Конференції

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/29

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Чинники гальмування розвитку Запорізького регіону
    (Бескиди, 2019) Малишева, Юлія Олександрівна; Банах, Андрій Вікторович; Арутюнян, Ірина Андріївна
    Головний індикатор розвитку регіону – функціонуюче будівництво, до якого залучається багато суміжних галузей економіки: металургійна промисловість, підприємства будівельних матеріалів і виробів, парки будівельної і спеціальної техніки, архітектурні та проектно-конструкторські організації тощо. Також будівництво підвищує показники зайнятості робочої сили, що веде до поліпшення ситуації у соціальній сфері [1, с. 86]. Специфіка Запорізького регіону полягає в наявності декількох чинників, що перешкоджають пожвавленню розвитку будівельної галузі.
  • Документ
    Проблематика і задачі теорії взаємодії природної та антропогенної систем в процесі містобудівного освоєння територій
    (Бескиди, 2018) Банах, Андрій Вікторович
    В умовах концепції сталого розвитку задачі планування та забезпечення збалансованого розвитку міста є комплексними та містять. зокрема, містобудівні. архітектурні, інженерно-будівельні, екологічні, соціально-економічні та інші аспекти.
  • Документ
    Передумови теорії взаємодії природної та антропогенної систем в контексті сталого розвитку міських територій
    (Бескиди, 2017) Банах, Андрій Вікторович
    Одним з напрямків регіональної політики є демографічна політика та політика урбанізації, зокрема їх регіональні аспекти, а також тісно пов'язані з ними регіональне планування і програмування. Основна соціально-економічна діяльність в регіональній політиці пов'язана з територіальним поділом праці, формуванням народногосподарських комплексів, економічним районуванням, а також із загальнодержавним плануванням (програмуванням) соціально-економічного розвитку та розміщенням продуктивних сил.
  • Документ
    Законодавчі й нормативні перешкоди проведення обстежень технічного стану будівель і споруд
    (КНУБА, 2019) Банах, Андрій Вікторович; Арутюнян, Євгеній Едуардович
    Останнім часом спостерігається стрімке збільшенням кількості об’єктів міської забудови, зокрема багатоповерхових житлових будинків, що мають аварійний технічний стан, при тому, що термін їх експлуатації, згідно до чинних будівельних норм, складає 100 років. Натомість такі об’єкти експлуатуються лише 35...60 років. Впливам змін природного середовища під тиском антропогенних чинників також піддаються інфраструктурні об’єкти, вулично-дорожня мережа, об’єкти стратегічного значення, інженерні мережі
  • Документ
    Проблеми сучасної нормативної бази забезпечення надійності та конструктивної безпеки об’єктів міської забудови
    (КНУБА, 2018) Банах, Андрій Вікторович
    До об’єктів міської забудови відносяться будівлі різного призначення, споруди інженерно-транспортної інфраструктури, наземні й підземні споруди, інженерні мережі, інші складові містобудівних систем. Надійність, довговічність і конструктивна безпека – одні з головних властивостей таких об’єктів, чисельні характеристики яких призначаються на стадії проектування та повинні незмінно зберігатися протягом всього життєвого циклу, що включає найдовший етап – експлуатацію