Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Організація структури даних прикріпних та глибинних вібраторів
    (КНУБА, 2015) Яковенко, Валерій Борисович; Дисик, Д. Л.
    Розглянуто основні типи існуючих конструкцій прикріпних та глибинних вібраторів, їх структурний аналіз та конструктивні особливості. Описані основні вимоги при підборі віброзбуджувачів.
  • Документ
    Ієрархічна структура взаємовпливовостей у поектуванні багатоквартирного житла
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    Розглянуто чотири основні групи взаємовпливовостей у проектуванні з огляду на його цілеспрямування, процесуальне відображення, різнофакторні протидії та дієстрямованість ії подолання та забезпечення динаміки створення багатоквартирного житла (далі – БЖ) шляхом структурнологічного та матрично-інцидентного оцінювання з використанням системи в 12 АМО-пазлів для оцінення пріоритетів впливу, а також графо-матричноінцидентально оцінені ці показники.
  • Документ
    Алгоритми формування базової таксономії дисциплін
    (КНУБА, 2015) Рафальська, Олена Олександрівна
    У статті описано алгоритми формування базової таксономії дисциплін при організації розгалуженого навчання. Вирішенням такої задачі є формування ієрархічного дерева дисциплін, пов’язаних між собою відношенням «послідовність отримання знань», що не залежить від часових та інших обмежень. Формування базової таксономії виконується на множині дисциплін навчального плану. В ній розв’язуються певні підзадачі. У статті також наведено етапи розрахунку базових модулів дисципліни і побудови графа міжпредметних зв’язків; алгоритм оптимізації графа міжпредметних зв’язків та формування рівнів базової таксономії при організації розгалуженого навчання. Індивідуалізація навчальної діяльності студентів за рахунок розгалуженої організації навчального процесу дає можливість забезпечити підготовку висококваліфікованих спеціалістів.
  • Документ
    Сучасний погляд на багатоквартирне житло в аспектах структурно-логічної ієрархічної класифікації та оціночних пріоритетів громадського попиту
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    В статті розглянуті та прокоментовані структурно-логічні схеми ієрархічної класифікації багатоквартирного житла (БЖ) Теоретично доведена доцільність використання системи в 12 АМО-пазлів, для оцінки пріоритетів впливовості складових елементів, в межах визначеної ієрархії, та графо-матричного оцінювання їх показників.