Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Оцінка та аналіз моделей і методів прийняття ефективних рішень при оптимізації рівня механізації будівельних організацій
    (КНУБА, 2012) Шаляпіна, Тетяна Сергіївна
    Здійснено аналіз методів та моделей прийняття ефективних рішень при формуванні оптимального складу машин і механізмів будівельної організації. The analysis methods and models of effective decision-making in the formation of the optimal composition of machines and mechanisms for building organization was carried out.
  • Документ
    Імовірнісні моделі параметричної надійності гідроприводів машин
    (КНУБА, 2012) Лесько, В. І.; Лесько, Л. Г.
    В роботі розроблені імовірнісні моделі надійності елементів гідроприводів будівельних машин з урахуванням специфіки їх функціонування та формування параметричних відмов гідропривода.
  • Документ
    Оцінка та аналіз моделей і методів прийняття ефективних рішень при оптимізації рівня механізації будівельних організацій
    (КНУБА, 2012) Шаляпіна, Т. С.
    Здійснено аналіз методів та моделей прийняття ефективних рішень при формуванні оптимального складу машин і механізмів будівельної організації.
  • Документ
    Системний аналіз економіко-математичних моделей вирішення економічних задач
    (КНУБА, 2013) Бондар, О. А.
    Стаття присвячена системному огляду та аналізу економіко- математичних моделей управління та вирішення економічних явищ і процесів. Пропонується класифікація таких моделей. На основі проведено аналізу визначаються сильні та слабкі сторони їх використання в сучасних умовах.
  • Документ
    Методи і моделі оцінювання нерухомого майна
    (КНУБА, 2017) Васильєва, Г. Ю.; Лютіков, А. А.; Маляр, В. А.; Усова, О. С.; Чередніченко, П. П.
    Розглянуто навчальний посібник «Методи і моделі оцінювання нерухомого майна» авторів: Драпіковського О.І., Іванової І.Б., Терещенко Н.О., рекомендований до видання Вченою радою Київського національного університету будівництва та архітектури, як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.
  • Документ
    Емоційний інтелект керівника проекту
    (КНУБА, 2016) Бушуєв, Сергій Дмитрович; Русан, Надія Ігорівна
    Завдання, які стоять перед керівниками, припускають вміння здійснювати активний пошук необхідної для прийняття рішень інформації; розпізнавати емоційні стани співрозмовника, адекватно інтерпретувати зміст отриманих відомостей з урахуванням їх характеру, ступеня повноти і достовірності, наявність «прихованого змісту», спроб маніпуляції і т. д. Керівник проекту повинен бути в змозі так взаємодіяти зі своїми партнерами, підлеглими, щоб досягати намічених цілей, отримати необхідний ефект (зміна поведінки, думок, відносин і т. д.). Таким чином, здібності керівника розпізнавати та інтерпретувати емоції, що виникають в процесі діяльності, використовувати їх для розв'язання управлінських завдань визначають специфіку проблемного поля нашого дослідження. Можливість підвищення ефективності управлінської діяльності проектного менеджера через розвиток емоційного інтелекту відкриває нові перспективи інноваційного розвитку ділового співтовариства в цілому.
  • Документ
    Експонування проектних вирішень у княжу добу
    (КНУБА, 2013) Диба, Ю. Р.
    У статті проаналізовано способи та практичні методи, використовувані будівничими для представлення проектних вирішень у архітектурній діяльності давньоруського періоду.
  • Документ
    Построение схем моделей архитектурных пространств. Модель восприятия как структура для хранения знаний
    (КНУБА, 2014) Высочин, И. А.
    Модель сприйняття як структура для зберігання знань. Архітектурне моделювання надає можливість процесу розвитку архітектури не як простої послідовності ситуації в минулий час та її віддзеркаленню, а з усіма концепціями, що відносяться до характеру міркування, різкими якісними змінами, стрибками і навіть деякою революційністю, і, як наслідок, – усвідомлення виявлених протиріч у дії, що і є якісними змінами в структурі для зберігання знань. Розроблено схему побудови моделі сприйняття як структури для зберігання знань.
  • Документ
    Схемы построения моделей архитектурных пространств. Вариативная (развивающаяся) модель восприятия
    (КНУБА, 2014) Высочин, И. А.
    Варіативна (що постійно розвивається) модель сприйняття. Варіативний, тобто такий, що постійно розвивається, об’єкт архітектури можна уявити собі як процес зміни його якостей і які генерують зовсім нові прогресивні структури та зв’язки, що в переважній більшості призводе до підвищення класу моделі, а в відтак і конкретного об’єкта, що має тенденцію до постійного розвитку і вдосконалення. Розроблено схему побудови варіативної (що постійно розвивається) моделі сприйняття.