Наукові статті

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/30

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Техногенні електромагнітні поля та випромінювання як фактор негативної дії на працюючих.
    (2021) Бірук, Я. І.; Панова, О. В.
    Дослідження щодо негативної дії на живі організми у медичній сфері засновані на використанні дії техногенних електромагнітних полів різної природи та малої інтенсивності. В результаті не стабільного електромагнітного навантаження на виробництві та перенасичення технічних засобів встановлено, що дія негативного впливу на живі організмами досліджується на постійній основі науковцями різних напрямків діяльності: в охороні праці, екології, безпеці життєдіяльності та медицині. Цього вимагає стрімкий технічний прогрес у науці та технікі та новітні технології лікування у медицині.
  • Документ
    Систематизация техногенных воздействий и структурные особенности живой материи
    (2012) Панова, О. В.
    Розглядаються принипи систематизації техногенних дій залежно від структурних особливостей живих матерій для більш точнішого прогнозування можливих негативних наслідків таких дій на довкілля та на складові живої матерії.
  • Документ
    Методичні засади навчання студентів основам електромагнітної безпеки
    (2014) Панова, О. В.; Глива, В. А.
    Використання кожного з наведеного матеріалів або класів матеріалів пов’язане з певними труднощами і обмеженнями. Досвід практичної роботи із впровадження організаційно-технічних заходів з екранування лектромагнітних полів електротехнічними сталями показав, що у багатьох випадках за довільного розташування екрана він не тільки не поліпшує електромагнітне середовище (за магнітною складовою), а й погіршує його. Таке явище обумовлене намагніченістю екрана первинним полем. Це стосується наднизькочастотної частини спектра, в основному – промислової частоти 50 Гц. У таких умовах доцільніше використання екранів, які працюють за рахунок явища віддзеркалювання. Крім зниження рівня магнітного поля з боку обладнання, зберігається вільний доступ до нього (екран розташовується з тильного боку джерела).
  • Документ
    Електромагнітні екрани з керованими захисними властивостями
    (XI Міжнар. наук.-техн. конф. «АВІА-13» 21-23 травня; НАУ., 2013-05-23) Матвєєва, О. Л.; Панова, О. В.
    Розроблений гнучкий еластичний металополімерний матеріал, придатний для виготовлення електромагнітних екранів будь-якої конфігурації в залежності від частоти поля і геометричних характеристик екранованої поверхні, приміщення, тощо.