Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Документ
    Экомузей в общей классификации музеев
    (КНУБА, 2011) Нгуен, Дак Дат; Зиміна, С. Б.
    В статті наводиться класифікація музеїв за різними ознаками, виявлено місце екомузею, як типу, розглянута архітектура існуючого екомузею в Ханої, В'єтнам.
  • Документ
    Об’єкти культури як містоутворюючий чинник у розвитку великого міста (зарубіжний досвід)
    (КНУБА, 2015) Посацький, Б. С.; Грицак, М. М.
    Розглянуто об’єкти культури у зарубіжних великих містах, побудовані у 2006- 2014 рр., з точки зору їх містоутворюючого значення, запропоновано їх класифікацію за рядом ознак. Подано основні терміни та поняття. Досліджено функціональне наповнення об’єктів культури (нових бібліотек і музеїв) та їхнє розташування в структурі міста.
  • Документ
    Музей Шевченка в Каневі як перехід від українського модерну до неокласики
    (КНУБА, 2014) Марковський, А. І.
    Перехід від пізнього українського модерну, заснованого на національних традиціях, до сталінської неокласики. Музей Тараса Шевченка у Каневі роботи Василя Григоровича Кричевського, як знакова споруда українського архітектурного поступу 30-х років ХХ сторіччя.
  • Документ
    Київський державний музей авіації в Жулянах
    (КНУБА, 2015) Горова, Ю. О.
    Державний музей авіації України (Жуляни) є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історіко-технічнім музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції. Втім, почавшись всього з 30 бортів, сьогодні Жуляни володіють експозицією вже в майже 70 літаків і вертольотів
  • Документ
    Організація архітектурного средовища арт-центрів
    (КНУБА, 2015) Костючекно, О. А.
    У статті розглядаються особливості організації архітектурного середовища арт-центрів. Визначено основні напрями формування арт-центрів. Описано особливості експонування творів сучасного мистецтва та особливості архітектурного простору для цих творів. Розглянуто приклади світового досвіду будівництва центрів мистецтв. Виявлено особливості розміщення арт-центрів у міській забудові та зв'язки з оточуючим архітектурним середовищем.
  • Документ
    Особливості архітектурно-образного вирішення музеїв авіації та космонавтики
    (КНУБА, 2015) Топорков, В. Г.; Башкірцева, О. І.
    Проведено аналіз архітектурно-образного вирішення музеїв авіації та космонавтики; розглянуто закордонну та вітчизняну практику проектування та будівництва, обґрунтовано необхідність узагальнення прийомів формування архітектурно-образних характеристик музеїв авіації та космонавтики.
  • Документ
    Просторовий синтаксис архітектури музейно-виставкових комплексів
    (КНУБА, 2013) Шевченко, А. Г.
    Акцентується важливість застосування теорії просторового синтаксису в архітектурі музейно-виставкових комплексів і наведена спроба визначити як просторові конфігурації виражають соціально - культурне значення і як вони генерують соціальну взаємодію в збудованих середовища.
  • Документ
    Типологічні особливості музеїв та поліфункціональних музейних комплексів
    (КНУБА, 2013) Трегубов, К. Ю.
    Розглянуто типологічну структуру музеїв та поліфункціональних музейних комплексів. Проаналізовано проблему типології, яка порушує складне питання про природу типологічного узагальнення.