Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Документ
    Полевая концепция формирования самосогласованного нелокального поля на неоднородностях в открытой водной системе
    (КНУБА, 2012) Симонов, И. Н.
    Врахування зміни метрики вільного простору стороннім тілом дозволило вирішити задачу формування самоузгодженого нелокального поля на макрооб'ектах у водному розчині електроліту без ефекту екранування.
  • Документ
    Методичні засади навчання студентів основам електромагнітної безпеки
    (КНУБА, 2014) Панова, О. В.; Глива, В. А.
    Розглядається необхідність екранування електромагнітних полів, як основний захід електромагнітної безпеки при вивченні загальної фізики, безпеки життєдіяльності та охорони праці у технічних вищих навчальних закладах.
  • Документ
    Сучасні підходи до моделювання просторових змін геомагнітного поля у будівлях та спорудах
    (КНУБА, 2015) Запорожець, Олександр Іванович; Клапченко, Василь Іванович; Левченко, Лариса Олексіївна; Панова, Олена Василівна
    Досліджено зниження рівня геомагнітного поля у будівлях. Виявлено, що ослаблення геомагнітного поля залежить від загальної маси та просторового розташування феромагнітних елементів конструкцій. Для цілей прогнозування аномалій геомагнітного поля у будівлях на стадії проектування та будівництва доцільне використання моделювання просторових розподілів магнітних полів у приміщеннях.
  • Документ
    Методологія визначення захисних властивостей електромагнітних екранів та шляхи їх удосконалення
    (КНУБА, 2019) Панова, О. В.; Ходаковський, О. В.
    Розроблені методи визначення внеску в коефіцієнти екранування електромагнітних екранів поглинання енергії полів і їх віддзеркалення. Розроблені композитні електромагнітні екрани з керованими захисними властивостями. Надані практичні рекомендації щодо вибору матеріалів для виготовлення електромагнітних екранів та їх використання.
  • Документ
    Металополімерний матеріал на текстильній основі для захисту від електромагнітних впливів
    (КНУБА, 2019) Панова, О. В.; Халмурадов, Б. Д.; Ходаковський, О. В.; Азнаурян, І. О.
    Розроблений та досліджений текстильний матеріал з різною концентрацією металевої екрануючої субстанції для захисту від техногенних електромагнітних полів широкого частотного діапазону. Запропонована технологія виготовлення захисного одягу для працюючих при експлуатації високочастотного радіотехнічного обладнання. Розраховані коефіцієнти екранування захисних матеріалів електромагнітного поля ультрависокої частоти та магнітного поля наднизької частоти з урахуванням сучасних державних стандартів України та Міжнародних стандартів з електромагнітної безпеки та електромагнітної сумісності технічних засобів. Представлено практичне застосування та переваги даної розробки на виробництві у якості захисту працюючих від електромагнітних полів і для захисту чутливого електричного та електронного обладнання різноманітного призначення шляхом екранування. Надано рекомендації по удосконаленню експлуатації спеціального одягу без зниження його захисних екрануючих елементів.
  • Документ
    Екранування електромагнітних полів для електромагнітної безпеки та електромагінтної сумісності обладнання
    (КНУБА, 2015) Панова, Олена Василівна
    Проаналізовано переваги та недоліки традиційних металевих захисних екранів і новітніх металополімерних та багатошарових екранів. Сформульовано умови застосування електромагнітних екранів залежно від частотних характеристик електромагнітних полів. Надано рекомендації щодо екранування електромагнітних полів найбільш поширених джерел електромагнітних випромінювань: засобів для бездротового зв’язку і радіотехнічного обладнання цивільної авіації. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення чинних нормативних актів з електромагнітної сумісності електричного та електронного обладнання.
  • Документ
    Електричний транспорт як фактор електромагнітного забруднення міста
    (ІТІГІП, 2015) Глива, В. А.; Панова, О. В.; Кружилко, В. О.
    Стаття присвячується дослідженню рівнів електромагнітних полів міського транспорту (трамваїв, тролейбусів, метро). Встановлено: значні пониження постійної складової нижчі за допустимий рівень; сильні магнітні коливання поля; наявність «магнітних шумів». Запропонований за-хист для пониження рівнів магнітних полів з урахуванням частотних скла-дових магнітного поля