Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Підвищення ефективності робочих параметрів вібраційної сепарації будівельних матеріалів
    (КНУБА, 2015) Мацюк, Б. В.
    Пристрій для сепарації матеріалу на три фракції, проведено аналітичні дослідження, також наведені формули для розрахунку продуктивності і ефективності грохочення, визначення коефіцієнта динамічності грохота.
  • Документ
    Природна вентиляція будинків з застосуванням дефлекторів
    (КНУБА, 2011) Степанов, М. В.; Ваколюк, А. С.; Єсіна, М. І.
    Наведені аеродинамічні характеристики дефлекторів ЦАГИ та деяких інших.
  • Документ
    Раціональний вибір підсилення залізобетонних балок з врахуванням надійності
    (КНУБА, 2016) Постернак, О. М.; Постернак, М. М.
    У статті запропонована методика ефективного вибору методів підсилення залізобетонних балок з врахуванням різних факторів, в тому числі надійності конструкції. У статті наведений загальний алгоритм визначення раціонального методу підсилення залізобетонних балок.
  • Документ
    Визначення раціональних параметрів гравітаційних бетонозмішувачів
    (КНУБА, 2017) Назаренко, І. І.; Клименко, М. О.; Свідерський, А.; Печерський, В.
    Досліджені особливості процесу перемішування в гравітаційних бетонозмішувачах та обґрунтовані їх раціональні параметри, а також режими роботи з метою підвищення ефективності перемішування та продуктивності змішувачів. Знайдені рівняння залежностей теоретичних ліній регресії для визначення найбільш вірогідних значень маси і потужності двигуна пересувних гравітаційних змішувачів від об'єму по завантаженню сухими компонентами, а також побудовані графіки цих залежностей.
  • Документ
    Вдосконалення ефективних стратегій керування транспортними потоками: математичне моделювання, алгоритми контролю для автоматизованих систем управління
    (КНУБА, 2018) Човнюк, Ю. В.; Диктерук, М. Г.; Чередниченко, П. П.
    Розглянуті алгоритми моделювання простих транспортних потоків у режимі реального часу з використанням стандартних пакетів програм для ПЕОМ (типу MATLAB). Використання запропонованого підходу при формуванні моделі транспортного потоку дозволяє здійснити підрахунок числа автомобілів у реальному масштабі часу, розрахувати середню довжину черги для ухвалення рішення про регулювання проїзду. При подальшому розвитку моделі можливо здійснювати оперативну класифікацію транспортних засобів у потоці для формування ефективного керування системами регулювання шляхово- транспортного комплексу.
  • Документ
    Оцінка ефективності організації руху транспорту і пішоходів на перетинах міських магістралей в різних рівнях
    (КНУБА, 2018) Осєтрін, Микола Миколайович; Козинець, Я. П.
    Даються пояснення необхідності і важливості оцінки ефективності роботи дорожньо-транспортних вузлів, при їх реконструкції. Розглянуто ключові поняття, що стосуються даної теми і наведено рекомендацію по оцінці ефективності дорожньо-транспортних вузлів на вулично-дорожній мережі міста.
  • Документ
    Оцінка факторів, що впливають на ефективність прийняття управлінських рішень стосовно використання водних об'єктів
    (КНУБА, 2018) Петраковська, О. С.; Дубницька, М. В.
    Запропонований підхід до оцінки ефективності прийняття управлінських рішень стосовно використання водних об’єктів, який може бути застосований як для оцінки результатів реалізованих рішень, так і рішень, імплементація яких не завершена. Розглядається прийняття управлінських рішень стосовно водних об’єктів як міждисциплінарну задачу і виділяють 7 тематичних груп факторів, що впливають на ефективність прийняття таких рішень: інформаційні, технологічні, екологічні, економічні, правові, інституційні, соціальні. Прояв кожного фактору пропонується оцінювати за умовною якісною шкалою, оскільки інтегральна оцінка ефективності прийняття управлінських рішень стосовно використання водних об’єктів повинна враховувати наявність як кількісних, так і якісних показників. Значення питомої ваги факторів визначені за допомогою ранжування експертних оцінок факторів в межах кожної групи і порівняння груп факторів між собою за рівнем пріоритетності. Для обчислення інтегральної оцінки ефективності прийняття управлінських рішень щодо використання водних об’єктів автори пропонують використовувати алгоритм, що складається з трьох етапів, і включає: оцінювання сукупного прояву факторів в межах кожної групи з подальшим нормуванням та визначення інтегральної оцінки ефективності рішення.
  • Документ
    Містобудівні шумозахисні заходи, їх ефективність
    (КНУБА, 2017) Биваліна, М. В.
    Розглядаються містобудівні шумозахисні заходи, їх ефективність у складі комплексної оцінки стану навколишнього міського середовища, інженерного благоустрою міських територій.
  • Документ
    Особенности смешения природных вод на станциях подготовки воды в современных условиях
    (КНУБА, 2016) Эпоян, С. М.; Яркин, В. А.
    Наведено особливості змішування природних вод з реагентами. Розглянуто типи змішувачів і їх недоліки. Запропоновано метод підвищення ефективності змішування природної води з реагентом.
  • Документ
    Определение основных гидравлических характеристик работы динамических мембран с биоцидной прививкой при высоком содержании органических веществ
    (КНУБА, 2016) Нечитайло, Н. П.
    Ультрафильтрационная обработка воды приобретает все большую популярность виду целого ряда преимуществ по сравнению с традиционными технологиями. Но главным ее преимуществом является высокая надежность. В связи с этим необходимо определить основные критерии оптимальной работы установки, к которым и относится гидравлический КПД, определённый в этой работе для р. Днепр в период августа-сентября – наибольшей нагрузки.