Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Вплив природно-кліматичних факторів на формування дизайну ландшафтно-рекреаційних об’єктів (ЛРО)
    (КНУБА, 2019) Кудренок, Х. М.; Сьомка, Сергій Володимирович
    В статті піднімається питання розвитку курортно-рекреаційних зон Півдня України та проблема дизайну ландшафтно-рекреаційних об’єктів (ЛРО), здатних суттєво поліпшити економічний і туристичний клімат в державі у випадку комплексного вирішення системи їх організації та благоустрою. В роботі детально розглянуті численні літературні джерела, присвячені природнокліматичному та проектно-будівельному зонуванню України з метою застосування результатів цих досліджень в розробці дизайну ЛРО на Півдні України.
  • Документ
    Орнамент в інтер’єрі
    (КНУБА, 2019) Шум, А. О.; Хавхун, Галина Миколаївна
    За результатами історичного аналізу застосування орнаменту виявлені його характерні особливості для різних періодів; проведений структурний аналіз орнаменту; виявлені прийоми розміщення і композиційна функція орнаменту в просторі інтер’єру. Based on historical an alysis of the ornamentuse, its characteristics for different periods were revealed; structural analys is of the ornament is done; methods of place ment and compositional functions of the ornament in the interior space arerevealed.
  • Документ
    Концептуальні засади архітектурно-мистецької освіти
    (КНУБА, 2019) Кащенко, Олександр Володимирович
    Розглянуто основні концептуальні напрями розвитку Архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури в період трансформації освітньої систему в Україні в європейському контексті
  • Документ
    Засоби дизайну комфортного середовища кухні з використанням меблів, що трансформуються
    (КНУБА, 2017) Кисіль, С. С.; Беклеміщева, Д. О.
    У статті висвітлено та проаналізовано використання меблівтрансформерів, як формоутворюючих функціональних і композиційних елементів при створенні дизайну комфортного середовища кухонь у житлі. Дослідження проведене на сучасних зарубіжних прикладах меблівтрансформерів у структурі кухонних зон.
  • Документ
    Історико-культурні та стильові особливості громадських будівель в роботах студентів НАОМА 1969-1980-х років
    (КНУБА, 2018) Повар, М. О.; Давидов, А. М.
    В статті здійснено аналіз стильової характеристики громадських об’єктів в курсових та дипломних роботах студентів НАОМА 1960-1980-х років минулого століття. Значна увага приділяється історико-культурному та суспільно-інформаційному впливу на формування світогляду майбутніх фахівців архітектури. Надано спроби систематизації розвитку якісно-художнього рівня студентської творчості в межах хронології досліджуваного періоду.
  • Документ
    Організація внутрішнього простору сучасних підприємств громадського харчування
    (КНУБА, 2018) Колеснікова, Н. Ю.
    У статті розглянуто організацію внутрішнього простору підприємств громадського харчування на прикладі сучасних об’єктів харчування. Виявлені методи та заходи які сприяють архітектурно – художній виразності інтер’єрів.
  • Документ
    Особливості формування дизайну міського середовища
    (КНУБА, 2014) Зенькович, Н. Г.
    У статті досліджуються особливості сучасного етапу формування дизайну міського середовища. Наведені основні складові дизайну цього середовища та надана їх характеристика.
  • Документ
    Особливості формування дизайну міського середовища
    (2014) Зенькович, Наталія
    У статті досліджуються особливості сучасного етапу формування дизайну міського середовища. Наведені основні складові дизайну цього середовища та надана їх характеристика.
  • Документ
    Опыт проектирования и строительства банковских зданий
    (КНУБА, 2014) Колесник, О. В.; Ковальский, Л. Н.
    В статье рассматривается история возникновения и эволюция банковской деятельности, архитектурные особенности банковских зданий, построенных в разные периоды.
  • Документ
    Будинок як парасоля: альтернативні шляхи генези архітектури
    (КНУБА, 2014) Горбик, О. О.
    Зауважено на альтернативних шляхах становлення зодчества як самобутньої професії та як різновиду ужитково-дизайнерських ремесел, з відповідними альтернативами стінової (огородження простору) та каркасної (підтримка «штучного неба» перекриття-даху) систем, інваріантним розмежуванням простору. Розглянуто трансформованість ужиткових форм (парасолі, корабельних конструкцій) в форми та конструкції архітектурні, узвичаєність для традиційних культур надавати формі поліфункціональності, а не створювати різні форми для різних функцій.