Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 17
  • Документ
    Системний аналіз різних конструктивних схем віброударних машин для ущільнення
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Свідерський, А. Т.; Дєдов, О. П.
    Ущільнення будівельних сумішей у стиснених умовах та важкодоступних місцях будівництва як і раніше залишається серйозною проблемою. Від якості ущільнення ґрунту залежить надійність та довговічність закінчених об'єктів, а надалі і витрати коштів на їх експлуатацію та ремонт. Різноманітність ґрунтів та відмінність технологічних умов проведення ґрунтоущільнюючих робіт значно утруднює обґрунтування та вибір раціональної конструктивної схеми, перешкоджає створенню універсального та досконалого у всіх відношеннях обладнання. Саме тому створення нових будівельних, ущільнюючих машин та дослідження їх динаміки залишається актуальним і на сьогодні.
  • Документ
    Дослідження процесу ущільнення суміші в умовах ударно-вібраційного навантаження за допомогою методу динамічної петлі гістерезису
    (КНУБА, 2008) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Басараб, В. А.
    В умовах проектування ударно-вібраційних машин для ущільнення будівельних сумішей однією з найважливіших задач є оцінка характеру та величини енергії, що передається від робочого органу до середовища та визначення раціональних параметрів машини та середовища, що забезпечують даний процес. Основним критерієм ефективності роботи машини є максимальна передача енергії від робочого органу до середовища за умов мінімальних непродуктивних витрат енергії, мінімально можливої тривалості циклу, отримання виробу високої якості а також збереження високої надійності машини. Проте, слід зазначити, для представлення повної фізичної картини необхідно також врахувати крутизну фронту динамічного навантаження а також несиметричність динамічної петлі гістерезису відносно осей координат. Для проведення досліджень використано метод динамічної петлі гістерезису.
  • Документ
    Теоретичні дослідження руху віброустановки з вертикальним розташуванням збудників коливань
    (КНУБА, 2009) Назаренко, І. І.; Корнійчук, Б. В.
    Існує низка залізобетонних виробів, які ефективно виготовляти, розташовуючи їх вертикально. До таких виробів відносяться залізобетонні труби, кільця і т.п. Дослідженням руху таких віброустановок присвячено ряд робіт [1 – 3], де сформульовані напрямки розвитку подібних вібросистем. Тому робота, що направлена на вдосконалення теорії робочого процесу є актуальною.
  • Документ
    Дослідження напруженого стану металоконструкцій автокранів
    (КНУБА, 2009) Заліско, І. І.; Назаренко, І. І.
    Металоконструкція крана являється головною частиною, на якій монтуються всі механізми.
  • Документ
    Застосування методів подібності і розмірностей при розрахунках параметрів вібросистем
    (КНУБА, 2007) Назаренко, І. І.; Горіцький, К. В.; Климчук, В. П.; Петров, В. Є.
    Застосування методів подібності в теорії вібросистем є потужним методологічним прийомом, що дозволяє ефективно вирішувати задачі по визначенню раціональних параметрів, особливо для систем, де зустрічаються труднощі математичного характеру
  • Документ
    Урахування межового шару при дослідженні динаміки руху матеріалу в обертовому барабані
    (КНУБА, 2006) Назаренко, І. І.; Клименко, М. О.
    Метою даної роботи є визначення аналітичних залежностей динаміки руху сумішей із використанням підходу апроксимації межового шару, а також товщини каскадного шару та профілю вільної поверхні.
  • Документ
    Оцінка конструктивних та технологічних параметрів віброустановок при формуванні залізобетонних кілець
    (КНУБА, 2006) Назаренко, І. І.; Баранов, Ю. О.; Корнійчук, Б. В.; Коваль, М. А.
    Залізобетонні кільця є поширеним виробом, що застосовується в будівництві. Геометричні розміри кілець приведені в таблиці 1. Широке їх застосування спонукало інженерів і дослідників до пошуку ефективних методів їх виробництва. До таких методів відносяться: лиття, пресування, відцентрове ущільнення, вібрування, вібропресування.
  • Документ
    Моделювання процесу руху матеріалу по грохоту
    (КНУБА, 2009) Назаренко, І. І.; Орищенко, С. В.
    В промисловості процес класифікації матеріалів є одними з найбільш масштабних і енергоємних операцій. Цей процес практично завжди використовуються й при виробництві будівельних матеріалів. У процесі класифікації матеріалу широко використовуються віброгрохоти.
  • Документ
    Машини і обладнання технологічних процесів (історія, наукові досягнення та напрямки діяльності)
    (КНУБА, 2005) Назаренко, І. І.
    На кафедрі однією із тем наукових досліджень започатковано і розвивається напрямок по теоретичному дослідженню динаміки вібраційної техніки з метою підвищення їх ефективності та створення принципово нових конструкцій, оскільки існуючі машини потенційно себе вичерпали і необхідно сформулювати нові підходи до вирішення цієї проблеми.
  • Документ
    Експериментальне дослідження фізико-механічних властивостей будівельних сумішей
    (КНУБА, 2004) Назаренко, І. І.; Клименко, М. О.
    Фізико-механічні властивості оброблюваного середовища, що визначають його динамічне поводження і структуроутворення, вивчені недостатньо і немає єдиної думки, які з властивостей необхідно регламентувати і враховувати при описі руху будівельних сумішей.