Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Функціонально-конструктивні та об'ємно просторові пріоритети в динаміці формування ідей раціонального структурування багатоквартирного житла з вбудовано-прибудованими паркінгами
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Іщенко, І. О.; Клевак, І. О.
    В статті на основі аналізу декількох авторських проектів побудованих або підготовлених до будівництва багатоквартирних житлових комплексів розглянуто питання формування спеціальних вбудовано-прибудованих споруд нежитлового призначення. Особливу увагу автори приділили планувальним, технологічним, конструктивним та об’ємно-просторовим аспектам створення підземних та надземних паркінгів в діапазоні від 1-го до 4-х рівнів, а також питанню формування громадського простору позаквартирного використання.
  • Документ
    Вдосконалення методики проектування багатоквартирного житла з урахуваням регіонально-лідируючих методик та ієрахічної стуктури факторів впливу
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    Розглянута ієрархія структурно-логічних схем у методиці проектування БЖ. Теоретично доведена доцільність впровадження 12-АМО-пазлової шкали оцінки пріоритетів впливовості та графо-матрично-інцидентально оцінені їх показники
  • Документ
    Ієрархічна структура взаємовпливовостей у поектуванні багатоквартирного житла
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    Розглянуто чотири основні групи взаємовпливовостей у проектуванні з огляду на його цілеспрямування, процесуальне відображення, різнофакторні протидії та дієстрямованість ії подолання та забезпечення динаміки створення багатоквартирного житла (далі – БЖ) шляхом структурнологічного та матрично-інцидентного оцінювання з використанням системи в 12 АМО-пазлів для оцінення пріоритетів впливу, а також графо-матричноінцидентально оцінені ці показники.
  • Документ
    Сучасні тенденції вітчизняної практики будівництва багатоквартирного житла
    (КНУБА, 2018) Книш, В. І.; Яблонська, Г. Д.
    Розглядається сучасний стан проектування і будівництва багатоквартирного житла в Україні, зокрема м. Києва. Відстеженні негативні і позитивні тенденції архітектурно—урбаністичного розвитку житла, як у економіко-правовій, соціально-демографічній сферах, так і у функціонально-планувальному та об ’сктно-просторовому архітектурному проектуванні. Доводиться, що взаємна відповідність різнопланових характеристик системи «багатоквартирне житло» визначає ступінь досконалості, забезпечення затребуваності конкретним споживачем та його життєздатності у майбутньому.
  • Документ
    Ієрархічна структура в методиці проектування багатоквартирного житла (суміжності та пріоритетність оцінювання)
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.
    В статті розглянута ієрархія структурно-логічних схем у методиці проектування БЖ. Теоретично доведена доцільність впровадження 12бальної шкали оцінки пріоритетів впливовості та графо-матричноінцидентально оцінені їх показники.
  • Документ
    Динамічно-парадоксальна конкуренція та сформований симбіоз на ринку багатоквартирного житла
    (КНУБА, 2015) Книш, В. І.; Іщенко, І. О.
    Книш В. І. (канд. арх., доц. кафедри теорії архітектури КНУБА) та Іщенко І. О. (магістр арх., закінчив КНУБА у 2015 р.). В статті «Динамічно- парадоксальна конкуренція та сформований симбіоз на ринку багатоквартирного житла» розглядаються деякі аспекти ціноутворення на ринку створення та реалізації багатоквартирного житла в контексті штучно створеної парадоксальної конкуренції та сформованого симбіозу, а також розглядаються можливі варіанти динаміки до здорової конкурентної боротьби за підвищення якості та зниження вартості продажу багатоквартирного житла.