Техніка будівництва

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/301

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Документ
    Методика розрахунку основних параметрів віброустановки для формування залізобетонних кілець
    (КНУБА, 2010) Корнійчук Борис Валерійович
    Забезпечення заданих технологією параметрів і режимів роботи віброустановки для формування залізобетонних кілець є необхідною і достатньою умовою отримання високоякісного виробу. Тому розробка такої методики є роботою актуальною, оскільки залізобетонні кільця є поширеним виробом в будівництві, а існуючі способи не в повній мірі забезпечують їх високу якість.
  • Документ
    Обгрунтування параметрів енергетично врівноваженого приводу роликової формувальної установки
    (КНУБА, 2014) Ловейкін, В. С.; Почка, К. І.
    Для роликової формувальної установки з енергетично врівноваженим приводом на три формувальні візки визначено оптимальне значення кута зміщення кривошипів. В якості критерію оптимальності використано функції зміни кінетичної енергії кожного з формувальних візків та сумарної кінетичної енергії всієї установки.
  • Документ
    Дослідження навантажень в елементах роликової формувальної установки з енергетично врівноваженим приводом
    (КНУБА, 2013) Ловейкін, В. С.; Почка, К. І.
    Для роликової формувальної установки з енергетично врівноваженим приводом на три формувальні візки визначено навантаження в її елементах та встановлено характер їх зміни протягом циклу руху, а також визначено значення потужності, необхідної для забезпечення процесу формування.
  • Документ
    Обґрунтування крайових ривків при оптимальному режимі реверсування роликової формувальної установки
    (КНУБА, 2015) Ловейкін, В'ячеслав Сергійович; Почка, Костянтин Іванович
    З метою підвищення надійності та довговічності роликової формувальної установки розраховано комбінований режим зворотно-поступального руху формувального візка з реверсування при оптимальних крайових умовах за прискоренням третього порядку. Розроблено конструкцію приводу установки у вигляді кулачкового механізму та побудовано профіль кулачка для забезпечення комбінованого режиму зворотно-поступального руху формувального візка. Також запропоновано конструкцію роликової формувальної установки з приводом від високомоментного крокового двигуна, що вмонтований в укочувальні ролики формувального візка установки.
  • Документ
    Синтез кулачкового приводного механізму роликової формувальної установки з комбінованим режимом руху
    (КНУБА, 2014) Ловейкін, В'ячеслав Сергійович; Почка, Костянтин Іванович
    Розроблено конструкцію роликової формувальної установки з кулачковим приводним механізмом та побудовано профіль кулачка для забезпечення комбінованого режиму зворотно-поступального руху формувального візка.
  • Документ
    Визначення потужності на переміщення БФА поверхневої дії
    (КНУБА, 2010) Гарнець, Володимир Миколайович; Булавка, О. О.
    В виробництві збірного залізобетону вібраційні формувальні процеси і їх технічний рівень передбачає ефективність виробництва і якість продукції. Накопичений обширний досвід динаміки поверхневого ущільнення бетонної суміші бетоноформуючими агрегатами (БФА) безперервної дії в роботах [1, 2, 3] та ін. Однак, аналізуючи операції процесу виготовлення залізобетонних виробів (ЗБВ) і конструкцій робочими органами таких вібраційних машин видно, що теорія вібраційного процесу ущільнення бетонної суміші недостатньо вивчена.
  • Документ
    Синтез робочої характеристики пружних елементів машин роликового формування
    (КНУБА, 2008) Гарнець, В. М.; Човнюк, Ю. В.; Приходько, Я. С.
    Роликове формування плитних конструкцій забезпечується шляхом сполучення зворотно-поступального руху масивного робочого візка з роликами і форми, в якій послідовно формується виріб. При здійсненні кожного циклу візок при зміні напрямку руху проходить через зону, у якій відбувається немиттєва зміна вектору швидкості руху на протилежний. Для зменшення енергетичних втрат та впливу знакозмінних навантажень на конструкцію машини в цілому передбачено встановлення на несучому порталі пружних елементів. Такі елементи повинні забезпечувати швидкий вихід на сталий режим руху при зміні його напрямку. Тобто зміною прискорення візка на досить короткій ділянці шляху візка можна знехтувати і вважати у подальшому швидкість постійною.
  • Документ
    Аналіз нерівномірності руху роликової формувальної установки з передавальним механізмом, що має змінне передаточне відношення
    (КНУБА, 2008) Ловейкін, В. С.; Почка, К. І.
    В результаті проведених досліджень встановлено, що при застосуванні в роликових формувальних установках з кривошипно-повзунним приводом еліптичної зубчастої передачі зі змінним передаточним відношенням між вихідним валом редуктора та приводним валом кривошипа зменшується нерівномірність руху формувального візка, що приводить до зменшення динамічних навантажень у вузлах установки та підвищення якості ущільнення залізобетонних виробів.
  • Документ
    Експериментальні дослідження робочих параметрів віброустановки з вертикальним розташуванням збудників коливань
    (КНУБА, 2009) Корнійчук, Борис Валерійович
    Проведені аналітичні дослідження [1] виявили суттєву відмінність руху часточок бетонної суміші в формі бетонного кільця у порівнянні із традиційним ущільненням, як при вертикальній вібрації [2,3,4] так і при реалізації горизонтальних [5] або просторових коливань [6]. Важливими параметрами у випадку даного дослідження є поряд із визначеннями амплітуд, тиску, потужності, знаходження таких параметрів, як кут між положеннями дебалансів та оцінка сил тертя суміші об форму. Виходячи із результатів досліджень [1] задачами експериментів досліджень являються: - виявлення характеру зміни амплітуд коливань по висоті форми та встановлення їх числових значень; - визначення тиску бетонної форми на борта форми; - оцінка впливу кута зсуву фаз між положеннями дебалансів вібраторів на робочий рух установки та фіксація часу ущільнення бетонної суміші при різних силових навантаженнях.
  • Документ
    Аналіз схем перестановки автомобільних коліс
    (КНУБА, 2012) Назаренко, Іван Іванович; Корнійчук, Борис Валерійович
    Розглянута проблема перестановки автомобільних коліс які мають внутрішню і зовнішню сторони, які мають напрямок обертання та ті, які не мають жодних обмежень при їх встановленню. Тут описано існуючі та запропонована нова методика перестановки коліс із заміром глибини протектора. The problem of transposition of motor-car wheels is considered that have internal and external parties, that have direction of rotation and those that have no limitations during their setting. Existing is here described and new methodology of transposition of wheels is offered with measuring of depth of protector.