Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Використання імітаційного моделювання для формування нормативів витрат ресурсів для будівельних процесів
    (КНУБА, 2013) Задоров, В. Б.; Шпирний, В. Т.; Шабала, Є. Є.
    Запропоновано підхід до ефективного розрахунку нормативів витрат ресурсів на будівельні процеси рівня кошторисного виміру за допомогою імітаційного моделювання. В якості математичного апарату для моделювання динамічних дискретних систем пропонується використовувати мережі Петрі.
  • Документ
    Математичні моделі об’єктів і процесів будівництва в середовищі мови імітаційного моделювання «АІМО»
    (КНУБА, 2013) Задоров, В. Б.; Васильєв, О. О.
    Розглянуто систему математичних моделей опису та імітаційного моделювання об’єктів і процесів технології будівництва із застосуванням мови «АІМО», а саме, основні елементи мови: компілятор АІМО, віртуальна машина або засіб моделювання, візуальне середовище розробки (IDE). Наведено опис процесу імітаційного моделювання, основної функції імітаційного моделювання: аналізу і комплексної оцінки проектних рішень з прийняття ОПР, КР, ОТР, УПР на всіх етапах системи підготовки і управління будівництвом, математичне представлення задачі динамічного програмування організаційно-технологічних процесів, опис системи обліку ризиків при виконанні моделювання цільових процесів будівництва.
  • Документ
    Имитационное моделирование в проектной деятельности предприятия
    (КНУБА, 2016) Егорченкова, Наталья Юрьевна
    В настоящее время основной тенденцией в развитии информационных технологий управления проектами является полный переход «в облако». Следующее поколение информационных систем должно содержать интеллектуальную составляющую. На отечественных предприятиях на протяжении нескольких лет успешно функционирует представленная автором информационная система управления проектами PRP-system. Данная система содержит вышеупомянутую интеллектуальную составляющую – имитационный модуль. Зная технологию изготовления и количество имеющихся в наличии ресурсов, компьютер перебирает различные варианты распределения ресурсов по работам. При этом имитационный модуль старается максимально равномерно загрузить ресурсы, чтобы у них не было простоев в работе. При использовании имитационного модуля осуществляется поиск наилучших решений с учетом функционирования всего предприятия, что достигается путем повышения информированности всех управленческих служб. Реализация имитационного модуля позволяет говорить о создании нового класса систем управления проектами и предприятиями. Такие системы одновременно решают задачи информационного обеспечения функциональных и проектно-ориентированных служб управления операционной и проектной деятельностью предприятия, что интегрирует их усилия на достижение как стратегических, так и тактических целей предприятия.
  • Документ
    Інвестиційна доцільність проекту створення енергетичного комплексу з плазмохімічними елементами в умовах невизначеності та ризиків
    (КНУБА, 2017) Рижков, Сергій Сергійович; Бурунсуз, Катерина Сергіївна; Гончарова, Наталія Олександрівна
    Реалізація проектів створення енергетичних комплексів з плазмохімічними елементами вимагає великих обсягів фінансових вкладень. У зв'язку з цим викликає науковий і практичний інтерес використання методу Монте-Карло для оцінки доцільності проектів створення енергетичних комплексів з ПХЕ в умовах невизначеності і ризиків. Наведено узагальнену схему аналізу інвестиційної привабливості проектів зі створення комплексів з ПХЕ, розглянуто особливості застосування методу Монте-Карло. Проведено аналіз зміни світових цін на викопне паливо за прогнозами базового сценарію ЄС на 2016 рік. Побудовано графічні залежності для функції густини ймовірності вартості природного газу та кам'яного енергетичного вугілля, наведено прогноз змін цін на електроенергію, що відпускається різним секторам споживачів. За 15 років експлуатації розраховано сумарний дисконтований дохід енергоустановок ТЕС, що працюють на природному газі та з плазмохімічною газифікацією вугілля. Представлено результати аналізу індексу прибутковості енергоустановок ТЕС різних типів з використанням методу Монте-Карло.