Сучасні тенденції вітчизняної практики будівництва багатоквартирного житла

Ескіз

Дата

2018

Автори

Книш, В. І.
Яблонська, Г. Д.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

КНУБА

Анотація

Розглядається сучасний стан проектування і будівництва багатоквартирного житла в Україні, зокрема м. Києва. Відстеженні негативні і позитивні тенденції архітектурно—урбаністичного розвитку житла, як у економіко-правовій, соціально-демографічній сферах, так і у функціонально-планувальному та об ’сктно-просторовому архітектурному проектуванні. Доводиться, що взаємна відповідність різнопланових характеристик системи «багатоквартирне житло» визначає ступінь досконалості, забезпечення затребуваності конкретним споживачем та його життєздатності у майбутньому.

Опис

Ключові слова

кафедра містобудування, інвестиційно - архітектурні проекти, багатоквартирне житло, негативні і позитивні тенденції розвитку, над ущільнення житлової забудови, економіко-правові, соціально-демографічні, функціонально- планувальні, об’ємно-просторові ознаки

Бібліографічний опис

Книш, В. І. Сучасні тенденції вітчизняної практики будівництва багатоквартирного житла / В. І. Книш, Г. Д. Яблонська // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб./ Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; гол. ред. М. М. Осєтрін. - Київ : КНУБА, 2018. - Вип. 66. - С. 241-264. - Бібліогр. : 21 назв.

Зібрання

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.dataset

item.page.dataset