Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Моделі та методи оцінки критеріїв ефективності рішень забезпечення техногенної безпеки у будівництві
    (КНУБА, 2010) Горгураки, В. Ф.; Ізмайлова, О. В.
    Дано загальну характеристику базового сценарію комплексної оцінки інноваційних рішень щодо забезпечення техногенної безпеки об’єктів будівництва. Оцінка базується на врахуванні різноаспектних кількісних та якісних критеріїв їх ефективності. Значення критеріїв та міра їх значущості визначаються в різних умовах доступності та визначеності інформації.
  • Документ
    Система експертизи ефективності інвестиційних проектів на стадії техніко-економічного обґрунтування
    (КНУБА, 2010) Ізмайлова, К. В.; Ізмайлова, О. В.
    Надано характеристику системи оцінки реальних інвестиційних проектів за економічними та фінансовими критеріями. Система спрямована на підвищення ефективності проектів на стадії техніко-економічного обґрунтування. Проведено функціональну декомпозицію системи, визначені інформаційні зв’язки між функціями, моделі та методи реалізації. Виклад супроводжується наскрізним прикладом.
  • Документ
    Підхід до побудови сценарію розв’язання задачі підтримки прийняття рішень з оцінки житлових об’єктів нерухомості
    (КНУБА, 2013) Ізмайлова, О. В.; Красовська, Г. В.; Красовська, К. К.
    Дано загальну характеристику підходу до побудови сценарію реалізації функцій задачі з оцінки вартості об’єктів нерухомості на основі порівняльного підходу із застосуванням методу аналізу ієрархій.
  • Документ
    Підвищення достовірності оцінок значущості критеріїв при визначенні ринкової вартості об’єктів нерухомості
    (КНУБА, 2017) Ізмайлова, Ольга Василівна; Пида, Софія Володимирівна; Мельник, Ірина Михайлівна; Красовська, Катерина Константинівна
    Особливе місце в Державній програмі приватизації України посідає оцінка ринкової вартості житлових об'єктів. Внесені з цього питання зміни в законодавство України спрямовані на підвищення ефективності системи оцінки та визначають актуальність надання оцінювачу сучасного комп'ютерного інструментарію підтримки в процесі оцінки вартості об'єкта. Підвищення ефективності системи оцінки належить до слабоструктурованої проблеми, вирішення якої потребує аналізу великого обсягу інформації, її обробки в умовах різного ступеня визначеності даних. В основу побудови прототипу системи, що пропонується, закладено порівняльний підхід, заснований на методах експертного оцінювання. Одним із суттєвих важелів досягнення ефективності роботи системи при застосуванні методів експертного оцінювання є забезпечення достовірності і надійності оцінок експертів. Високий ступінь узгодженості думок експертів – є вагомою запорукою їх забезпечення. Запропоновано підхід і сценарій реалізації задачі оцінки, аналізу та оптимізації ступеня узгодженості думок експертів. Експериментальні випробування запропонованого сценарію підтверджують актуальність розробки, доцільність його подальшого розвитку з метою підвищення якості вибору критеріїв та оцінки ступеня їх впливу на сьогоднішню ринкову вартість об'єктів нерухомості.