Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Особливості поведінки вібросистеми в умовах віброударного режиму роботи
    (КНУБА, 2014) Басараб, В. А.
    Стаття присвячена дослідженню взаємодії середовища (бетонної суміші) з робочим органом електромагнітної ударно – вібраційної установки для віброущільнення будівельних сумішей. Досліджено поведінку системи для дискретної та континуальної моделей середовища. Створено дослідно – експериментальний стенд, що включає ударно – вібраційну установку та апаратуру прийому, запису та аналізу даних. Запропоновано нову конструкцію підвіски ударника, що дає змогу реалізовувати полічастотний режим руху. Створено лабораторну модель двомасової електромагнітної ударно-вібраційної установки з магнітно-підвішаною конструкцією ударника.
  • Документ
    Дослідження процесу ущільнення суміші в умовах ударно-вібраційного навантаження за допомогою методу динамічної петлі гістерезису
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    В умовах проектування ударно-вібраційних машин для ущільнення будівельних сумішей однією з найважливіших задач є оцінка характеру та величини енергії, що передається від робочого органу до середовища та визначення раціональних параметрів машини та середовища, що забезпечують даний процес. Основним критерієм ефективності роботи машини є максимальна передача енергії від робочого органу до середовища за умов мінімальних непродуктивних витрат енергії, мінімально можливої тривалості циклу, отримання виробу високої якості а також збереження високої надійності машини. Проте, слід зазначити, для представлення повної фізичної картини необхідно також врахувати крутизну фронту динамічного навантаження а також несиметричність динамічної петлі гістерезису відносно осей координат. Для проведення досліджень використано метод динамічної петлі гістерезису.
  • Документ
    Дослідження полічастотного режиму коливань робочого органу електромагнітної ударно-вібраційної системи
    (КНУБА, 2012) Басараб, В. А.
    В статті розглядається питання створення полічастотного режиму коливань робочого органу електромагнітної ударно-вібраційної установки для ущільнення бетонних сумішей. В результаті теоретичних досліджень знайдено раціональний закон зміни жорсткості підвіски ударника в межах одного періоду коливань. Запропоновано нову конструкцію підвіски ударника, що дає змогу реалізовувати полічастотний режим руху. Створено лабораторну модель двомасової електромагнітної ударно-вібраційної установки з магнітно-підвішаною конструкцією ударника.
  • Документ
    Алгоритм чисельного розрахунку взаємодії робочого органу та середовища ударно – вібраційної машини
    (КНУБА, 2007) Басараб, В. А.
    Для оцінки характеру та ступеня впливу робочого середовища (бетонної суміші) на динаміку електромагнітної ударно – вібраційної машини використовується експериментально – теоретична методика досліджень професора Назаренка І.І.
  • Документ
    Керування динамічними параметрами електромагнітної ударно-вібраційної системи
    (КНУБА, 2006) Кравченко, І. М.; Басараб, В. А.
    Застосування ударно-вібраційних машини, що працюють на понижених частотах і реалізують складні режими взаємодії з середовищем (супергармонійний, поліфазний та ін.), доводить ефективність їхнього використання.
  • Документ
    Дослідження робочих процесів вібромашин із змінним режимом руху
    (КНУБА, 2004) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Ручинський, М. М.; Свідерський, А.Т.; Клименко, М.О.; Косминський, І.В.; Дєдов, О. П.; Басараб, В. А.
    Вивчення динаміки вібромашин для сталого режиму руху [ ] 31 − дало можливість оцінити загальні підходи до визначення сил опору як в самій машині так і в оброблювальному середовищі. Однак найбільш важливим із точки зору виконання (протікання) робочого процесу, безумовно, є знання законів руху для перехідних режимів.
  • Документ
    Експериментальні дослідження взаємодії середовища з робочим органом електромагнітної ударно-вібраційної площадки
    (КНУБА, 2003) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    Експериментальні дослідження взаємодії оброблюваного середовища з робочим органом складної нелінійної вібромашини являються чи не найдійовішим методом визначення параметрів системи "машина-середовище" і дають можливість перевірити як існуючі теоретичні положення так і визначити напрямок для подальших досліджень.
  • Документ
    Експериментальні дослідження взаємодії середовища з робочим органом електромагнітної ударно-вібраційної площадки
    (КНУБА, 2002) Басараб, В. А.
    Актуальність роботи: При проектуванні вібраційних машин для виробництва залізобетонних виробів постає задача врахування реакції середовища на рух робочого органу вібромашини, зокрема ця задача має актуальність при проектуванні складних нелінійних вібромашин (полігармонічних, ударно-вібраційних, автоколивальних та ін.).
  • Документ
    Моделювання реакції середовища на рух робочого органу віброударної площадки
    (КНУБА, 2001) Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    Задача проектування віброударних площадок для ущільнення бетонних сумішей потребує врахування цілого комплексу фізико-механічних властивостей робочого середовища (висота шару суміші, жорсткість, щільність, модуль деформації і т.п). Тому виникає необхідність створення математичної моделі взаємодії робочого органу віброплощадки з оброблюваним середовищем. Для цього потрібно знайти реакцію середовища на віброударний вплив.