Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Багатоярусний робочий орган землерийної машини
    (КНУБА, 2014) Пелевін, Леонід Євгенович; Карпенко, М. М.; Лаврик, С. В.
    Виходячи з аналізу, взаємодії послідовних багатоярусних робочих органів, обгрунтований метод взаємодії таких конструкцій з грунтом. Запропоновано принципово новий робочий орган землерийної машини, що дозволяє знизити енергоємність розробки ґрунту.
  • Документ
    Енергоефективні будинки з автоклавного газобетону
    (ДНДІБК, 2014) Лаповська, С. Д.; Волошина, Т. М.
    В статті проаналізовано перспективність застосування виробів з автоклавного ніздрюватого бетону для зведення огороджувальних конструкцій будинків з низьким споживанням енергії. Показано, що при забезпеченні достатньої «герметичності» оболонки будинку, ніздрюватий бетон є високоефективною основою для будівель з наближеним до нуля споживанням енергії.
  • Документ
    Параметри робочого процесу ґрунторуйнуючих технічних систем з урахуванням розподілення потоків енергії
    (КНУБА, 2010) Фомін, Анатолій; Костенюк, Олександр; Тетерятник, Олександр; Боковня, Галина
    Розглянуто взаємодію між робочим органом та масивом ґрунту, що розроблюється, врахувавши різні варіанти руху різального елемента. Визначено силові параметри при забезпеченні структурованого робочого процесу руйнування ґрунту, враховуючи рух різального елемента відносно денної поверхні ґрунтового масиву.
  • Документ
    Оптимізація параметрів робочих органів землерийно-транспортного обладнання
    (КНУБА, 2010) Русан, Ігор; Кравченко, Олександр
    Розглянуто нові види сполучень ґрунторозроблювальних та транспортувальних робочих органів. Проведено аналіз робочого процесу та побудовано розрахункові схеми енергоємності робочого процесу розробки траншеї.
  • Документ
    Зниження енергоємності розробки грунту наконечником розпушувача
    (КНУБА, 2014) Пелевін, Л. С.; Карпенко, М.; Лаврик, С.; Щербина, Т.
    Проведено порівняльний розрахунок енергоємності розробки грунту простим гострим наконечником та активним наконечником розпушника. Розроблено конструкцію активного наконечника, який зменшує динамічні навантаження на стояк з одночасним зниженням енергоємності розробки ґрун¬ту.
  • Документ
    Дослідження енергосилових навантажень на робочі органи бульдозера-розпушувача
    (КНУБА, 2015) Пелевін, Л. Є.; Карпенко, М.; Лаврик, С.; Пристайло, М. О.
    Проведено дослідження розподілу навантаження на робоче обладнання бульдозера- розпушувача, знайдено взаємні кореляційні функції та дисперсії сил опору грунту різанню на окремих ді¬лянках робочих органів, розроблено фізичні моделі динамічних робочих органів бульдозера-розпушувача, математичну та фізичну моделі систем автоматичного керування динамічними робочими органами, та розроблено математичну та фізичну моделі системи гасіння зовнішніх знакозмінних коливань, що діють на базову машину.
  • Документ
    Круглий дім – краса чи оптимальність
    (КНУБА, 2014) Русевич, Т. В.
    У статті порушені питання виникнення будинків круглої форми, проаналізовано оптимальність, доцільність круглих і циліндричних формоутворень з точки зору безпеки, ефективності, енергоємності, комфортності і сприятливості в сприйнятті.
  • Документ
    Круглий дім - краса чи оптимальність
    (КНУБА, 2014) Русевич, Тетяна Вікторівна
    У статті порушені питання виникнення будинків круглої форми, проаналізовано оптимальність, доцільність круглих і циліндричних формоутворень з точки зору безпеки, ефективності, енергоємності, комфортності і сприятливості в сприйнятті.