Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Застосування нейронних мереж у будівельних проектах
    (КНУБА, 2010) Цюцюра, Світлана Володимирівна; Теренчук, Світлана Анатоліївна; Єременко, Богдан Миколайович
    Виконання планів будівництва і термінів проведення будівельних робіт багато в тому залежить від правильної організації управління і оперативності керування будівельними процесами. Відсутність або нестача фінансових ресурсів призводить до зростання невизначеності виконання робіт по проекту. Подальший розвиток в таких умовах висуває на перший план аналіз факторів невизначеності, що супроводжують підготовку та інвестиційну фази проекту, для того щоб забезпечити мінімізацію ризиків на будівельній та експлуатаційних фазах проекту. Саме тому, розробка нових моделей і методів прогнозування ризиків, що базуються на інтеграції технологій штучного інтелекту з традиційними моделями і методами планування проектів, лишається актуальною.
  • Документ
    Розрахунок об’єму заповнення бетонозмішувача
    (КНУБА, 2008) Горда, О. В.; Пузько, О. О.; Цюцюра, М. І.; Кобижський, М. Г.
    В даній роботі наведений розв‘язок однієї із задач визначення об‘єму складної фігури, яка є композицією декількох геометричних тіл і має велике прикладне значення.
  • Документ
    Структурно-продуктовое планирование девелоперских проектов
    (КНУСА, 2008) Лисицын, А. Б.
    Бурный ростр рынка недвижимости в последнее время привел к росту количества девелопреских компаний, поскольку их деятельность приводила к получению сверхприбылей, что обеспечивало их устойчивое существование и развитие. Потому такие компании очень легко приводили в жизнь лозунг «получение прибыли от вложения капитала через производство новой продукции – строительство объектов недвижимости». Но в условиях кризиса эта формула перестала работать. Девелоперы начали ощущать нехватку средств, останавливать проекты, сокращать сотрудников, продавать часть активов. Такая ситуация потребовала поиска новой организации управления девелопментом. Организации, которая бы характеризовалась разумной экономичностью в финансовом и ресурсном управлении, осторожностью в принятии решений и четкостью в их исполнении. А это потребовало создания нового научно-методического базиса управления девелоперскими проектами в условиях кризиса.
  • Документ
    Розвиток підготовки ІТ-спеціалістів в будівництві
    (КНУБА, 2005) Задорв, В. Б.
    Сучасні підприємства будівельної галузі відносяться до дуже складного класу організаційних антропогенних систем (АГС).
  • Документ
    Побудова концептуальної імітаційної моделі гідропривода
    (КНУБА, 2003) Пелевін, Л. Є.; Горда, О.В.; Саченко, І.А.
    Значне поширення гідравлічних приводів у різних галузях машинобудування зумовлюється рядом їхніх істотних переваг, до яких перш за все належать можливість одержання великих сил та обертаючих моментів при порівняно малих розмірах гідродвигунів, плавність переміщення, забезпечення безступінчатого регулювання швидкості у широкому діапазоні, мала інерційність, простота здійснення прямолінійних зворотно-поступальних рухів та автоматичного керування робочими органами, легкість запобігання перевантаженням, висока експлуатаційна надійність
  • Документ
    Особливості розробки тезаурсусистем автоматизованого проектування машин для виробництва будівельних матеріалів
    (КНУБА, 2001) Горда, О.; Савченко, І.; Пелевін, С.
    Машинобудування – це складна і розгалужена галузь знань, що розглядає питання структури та функціонування різноманітних класів машин і механізмів. Саме виходячи з цього можна сказати , що вона потребує інформаційної підтримки з боку інших областей знань та впорядкування для швидкого доступу до необхідних компонентів. Отже, засоби автоматизації – невід’ємна частина сучасного підходу до вирішення задач машинобудування.