секторів
    (Бескиди, 2017) Захарченко, Петро Володимирович; Гайко, Геннадій Іванович
    Світовий досвід управління проектами свідчить, що інноваційні механізми реалізації великих будівельних об'єктів створюють значні конкурентні переваги. Їх успішне впровадження стає можливим у публічно-приватному партнерстві державних інституцій, приватних будівельних компаній, місцевого самоврядування, науково-інноваційних центрів та суспільних організацій фахівців.
  • Документ
    Класифікація та характеристика сучасного асортименту геотекстилю
    (КНУБА, 2019) Стефанова, Олена Михайлівна; Захарченко, Петро Володимирович; Юдічева, Ольга Петрівна
    Геотекстиль – це екологічно безпечний нетканий матеріал, виготовлений, переважно, з поліпропіленових волокон голкопробивним методом. Якісний геотекстиль однорідний, міцний на розрив, стійкий до пошкодження корінням рослин, не пошкоджується комахами, гризунами або кротами, не гниє і не пліснявіє. Сучасний асортимент геотекстилю сприяє, окрім традиційних застосувань в дорожніх, дренажних і протиерозійних конструкціях, широкому використанню для будівництва, зокрема зведення покрівель, фундаментів, дренажів тощо.
  • Документ
    Маркетингові дослідження сучасного ринку шпалер в Україні
    (ЛІЕТ, 2020-10-12) Захарченко, Петро Володимирович; Юдічева, Ольга Петрівна; Паламарчук, Олександр Костянтинович
    Статтю присвячено вивченню особливостей сучасного ринку шпалер в Україні: проаналізовано стан виробництва шпалер за останні роки та особливості експортної політики. Виявлено особливості застосування рідких шпалер як інноваційної продукції на ринку України. Розглянуто основних виробників рідких шпалер.
  • Документ
    Стан та напрямки розвитку ринку цегли в Україні
    (Растр-7, 2020-10-12) Захарченко, Петро Володимирович; Юдічева, Ольга Петрівна; Онопрієнко, Валерій Васильович
    Ринок цегли України орієнтований переважно на внутрішнє споживання. Частка вітчизняної продукції становить близько 96% ємності ринку. Будівельні компанії під час виконання будівельних робіт намагаються купляти цеглу на підприємствах, які розміщені неподалік, що дозволяє заощаджувати кошти. Виробництво цегли в Україні в останні роки було орієнтоване на внутрішній ринок і майже повністю задовольняло його потреби. Обсяги експорту та імпорту є незначними порівняно з обсягами внутрішнього ринку.
  • Документ
    Взаємозв’язок рівня професійної мотивації із набутими професійними компетентностями
    (2020-10-12) Захарченко, Петро Володимирович; Юдічева, Ольга Петрівна
    Підготовки товарознавців-комерсантів з використанням компетентнісного підходу здатне підняти рівень професійної мотивації; підвищити якість підготовки фахівців, водночас максимально поєднати рівні їх фахових компетентностей, потреби сучасного ринку та вимоги працедавців; розробити найсучасніші підходи до формування асортименту, якості та безпечності товарів, які поєднають у собі досвід найбільш розвинених країн світу. Враховуючи те, що на формування позитивних мотивів навчання впливає постійна професійна спрямованість навального процесу, необхідно поглиблювати формулювання, обґрунтування і конкретизацією професійних компетентностей товарознавців-комерсантів у будівництві, узгоджувати їх з потребами сучасного ринку будівельних товарів, що зазнає постійних змін
  • Документ
    Проблеми та перспективи розвитку виробництва портландцементу в Україні
    (2019) Кулібаба, Олександра Миколаївна; Захарченко, Петро Володимирович; Лопатєв, Петро Сергійович; Юдічева, Ольга Петрівна
    Портландцемент і прогресивні будівельні матеріали, які одержують на його основі, успішно замінюють в будівництві дефіцитну деревину, цеглу, вапно і інші традиційні матеріали. Технічний прогрес, зокрема на ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ−УКРАЇНА», здійснюється за рахунок оснащення підприємства сучасним обладнанням, новими засобами механізації і автоматизації, впровадження передової технології, інтенсифікації виробничих процесів, раціональної організації праці. Загалом це все є запорукою випуску продукції, що відрізняється найбільшою ефективністю і високою якістю.
  • Документ
    Прогноз розвитку інфраструктури Києва в короткотерміновій перспективі
    (Карт-Бланш, 2015) Захарченко, Петро Володимирович; Гойко, Генадій Іванович
    Серед мегаполісів світу Київ є одним з найкрасивіших міст. Наявність сотень парків та скверів в середмісті, великих лісових масивів по околицях столиці, річки Дніпро, що ділить місто навпіл, дають змогу зменшити урбаністичний тиск на мешканців. Водночас місто відчуває гостру потребу у вільних територіях під забудову.