Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 18
  • Документ
    Особливості формування архітектури українських готелів радянського періоду будівництва (1917-1990 рр. ХХ ст.)
    (КНУБА, 2012) Брідня, Л. Ю.
    Розглянуті основні архітектурні та історичні аспекти формування українських готелів радянського періоду будівництва (1917-1990 рр.) у контексті світового розвитку готельного господарства даного періоду. Визначені головні особливості архітектурної організації готелів відповідних періодів будівництва. Наведені узагальнені рекомендації щодо можливостей їх реконструкції та пристосування.
  • Документ
    Аналіз структури сучасного готельного фонду у великих та найбільших містах України
    (КНУБА, 2012) Брідня, Л. Ю.
    Проведений аналіз існуючого готельного фонду України з точки зору показників, що мають відношення до архітектурної організації готелів. Зроблено порівняльний аналіз структури та показників комфортності, місткості та поверховості українських готелів різних періодів будівництва. Виявлено архітектурні особливості діючих готелів України радянського ( 1 9 1 7-1 990 р . ) періоду будівництва та надаються рекомендації щодо їх реконструкції.
  • Документ
    Фактори збереження та відновлення історичних готелів
    (КНУБА, 2010) Мержiевська, Н. Ю.
    У статті наводяться ключовi фактори що до доцiльностi збереження пам’яток архiтектури та зарубiжний i вiтчизняний досвiд.
  • Документ
    Класифікація готельних житлових одиниць у сучасних закладах тимчасового проживання
    (КНУБА, 2015) Брідня, Л. Ю.
    У статті наведено класифікацію сучасних типів житлових готельних одиниць за складом приміщень, типом спальних місць, складом проживаючих та рівнем комфортності проживання. Визначені найбільш уживані їх поєднання.
  • Документ
    Пропозиції щодо реконструкції типових готелів в Україні під заклади тимчасового проживання
    (КНУБА, 2015) Брідня, Л. Ю.
    У статті розглядаються основні проблеми розселення вимушених переселенців на території України. Надані пропозиції щодо використання для їх тимчасового проживання готелів, зведених за типовими проектами. Запропоновано організацію житлових центрів для переселенців на базі реконструкції таких готелів, окреслені напрямки їх подальшого використання.
  • Документ
    Дерев’яна рекреаційна архітектура в Карпатському регіоні в другій пол. ХХ ст.
    (КНУБА, 2016) Савчук, А. І.; Габрель, М. М.
    У статті досліджено вплив особливостей народного будівництва та державної політики СРСР на формування рекреаційної архітектури Карпатського регіону в другій половині ХХ ст. Висвітлено творчу діяльність та вплив на майбутні покоління архітектора Івана Боднарука –творця гуцульської регіональної архітектури.
  • Документ
    Передумови розвитку рекреаційної галузі в карпатському регіоні в XIX - першій половині XX СТ.
    (КНУБА, 2016) Савчук, А. І.
    Викладено дослідження та узагальнення історичних передумов виникнення рекреаційної галузі в Галичині; визначення основних економічних, політичних та природно-кліматичних факторів, що вплинули на появу та розвиток курортних поселень та архіте33ктуру Карпатського регіону.
  • Документ
    Особливості та досвід проектування і будівництва сучасного готельного комплексу "Харків-Палас" на площі Свободи в м. Харків
    (КНУБА, 2015) Яновицький, Є. Л.; Галак, К. Т.
    Розглянуто основні аспекти проектування сучасного високозіркового готельного комплексу та його інтегрування в історично-сформоване містобудівне середовище на основі реального об’єкту будівництва, який був успішно реалізований до проведення в Україні чемпіонату з футболу «Євро2012». Проведений аналіз прийняття в процесі проектування таких планувальних та архітектурних рішень, які виявилися найбільш прийнятними, як з точки зору інвестиційної привабливості так і з точки зори архітектурної гармонійності. Проект даного 5 -ти зіркового готелю «Харків-Палас» розроблено ТОВ «Архітектурне Бюро «С. Бабушкін» в 2011 році. Головні архітектори, автори проекту Свістунов О. В., Яновицький Є. Л. Творчий Керівник Бабушкін С. В.
  • Документ
    Особливості організації закладів харчування у готелях
    (КНУБА, 2015) Брідня, Л. Ю.
    У статті розглядаються архітектурні аспекти організації закладів харчування у складі готелів. Проаналізовані основні форми організації харчування проживаючих, особливості їх застосування, архітектурнопланувальні параметри відповідних приміщень та обладнання.
  • Документ
    Готельне господарство Києва в 30-х роках ХХ ст. Тенденції розвитку
    (КНУБА, 2015) Ширяєв, Т. В.
    В статті систематизовано комплекс заходів, які планувалося здійснити для покращення негативних тенденцій в готельному господарстві Києва на початку 30-х років ХХ ст. На основі архівних матеріалів та публікацій в дослідженні наведено приклади початку формування нового етапу в розвитку готельного господарства міста та виявлені його загальні особливості.