Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 9 з 9
  • Документ
    Концепція відтворення живопису Успенського собору Києво-Печерської лаври
    (КНУБА, 2016) Орленко, Микола
    Описано концепцію живопису Успенського собору, наведено історичні періоди живопису, перелік ікон, живописні техніки.
  • Документ
    Класифікація сучасних торговельно-розважальних комплексів за різними ознаками
    (КНУБА, 2015) Кіщенко, А. О.
    В статті наведено класифікацію сучасних багатофункціональних торговельно–розважальних комплексів за величиною, планувальною організацією, за домінуючою функцією, композиційним, містобудівним, конструктивним та об’ємно-просторовим рішеннями.
  • Документ
    Фактори формування інтегральних структур торгово-розважальних комплексів
    (КНУБА, 2015) Кіщенко, А. О.; Костенко, О. Я.
    У статті розглядаються питання, формування інтегральних структур в організації багатофункціональних громадських комплексів. Формулюються фактори впливу на організації структур такого типу будівель.
  • Документ
    Шкільні комплекси на територіях зі складним рельєфом в Україні: зарубіжний досвід проектування і будівництва
    (КНУБА, 2017) Карбан, А. А.; Слєпцов, О. С.
    Розглядається актуальність реформування освіти в Україні, варіант нового будівництва шкільних комплексів на територіях зі складним рельєфом, зазначаються різновиди складності рельєфу і типологія архітектурних об’єктів, наводяться приклади.
  • Документ
    Новітні розробки архітектурної майстерні «ВІВ»
    (КНУБА, 2017) Вишинський, А. Л.; Горіна, А. О.
    Стаття присвячена творчості архітектурної майстерні «ВіВ» та архітектору, художнику Вишинському А.Л. Проаналізовані визначні проекти за останні роки діяльності колективу. Наведено яскраві приклади, які найкраще ілюструють творчість майстерні. Описано перед проектні пропозиції комплексу “Площа єдності” в м. Києві та розкрито особливості ідеї створення храму всіх конфесій.
  • Документ
    Особливості проектування boutique hotels (особливих готелів)
    (КНУБА, 2018) Жовква, О. І.
    Розглядається питання формування одного з нових видів готелів - boutique hotels (бутік - готелів). Зроблено екскурс в історію виникнення даних готелів наведено сучасні світові приклади бутік - готелів. У статті приділена увага питанню виявлення особливостей архітектурної, функціонально-планувальної організації та дизайну, а також організації сервісу та обслуговування у даних готелях.
  • Документ
    Циклічність активності концептуальної творчості в архітектурі (гіпотеза)
    (КНУБА, 2018) Весна, А. В.; Дубинский, В. П.
    У дослідженні вперше висунута гіпотеза про циклічність періодів активності концептуальної творчості в архітектурі. Запропоновано методи виявлення цих циклів, які засновані на розробленому методі аналізу історично значущих архітектурних концепцій і концептів, створених на їх основі. Висунуто гіпотезу про структуру концептуальних циклів і причини їх виникнення. У період з V ст. до н.е. по теперішній час виявлено чотири періоди активності створення архітектурних концепцій. Кожен з виявлених періодів є віссю зміни спеціальності і адаптації її до нових умов існування міст і архітектури.
  • Документ
    Київ-Пасажирський за 130 років
    (КНУБА, 2014) Юнаков, С.Ф.
    У статті розглядається історія розвитку проектування привокзальних площ, визначені особливості містобудівного, планувального і об’ємно-просторового формування комплексу та окреслені основні напрямки концепції розвитку.
  • Документ
    Специфіка організації простору малих вищих навчальних закладів
    (КНУБА, 2014) Щербаков, О. В.; Кіщенко, А. О.
    Розглядаються питання, що виникають при формуванні малих вищих навчальних закладів(ВНЗ). Формулюється концепція і визначається специфіка організації простору даного типу будівель. Наводиться інтерпретація типологічної планувальної схеми вищого навчального закладу на прикладі існуючого об’єкту – Інституту Менеджменту в Індії, м. Калькутта.