Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 1237
  • Документ
    Сучасні тенденції формування земельних ділянок багатоквартирної забудови: проблеми і шляхи вирішення
    (КНУБА, 2023) Білецький, Є.; Берова, Поліна Ігорівна
    Девелоперська діяльність пов’язана з організацією процесів перетворення нерухомості. Вона спрямована на комплексну реалізацію проєктів зі створення нових, реконструкцію/реновацію існуючих об’єктів нерухомості. Девелопмент має безумовний вплив на прилеглі території, масштаби такого впливу визначаються масштабністю проєктів. Вплив може розповсюджуватись як на суміжні земельні ділянки, так і на територію мікрорайону, району та на територію населеного пункту вцілому. Успішна реалізація девелоперського проєкту передбачає зокрема наявність одного з важливих і цінних ресурсів – вільної чи забудованої земельної ділянки. В представленому дослідженні проаналізовано сучасні тенденції формування земельних ділянок багатоквартирної забудови. Формування цих земельних ділянок, як і будь яких інших, має певні особливості. Законодавчою базою формування таких земельних ділянок в Україні є: Земельний кодекс України, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про землеустрій».
  • Документ
    Використання статистичних методів для системи управління якістю топографо-геодезичної продукції
    (КНУБА, 2021) Нестеренко, Олена Вікторівна
    Статистичні методи можуть застосовуватися не лише для розробленої системи управління якістю, але і ще на початку розроблення такої системи. Такий момент є актуальним для топографо-геодезичної галузі, оскільки проблема оцінки та підтвердження відповідного рівня якості вітчизняної топографо-геодезичної продукції на сьогодні є одним із важливих питань для галузі.
  • Документ
    Законодавчі новації встановлення земельних сервітутів
    (КНУБА, 2023) Литвиненко, Ірина Валентинівна
    Права, схожі до сервітутних, використовувались на території України з давніх часів, в тому числі і публічні, і мали вагоме значення для місцевих громад до 1917 року. Особливе значення мали сервітути проходу, проїзду по приватним дорогам та користування чужими угіддями. Введення земельних сервітутів в законодавство незалежної України відбулося в 2001 році, з прийняттям Земельного кодексу України (ЗКУ) [1]. Однак через недосконалість законодавчих норм виникали суттєві складності при встановленні земельних сервітутів різних видів. Частину з цих недоліків було усунуто при внесенні змін в законодавство в 2020-2022 років в частині земельних сервітутів.
  • Документ
    Modern realities of land alienation for public needs in Ukraine
    (KNUCA, 2023) Lizunova, Alina
    The legal basis for forced alienation or confiscation of property under the legal regime of martial law or a state of emergency is the Constitution of Ukraine, this Law, other laws of Ukraine and the decree of the President of Ukraine on the introduction of a state of emergency or martial law in Ukraine or in some of its localities, approved by the Verkhovna Rada of Ukraine.
  • Документ
    Ревіталізація промислових будівель за допомогою CLT панелей
    (КНУБА, 2021) Гулей, Дарина Володимирівна; Іванченко, Григорій Михайлович
    У сучасному світі чітко прослідковується тенденція до швидкого росту міст, Україна, в цьому випадку, теж не стала винятком. Разом зі збільшенням населення у містах, швидкими темпами змінюються і потреби їх мешканців. Швидкий технічний прогрес, розширення зон комфорту людства, особливо у галузях, повязаних з роботою та відпочинком вимагає від сучасних міст постійного розвитку. Міста розвиваються парарельно з їх мешканцями, тому, з плином часу, такі міста повинні ставати більш сучасними, комфортними та безпечними для людини. Для такого розвитку, повинно бути логічне та впорядковане зонування територій під різні функції та потреби мешканців. Але існує перепона цьому, а саме те, що у центральних районах міст розташовані колишні заводи-гіганти, що залишилися в спадок від Радянського Союзу. Їх території занедбані та вже давно не використовуються за призначенням. Зокрема, в Києві, приблизно 30% територій міста займають саме промислові будівлі. Це обумовлено як історично складеною містобудівною структурою міста, так і подальшою хаотичною забудовою міста з відсутністю систематичного підходу в процесі проектування та зонування генерального плану. Для вирішення цієї проблеми у світовій практиці замість дорого демонтажу занедбаних будівель та споруд широко застосовують економічно-вигідніший варіант – ревіталізацію.
  • Документ
    Формування обмежень на землях природно-заповідного фонду, як інструмент для забезпечення сталого розвитку їх земель
    (КНУБА, 2021) Богатир, Д. В.; Свиридовська, Світлана Миколаївна
    Для збереження природних ресурсів, забезпечення соціальної справедливості та досягнення екологічної стабільності розвитку територій природно-заповідного фонду встановлюють обмеження, однією із цілей яких є саме забезпечення сталого розвитку земель природно-заповідного фонду.
  • Документ
    Stakeholders of land & property development process
    (KNUCA, 2021) Petrakovska, Olga; Mykhalova, Mariia; Reutova, Olena
    The development of Ukraine as an independent state has led to socio-economic transformations among the result of which significant changes in approaches to spatial planning and modification of the real estate market mechanisms have undergone. Urban sprawl and replotting, intensive land building-up cause the necessity of introduction of fundamentally new approaches to the property construction and investment as well as of changes in the qualification requirements for specialists involved in the development processes.
  • Документ
    Системна візуалізація як ефективний інструмент комунікації в управлінні проектами девелопменту
    (2024) Шандра Т.О.; Балалаєв М.М.
    Представлено процес системної візуалізації як інструмент комунікації в управлінні проектами девелопменту. Розглянуто його підґрунтя, вимоги, основні складові та доцільність використання.
  • Документ
    Особливості проєктно-процесного управління в закладах сфери культури і мистецтв
    (2024) Рибалко І.В.; Бушуєва Н.С.
    Карантин пандемії COVID-19 та масштабна збройна агресія росії проти України назавжди змінили як особисте життя кожного з нас, так і роботу підприємств і організацій всіх без винятку сфер діяльності. Митці та заклади культури опинилися серед тих, хто найбільш гостро та болісно відчули наслідки цих глобальних змін. Зачинені з перших днів карантину мистецьки заклади, діяльність яких напряму залежала від відвідувачів (музеї, театри, виставкові центри тощо), опинилися на межі виживання. Далеко не всі види діяльності митці змогли перенести в онлайн-режим і змушені були чекати розпоряджень влади щодо відновлення роботи з обмежувальними заходами в умовах карантину.
  • Документ
    Нейронні мережі для розпізнавання емоцій для покращення систем комунікацій
    (2024) Концевий В.В.
    Людські емоції є життєво важливими у спілкуванні, а вираз обличчя є ключовим показником. Розпізнавання емоцій, частина афективного обчислення, аналізує вираз обличчя на зображеннях і відео, щоб зрозуміти емоційний стан. Ця технологія приносить користь різним секторам, автоматизуючи такі процеси, як дослідження ринку, оцінка особистості під час співбесід, систем комунікації і тестування продукту за допомогою систем, керованих штучним інтелектом, покращуючи процес прийняття рішень.