Управління розвитком складних систем

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/326

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Структура та розмір лагу інвестицій в проекти та програми будівельної галузі
    (КНУБА, 2010) Антипенко, Є. Ю.; Доненко, В. І.; Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.; Приходько, Д. О.
    Розроблено класифікацію лагу капітальних вкладень, яка відображує його використання на кожному етапі інвестиційного проекту. Показано, що урахування лагів в оцінці ефективності інвестиційних проектів потрібно на кожному з етапів життєвого циклу виробничих фондів.
  • Документ
    Новітні інформаційно-аналітичні моделі управління підготовкою будівництва на засадах девелопменту
    (КНУБА, 2010) Поколенко, В. О.; Лагутін, Г. В.; Тугай, О. А.; Куліков, П. М.; Борисова, Н. О.; Приходько, Д. О.; Чуприна, Ю. А.; Скакун, В. А.
    Запропоновано комплекс організаційно-технологічних моделей управління підготовкою будівельних проектів на засадах девелопменту, які забезпечують замовнику здатність передбачити настання форс-мажорних подій та врахувати їх наслідки щодо зміни головних параметрів прийнятого варіанта підготовки будівництва.
  • Документ
    Оптимальное планирование инвестиционных вложений с учетом временных ограничений
    (КНУБА, 2010) Антипенко, Е. Ю.; Доненко, И. В.; Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.; Приходько, Д. О.
    Рассмотрен алгоритм максимизации чистого приведенного дохода проекта, на основе изменения его календарного плана, представленный в виде сетевой модели с целью рационального распределения капитальных вложений по проекту.
  • Документ
    Теоретичні основи оновлення існуючих еволюційних методів вирішення організаційно-технологічних питань у діяльності будівельних організацій
    (КНУБА, 2010) Доненко, В. І.; Погорельцев, В. М.; Приходько, Д. О.
    Проаналізовано існуючі еволюційні методи вирішення організаційно-технологічних питань та їх оновлення відповідно до набору нових евристик відбору, вірогідності їх вибору в операторах мутації і принципах формування початкового покоління в еволюційно-генетичних алгоритмах та з метою адаптації і генезису будівельної організації до сучасних умов виробництва.
  • Документ
    Моделирование ресурсных потоковых характеристик строительных проектов
    (КНУБА, 2010) Антипенко, Е. Ю.; Приходько, Д. О.; Доненко, И. В.; Чуприна, Ю. А.; Бобраков, А. А.
    Данное исследование посвящено вопросам моделирования ресурсных и экономических потоковых параметров календарных планов проектов строительного производства. Выполнен структурный анализ элементов показателей эффективности ресурсно-календарных планов проектов строительной отрасли для подготовки качественной базы обеспечения процессов планирования и последующей реализации проектов.
  • Документ
    Модернізація ресурсно-календарних моделей для потреб системного поліпшення процесів організації будівництва
    (КНУБА, 2011) Поколенко, В. О.; Чуприна, Ю. А.; Приходько, Д. О.
    Викладено концептуально-методичні основи, формалізацію задачі, основні процедури побудови та розрахунку моделей організації будівництва, які створені за схемою сітьових моделей та залучають ряд семантичних параметрів для опису зовнішніх та внутрішніх умов впровадження будівельного проекту. Наведено фрагменти створених на базі моделей програмних продуктів та їх застосування в практиці будівництва.
  • Документ
    Модернізація сітьових моделей для забезпечення раціональної організації девелоперського управління будівництвом
    (КНУБА, 2011) Поколенко, В. О.; Приходько, Д. О.; Сліпенчук, О. В.
    Розроблено нову сітьову модель управління будівництвом, здатну наблизити рівень організації будівництва до євровимог через реалізацію засад девелоперського управління будівельного проекту.
  • Документ
    Обгрунтування агрегованих структур нового типу в умовах інноваційних перетворень будівельного комплексу
    (КНУБА, 2013) Приходько, Д. О.; Лилов, О. В.; Коваль, В. Б.
    Відображено дослідження, пов’язані зі створенням та обґрунтуванням діяльності спеціально створених організацій як агрегованих інвестиційно-будівельних структур нового типу. Дані структури інтегруватимуть системи управління, економічні інтереси та ресурси інвестиційних та девелоперських компаній, органів муніципальної влади (як співінвесторів), будівельних підрядних та спеціалізованих організацій на реалізацію масштабних інвестиційних проектів соціального, промислового та комерційного призначення.