Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Джерела фінансування енергоощадності у ВНЗ
    (КНУБА, 2012) Тормосов, Р. Ю.; Степаненко, І. І.
    Розглянуто можливі джерела фінансування енергоощадної діяльності вищих навчальних закладів. Проведено аналіз джерел фінансування енергозберігаючих заходів та визначено їх особливості для державних та приватних вишів. Запропоновано розширити перелік фінансових джерел за рахунок застосування механізму державно-приватного партнерства.
  • Документ
    Енергоощадність в обєктах еко-архітектури
    (КНУБА, 2013) Чорноморденко, Є. І.
    Розглянуто основні системи енергоефективності та енергозбереження будівельних об’єктів. Проаналізовано поєднання енергоощадних систем при формуванні об’ємно-планувальних та конструктивних рішень у об’єктах еко-архітектури.
  • Документ
    Ексергетична оцінка обробки повітря в центральній прямоточній системі кондиціонування повітря
    (КНУБА, 2014) Задоянний, О. В.; Котляров, А. В.
    У цій статті автори представляють деякі результати аналітичних досліджень зміни ексергіі повітря при обробці його в прямоточному кондиціонері для умов теплого і холодного періодів в місті Київ. У результатах аналізу автори роблять висновок про енерговитратність окремих процесів обробки повітря, які потребують удосконалення.
  • Документ
  • Документ
    Енергоощадні схеми вентиляційних систем з вдосконаленою конструкцією регулюючих пристроїв
    (КНУБА, 2013) Ратушняк, Г. С.; Степанковський, Р. В.
    Стаття присвячена проблемі регулювання вентиляційних систем на промислових підприємствах, громадських установах. Запропонована вдосконалена конструкція регулюючого пристрою з зручнообтікаємими регулюючими елементами, що обумовлює зменшення вихроутворення, забезпечує стабільність аеродинамічної структури течії, плавності регулювання, результатом чого є підвищення енергоощадності вентиляційних систем
  • Документ
    Техніко-економічні аспекти енергоощадності при реконструкції систем опалення
    (КНУБА, 2011) Возняк, О. Т.; Желих, В. М.; Юркевич, Ю. С.
    В Україні обсяг робіт, спрямованих на зменшення споживання теплової енергії в житлово-комунальному секторі, залишається надзвичайно малим, що, в першу чергу, пояснюється потребою залучення значних інвестицій та великими термінами окупності цих заходів. Проте постійне зростання цін на енергоносії вимагає невідкладного вирішення цієї проблеми, а відсутність державного фінансування, обмежені фінансові можливості як місцевих територіальних громад так і населення вимагає особливо зваженого підходу до вибору як самих термореноваційних заходів, так і до об’єктів, на яких вони впроваджуються.