Вибрані статті з наукових збірників

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/27

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Оптимізація управління методом виділення сильно зв’язних компонентів на графах
    (КНУБА, 2008) Кубайчук, О. О.; Теренчук, С. А.; Єременко, Б. М.
    В даній роботі запропонована методика розв‘язання задачі ефективного управління підприємством з застосуванням теорії графів, яка передбачає виділення сильно зв‘язних компонентів орієнтованого графа і застосування процедури топологічного сортування орієнтованого ациклічного графа. Для виділення СЗК в середовищі MATHCAD розроблено процедуру STRONG_COMP.
  • Документ
    Застосування топологічного сортування орієнтованих ациклічних графів у плануванні будівельних робіт
    (КНУБА, 2007) Кубайчук, О. О.; Теренчук, С. А.; Єременко, Б. М.
    Розроблено ефективну програму в середовищі MATHCAD, яка вирішує проблему визначення критичного шляху у плануванні будівельних робіт методами теорії графів.
  • Документ
    Неперервний акустичний контроль та ідентифікація тріщиноутворення в металевих конструкціях
    (КНУБА, 2013) Глива, В. А.; Делас, М. І.; Єременко, Б. М.
    Запропоновано систему контролю та ідентифікації тріщиноутворення в металевих конструкціях, що ґрунтується на реєстрації сигналів акустичної емісії і струмів витоку. Розроблена система дає змогу здійснювати контроль стану конструкцій у важкодоступних і недоступних місцях, накопичувати і обробляти зареєстровані сигнали в неперервному режимі та попереджати про наближення їх значень до критичних рівнів.
  • Документ
    Моделі і методи оцінки ризиків в інвестиційних будівельних проектах в умовах невизначеності
    (КНУБА, 2009) Теренчук, С. А.; Єременко, Б. М.; Журибеда, Д. Б.
    Практика реалізації реальних інвестиційних будівельних проектів (ІБП) свідчить про те, що вплив факторів невизначеності призводить до виникнення непередбачуваних ситуацій, що в свою чергу призводить до неочікуваних витрат, навіть в тих проектах, які спочатку були визнані економічно обґрунтованими. Таке трапляється через те, що непередбачені або малоймовірні негативні сценарії розвитку ІБП все ж таки можуть відбутися і завадити реалізації проекту. Саме тому аналіз моделей і методів оцінки економічної ефективності ІБП в умовах невизначеності є актуальним і доцільним.
  • Документ
    Застосування методів неруйнівного контролю до визначення технічного стану об'єктів будівництва
    (КНУБА, 2012) Єременко, Б. М.
    Проведено аналіз методів неруйнівного контролю. Показано переваги застосування методу акустичної емісії для дослідження технічного стану об’єктів будівництва.