Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Документ
    Зв’язок між параметрами джерел енергії і точок плоского фізичного поля
    (КНУБА, 2020) Мостовенко, О. В.
    У даній статті виконано дослідження, в якому розглянуто обмеження, які потрібно накладати на параметри положення заданих точок з однаковими потенціалами на площині при точкових джерелах енергії однакової потужності. Визначено зони, які дозволяють з пучка кривих другого порядку, що проходять через чотири задані точки, обрати положення п’ятої точки так, щоб виконувалась умова належності п’яти точок одному еліпсу. Геометричний апарат для моделювання фізичних полів дозволить вирішити ряд інженерних задач, які пов’язано з визначенням освітленості приміщень, визначенням розповсюдження шуму від різного виду джерел енергії.
  • Документ
    Особливості кліматичного районування територій України щодо найкращого розташування енергоактивних споруд
    (КНУБА, 2013) Гетун, Г. В.; Кошева, В. О.
    В статті розглянуті можливості ефективного використання відновлювальних джерел енергії (геліо- та вітроустановки) в енергоактивних будівлях по всій території України. Проведен комплексний аналіз кліматичних карт України, визначені найбільш раціональні території України для розташування енергоактивних споруд.
  • Документ
    Визначення залежності між параметрами точкових джерел енергії і параметрами заданих точок енергетичного поля
    (КНУБА, 2019) Ковальов, С. М.; Мостовенко, О. В.
    Пропонується розглянути ряд задач, які пов’язано з геометричним моделюванням фізичних полів, що породжуються точковими джерелами енергії. У даному дослідженні показано шляхи вирішення оптимізаційних задач визначення потужностей точкових джерел енергії, що породжують енергетичне поле, та їх розміщення на площині при заданих потенціалах точок цього поля у заданих місцях.
  • Документ
    Стратегия коммунальной электроэнергетики Украины на период до 2030 года
    (КНУБА, 2010) Покровский, Л. Л.; Семчук, Г. М.; Зембицкий, П. Ю.
    Дана характеристика стану справ в комунальній тепло- та електроенергетиці України, перспективи розвитку галузі на період до 2030 року
  • Документ
    Критерії необхідності врахування взаємодії коливної системи та джерела енергії у процесі вібраційного формування бетонних блочків
    (КНУБА, 2002) Слободян, Н.М.
    Дослідження процесів взаємодії твердих та пружних тіл з середовищем, проведене у роботах [1-12], дозволили встановити зміну динамічних характеристик тіл за наявності контакту з середовищем (наприклад, бетонною сумішшю), а також якісно нові явища, які породжуються взаємодією. При цьому, як правило, використовується ідеологія аналізу вільних та вимушених коливань або нестаціонарного деформування за дії заданих навантажень. Поза розглядом опинилось питання про вплив споживання та випромінювання енергії у середовище (зокрема, у межах моделі системи із розподіленими параметрами) на роботу технічних пристроїв та механізмів збудження, що створюють вказаний вплив (наприклад, у процесі формування бетонних блочків).
  • Документ
    Якісний аналіз трохоїдальної моделі морських хвиль з метою використання їх енергії
    (КНУБА, 2013) Савченко, О. О.
    Наведено якісний аналіз геометричного моделювання профілів морських хвиль у товщі та на поверхні води, розробленого на основі трохоїдальної моделі формоутворення цих хвиль.