Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Аналіз ризиків арт-проектів
    (КНУБА, 2017) Бас, Дмитро Віталійович
    Пропонуються результати застосування методології управління проектами в частині управління ризиками арт-проектів, зокрема: ідентифікації, проведення якісного та кількісного аналізу ризиків, розробки пропозицій щодо планування реагування на ризики та заходів щодо попередження виникнення й усунення ризиків. На підставі результатів кількісного аналізу виявлено, що в ході реалізації арт-проекту для боротьби із ризиками доцільно застосовувати стратегію зниження впливу високих та середніх ризиків. Розроблені заходи щодо боротьби з ризиками дозволять команді проекту своєчасно та якісно реагувати на непередбачувані ситуації. Зроблено висновок про те, що команді арт-проекту необхідно постійно здійснювати управління ризиками з метою їх виявлення та усунення для своєчасної й якісної реалізації арт-проекту та задоволення потреб стейкхолдерів у продукті проекту.
  • Документ
    Економіко-адміністративна та структурна топологія взаємодії підприємств-учасників проектів житлового будівництва
    (КНУБА, 2019) Чернишев, Денис Олегович; Дружинін, Максим Андрійович; Кондрацький, Вадим Олександрович
    Стаття присвячена розробці науково-методичного підґрунтя та інструментарію інвестиційного забезпечення житлового будівництва, яке розглядається у взаємоузгодженні зі специфікою економічних та кредитно-договірних взаємин провідних суб’єктів житлової забудови ‒ кредитора, забудовника, інвесторів. Методологічні розробки базуються на наявній методології управління проектами, формуванні спрощеної та повної концептуальної моделі диференційованого залучення джерел ресурсного забезпечення, що спираються на теорію стейкхолдерів, методи економічного оцінювання джерел фінансування та залучення інвестицій та ціннісно-орієнтованого цілепокладання. Проаналізовано наявні концепції, моделі, методи управління інвестиційно-будівельними проектами, надано характеристику поточного рівня успішності таких проектів. Було виявлено, що система менеджменту проектів із житлового будівництва потребує вдосконалення у її частині перенесення акцентів з забезпечення максимізації прибутку будівельників на спрямованість до досягнення цінності результату проекту для всіх його зацікавлених сторін та протягом усього життєвого циклу проекту. Запропоновано концептуальну модель проблемно-цільового диференційованого вибору джерел ресурсного забезпечення інвестиційно-будівельних проектів в житловому будівництві.
  • Документ
    Ризик-менеджмент в системі управління інтеграційними процесами як складова модернізації економіки України
    (КНУБА, 2018) Рижакова, Галина Михайлівна; Малихіна, Оксана Михайлівна; Рижаков, Дмитро Андрійович; Локтіонова, Яна Федорівна; Лугіна, Тетяна Сергіївна; Коваль, Тимур Сергійович
    Ідентифіковано зміст і характеристики технологічної модернізації економіки країни на основі комплексної системи ризик-менеджменту, які формуються на різних рівнях (мікро-, мезо-, макрорівень) та пов'язані з реалізацією інтеграційного процесу на цих стадіях. Комплексна система ризик-менеджменту має стати важливою складовою загальної системи управління національною економікою, яка здатна підвищити результативність господарської діяльності в умовах невизначеності внутрішнього та зовнішнього середовища. Формування і функціонування системи управління ризиками покликано забезпечити високу ефективність прийняття управлінських рішень для досягнення стратегічних і тактичних державних цільових програм. У статті вказано на необхідність дотримання певних вимог і принципів, слідування ключовим факторам успішності при побудові та функціонуванні комплексної системи ризик-менеджменту інтегрованих структур в галузі будівництва. Наведено нові критерії оцінювання ступеня ризику від провадження містобудівної діяльності.
  • Документ
    Модель інтегрованого управління ризиками проектів агропромислового комплексу
    (КНУБА, 2019) Денчик, Оксана Русланівна
    Швидкість плину часу в сучасному світі вимагає оптимізації витрат часу на прийняття рішень та реалізацію будь-яких проектів. Зважаючи на сезонність та роботу з живими тваринами, зволікання в аграрних проектах є ризиковим і може нанести значних збитків, аж до закриття проектів. Для скорочення втрат часу на вибір проектним менеджером стандарту управління ризиками розроблено концептуальну модель конвергенції процесів управління ризиками у проектах. На підставі проведеного аналізу процесів управління ризиками методологій управління ризиками стандартів управління проектами PMІ (PMBoK), PRINCE2, P2M, IPMA (ІCB), AGILE, проведено конвергенцію та дивергенцію процесів управління ризиками, а також розроблено та запропоновано для практичного використання концептуальну модель інтегрованого управління ризиками «КВІТКА» проектів малих та середніх суб’єктів господарювання агропромислового комплексу.