Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Конструктивні та життєзабезпечуючі системи реалізації вертикального озеленення в архітектурі
    (КНУБА, 2016) Кузнецова, Я. Ю.; Клочко, Н. В.; Осиченко, Галина Олексіївна
    Проведено аналіз використання озеленення в архітектурному формоутворенні. Розглянуті конструктивні та життєзабезпечуючі системи реалізації вертикального озеленення. Виявлені найбільш доцільні типи озеленення.
  • Документ
    Історія архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури
    (КНУБА, 2015) Кащенко, О. В.; Слєпцов, О. С.; Кумейко, М. К.
    Розглянуто основні історичні віхи становлення архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури з початку його заснування до сьогодення та перспективи розвитку факультету як складової університету.
  • Документ
    Сучасна людина та її потреби – основа для формування системи підготовки фахівця – архітектора
    (КНУБА, 2016) Бачинська, Л. Г.
    Розглянуті зміни у структурі та змісті навчального плану підготовки архітекторів у КНУБА за останні 25 років, наведені приклади динаміки об’ємів і змісту дисциплін за останні 8 років. Запропоновано перебудувати зміст навчального плану з врахуванням появи нових наукових знань про людину, процесів змінення сучасної людини, її потреб та вимог до організації простору і форми архітектурних об’єктів.
  • Документ
    Інноваційні архітектурно-конструктивні заходи енергозбереження урбанізованого середовища
    (КНУБА, 2017) Криворучко, Н. І.; Шмуклер, В. С.
    Розглядаються сучасні інноваційні архітектурно-конструктивні заходи енергозбереження в системі міста і будівель, як його складових. Окреслено проблеми формування комфортного архітектурного середовища, яке розглядається як урбанізована просторова система будівель і споруд, і їх вирішення архітектурно-конструктивними заходами на основі сучасних інноваційних технологій і матеріалів. Визначено, що на основі міждисциплінарних наукових досліджень пошук шляхів енергозбереження усієї урбанізованої системи, як на стадії проектування, так і при будівництві, має прогресивний інноваційний характер, що відповідає сталому збалансованому розвитку.
  • Документ
    Принципи модернізації військового містечка відкритого типу на прикладі м. Чугуїв
    (КНУБА, 2017) Морозік, А. С.; Л. Г. Василенко
    В статті висвітлюється принципи модернізації військових містечок, які застосовані та апробовані на прикладі військового об’єкту, що розташований в м. Чугуїв, представлені напрямки осучаснення, які дозволяють покращити містобудівне середовище.