Опір матеріалів і теорія споруд

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/207

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Досвід використання та перспективи розвитку метода прямих
    (КНУБА, 2004) Станкевич, А. М.; Шкельов, Л. Т.
    Проаналізовано досвід використання та перспективи розвитку метода прямих на кафедрі опору матеріалів КНУБА. Характерною особливістю варианта методу прямих, який вони розвивають, є побудова такої системи звичайних диференційних рівнянь, для якої в замкненій аналітичній формі можна отримати загальний розв’язок.
  • Документ
    Про один алгоритм чисельно-аналітичного розв’язування плоских задач теорії пружності для областей неканонічної форми
    (КНУБА, 2018) Краснєєва, А. О.
    Дана робота присвячена побудові ефективного алгоритму для розв’язування плоскої задачі теорії пружності для областей певної форми (прямокутник, що з одного із боків обрізаний деякою кривою Г ) на основі узагальненого методу прямих.
  • Документ
    Зниження вимірності рівнянь статики товстої пластини змінної товщини узагальненим методом прямих
    (КНУБА, 2012) Чибіряков, В. К.; Станкевич, А. М.; Сташук, А. А.
    Метод прямих є одним з найбільш поширених засобів зниження вимірності рівнянь теорії пружності. Як правило, він застосовується для побудови редукованих рівнянь для товстих пластин та оболонок сталої товщини. При цьому по поперечній координаті для зниження вимірності застосовується метод скінчених різниць. Застосування проекційного методу з тією ж метою [1] значно спрощує і узагальнює процес побудови редукованих рівнянь. Це узагальнення дає можливість поширити запропоновану в [1] процедуру на пластини змінної товщини, причому замість прямих тут будемо мати криві лінії, але назву метода не змінюємо.
  • Документ
    Про один варіант одновимірних розрахункових рівнянь для дослідження НДС нетонких пластин змінної товщини
    (КНУБА, 2018) Шорін, О. А.
    В статті розглядається узагальнення методу прямих на дослідження напружено-деформованого стану пластин досить складної форми, в постановці плоскої задачі теорії пружності (плоска деформація або плоский напружений стан), які раніше не розглядалися класичним варіантом методу прямих. Побудовано систему розрахункових рівнянь, поставлено граничні задачі, які передбачається розв’язувати ефективним чисельним методом дискретної ортогоналізації С.К. Годунова.
  • Документ
    Метод прямих у циліндричній системі координат
    (КНУБА, 2014) Левківський, Д. В.; Янсонс, М. О.
    В даній роботі розглядається плоска деформація товстої циліндричної оболонки, жорстко закріпленої по бічним граням. Для зниження вимірності вихідних диференціальних рівнянь використовується метод прямих у поєднанні з проекційним методом Бубнова-Гальоркіна-Петрова. В результаті редукції рівняння зводяться до системи однорідних диференціальних рівнянь першого порядку в частинних похідних. В подальшому система розв’язується чисельно, використовуючи метод дискретної ортогоналізації С.К. Годунова.