Наукові статті

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/30

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Енергоефективність реконструкції житла як невід’ємна складова екологічної безпеки
    (Юстон, 2017) Кривомаз, Т.І.; Варавін, Д.В.
    Впровадження принципів енергоефективності в процесі реконструкції житлового фонду України є невід’ємною складовою екологічної та національної безпеки нашої країни. Це обумовлено цілою низкою об’єктивних факторів та чинників. По-перше, енергоефективний підхід в процесі реконструкції забезпечує зниження негативного впливу на навколишнє середовище, який традиційно складає значний відсоток для будівельної галузі. По-друге, підвищення комфорту та мікрокліматичних умов внутрішніх приміщень, а також усунення небезпечних факторів позитивно впливає на здоров’я та якість життя мешканців будівель.
  • Документ
    Особливості забезпечення містобудівної цілісності при будівництві та реконструкції готелів
    (КНУБА, 2015) Брідня, Лариса Юріївна
    У статті розглядаються питання гармонізації містобудівного середовища при будівництві та реконструкції готелів. Наводяться основні принципи композиційної взаємодії об’єкта з оточенням, аналізуються особливості їх застосування.
  • Документ
    Підвищення рівня екологічної безпеки в процесі екоенергоефективної реконструкції житлового фонду в м. Києві
    (2017) Кривомаз, Т.І.; Варавін, Д.В.
    В результаті дослідження стану житлового фонду м. Києва та перспектив його реконструкції виділено основні рівні впровадження екоенергоефективних заходів з урахуванням зростання співвідношення витрати/ефективність, що включають оцінку проблеми, оптимізацію енерговитрат, екоенергоефективну реконструкцію житла, застосування інноваційних технологій. На основі національного та міжнародного досвіду реконструкції та капітального ремонту запропоновано концепцію 6Е, що акцентує увагу на енергоефективності, екобезпеці, економії, екології, ергономічності та естетиці процесу реконструкції житлових споруд. Дотримання основних вимог екоенергоефективності в процесі реконструкції житла забезпечить комфорт мешканцям та дозволить підвищити рівень екологічної безпеки нашої країни. Впровадження принципів енергоефективності в процес реконструкції житлового фонду є невід’ємною складовою екологічної та національної безпеки України, оскільки це дозволить знизити негативний вплив на навколишнє середовище та людину, а також значно зменшить кількість відходів будівельної галузі.
  • Документ
    Methods of figurative transformation of type design hotels in ukraine during the reconstruction
    («East West» Association for Advanced Stu-dies and Higher Education, 2015) Bridnia, Larysa
    Вопросы архитектурно-художественной выразительности играют особенно важную роль при строительстве и реконструкции гостиниц, поскольку, в значительной мере, именно эмоциональное влияние архитектурного образа определяет выбор гостиничного учреждения потенциальным клиентом. Когда идет речь о реконструкции гостиниц, построенных по типовым проектам, эти вопросы становятся особенно актуальными. Наряду с несоответствием современным требованиям их функциональной структуры, технической оснащенности и уровня комфортности проживания, для гостиниц типовых серий характерна унифицированность и однотипность образного решения в сочетании со значительным уровнем физического износа.
  • Документ
    Аналіз структури сучасного готельного фонду у великих та найбільших містах України
    (КНУБА, 2012) Брідня, Лариса Юріївна
    Проведений аналіз існуючого готельного фонду України з точки зору показників, що мають відношення до архітектурної організації готелів. Зроблено порівняльний аналіз структури та показників комфортності, місткості та поверховості українських готелів різних періодів будівництва. Виявлено архітектурні особливості діючих готелів України радянського (1917-1990 рр.) періоду будівництва та надаються рекомендації щодо їх реконструкції
  • Документ
    Особливості формування архітектури українських готелів радянського періоду будівництва (1917-1990 рр.)
    (КНУБА, 2012) Брідня, Лариса Юріївна
    Розглянуті основні архітектурні та історичні аспекти формування українських готелів радянського періоду будівництва (1917-1990 рр.) у контексті світового розвитку готельного господарства даного періоду. Визначені головні особливості архітектурної організації готелів відповідних періодів будівництва. Наведені узагальнені рекомендації щодо можливостей їх реконструкції та пристосування
  • Документ
    Конструктивні особливості реконструкції готелів, побудованих за типовими проектами
    (КНУБА, 2013) Брідня, Лариса Юріївна
    Висвітлюються основні конструктивні аспекти реконструкції готелів, побудованих за типовими проектами на території України та колишнього СРСР. Виділені та проаналізовані основні методи дослідження існуючого стану конструкцій готелів, посилення та модернізації окремих конструктивних вузлів та елементів. Проведено аналіз основних конструктивних схем типових готелів та наведені рекомендації по їх можливому просторовому розширенню.
  • Документ
    Пропозиції щодо реконструкції типових готелів в Україні під заклади тимчасового проживання переселенців
    (КНУБА, 2015) Брідня, Лариса Юріївна
    У статті розглядаються основні проблеми розселення вимушених переселенців на території України. Надані пропозиції, щодо використання для їх тимчасового проживання готелів, зведених за типовими проектами. Запропоновано організацію житлових центрів для переселенців на базі реконструкції таких готелів, окреслені напрямки їх подальшого використання.