Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 15
  • Документ
    Стадії та етапи проведення оцінки нерухомості
    (КНУБА, 2012) Нестеренко, Ірина Сергіївна
    Наведено основні стадії та етапи проведення оцінки нерухомості на вторинному ринку, використання яких дозволять визначати більш вірогідну вартість об’єктів. The main stages over and stages of carrying out an assessment of real estate are given in the secondary market which use will allow to define the most probable cost of object.
  • Документ
    Інформаційна система оцінки ефективності рекламних заходів
    (КНУБА, 2010) Теренчук, С. А.; Гоц, В. В.; Шамшур, Х. М.
    У програмному середовищі Borland Delphi розроблено інформаційну систему оцінки ефективності рекламних заходів, що базується на графовій моделі і реалізує методи теорії ймовірностей та математичної статистики.
  • Документ
    Методологічні аспекти автоматизованої оцінки знань в умовах дистанційного, модульного навчання точним наукам
    (КНУБА, 2010) Міхайленко, В. М.; Горда, І. О.
    Досліджено методологічні аспекти організації автоматизованого оцінювання знань, що вивчаються в рамках точних наук при дистанційному, модульному способі навчання. Показано, що в основі всіх методик автоматизованої оцінки дистанційного навчання лежить поняття текста, як комунікаційної одиниці в дистанційному викладанні і оцінюванні точних дисциплін.
  • Документ
    Оцінка нерухомості
    (КНУБА, 2008) Сердюченко, Наталія Борисівна
    В статті розглядається визначення оцінки нерухомості як особливої сфери професійної діяльності на ринку нерухомого майна та її класифікація.
  • Документ
    Стадії та етапи проведення оцінки нерухомості
    (КНУБА, 2012) Нестеренко, І. С.
    Наведено основні стадії та етапи проведення оцінки нерухомості на вторинному ринку, використання яких дозволять визначати більш вірогідну вартість об’єктів.
  • Документ
    Практичні рекомендації до розрахунку кисневого режиму при очистці стічних вод на затоплених фільтрах
    (КНУБА, 2013) Маслун, Г. С.
    Наведені практичні рекомендації до використання запропонованих раніше моделей і методів розрахунку кисневого режиму при біологічній очистці стічних вод на затоплених фільтрах. Обґрунтовані необхідні вихідні параметри і коефіцієнти, проведено аналіз і оцінка різних технологій забезпечення киснем процесу очистки в об'ємі фільтра. Розглянуті приклади розрахунків.
  • Документ
    Аналіз різноманітності структури міської системи на основі моделі Шеннона
    (КНУБА, 2014) Плешкановська, А. М.
    Розглядається запропонований метод оцінки різноманітності функціональної структури міської системи із застосуванням інформаційних моделей ентропії (моделі Шеннона) для цілей вибору раціонального варіанту функціонально-планувального рішення при розробці проектів реконструкції.
  • Документ
    Визначення вартості пам'яток світового і національного значення (на прикладі Софіївського собору в м. Києві)
    (КНУБА, 2015) Крумеліс, Ю. В.
    Наведено реалізований на практиці методичний підхід по визначенню грошової вартості пам'яток світового і національного значення, який спирається на положення як відчизняних нормативних документів, так і на розробки вітчизняних вчених в галузі оцінки культурних цінностей. При цьому враховані також трактовки понять, які надає Міжнародна рада з охорони пам'яток. та історичних місць (IKOMOC). На підставі поєднання вибраних підходів визначена грошова вартість будівлі Софійського собору та вартість творів монументального, декоративного та образотворчого мистецтва, які пов’язані з цією будівлею.
  • Документ
    Системний аналіз якості навколишнього міського середовища
    (КНУБА, 2016) Биваліна, М. В.
    Розглядаються методологічні основи комплексного підходу до оцінки якості навколишнього міського середовища, інженерного благоустрою міських територій.
  • Документ
    Управління проектами у сфері освіти з використанням марковської моделі оцінки діяльності
    (КНУБА, 2017) Колесніков, Олексій Євгенович
    У контексті проактивного управління проектами проаналізовано особливості та узагальнення оцінки ступеня досконалості освітніх систем. Показано, що цей ступінь може бути відображено через узагальнений показник рівня існуючого в об’єкті ступеня досконалості освітньої системи. Феноменологічним відображенням ступеня досконалості для організаційно-технічних систем у сфері освіти є ланцюги Маркова. Досліджені практичні аспекти оцінки ефективності планування та управління проектами в умовах діючого або віртуального закладу.