Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 13
  • Документ
    Об'ємно-просторові прийоми поєднання вертикальних ферм з житловим середовищем
    (КНУБА, 2019) Заверталюк, Р. М.; Кравченко, І. Л.
    The prerequisites for the emergence and relevance of "vertical farms" in the world and Ukraine are discussed in the article. A brief overview of projects, technologies and methods of management is presented. Some possibilities of its combination with the living environment are indicated. У статті розглядаються передумови, виникнення та актуальність застосування вертикальних ферм у світі, та Україні, представлений короткий огляд проектів, технологій та методів господарювання, а також можливості поєднання вертикальних ферм з житловим середовищем.
  • Документ
    Эволюция развития архитектурно - планировочной организации Одесского железнодорожного вокзала
    (2016) Джиовани, В. Н.; Уренев, В. П.
    В статье рассматривается эволюция архитектурнопланировочной организации Одесского железнодорожного вокзала, а так же перспектива его дальнейшего развития с учетом современных требований организационных и технологических процессов.
  • Документ
    Позитивні та негативні аспекти естетики міського середовища в умовах постіндустріальної урбаністики
    (КНУБА, 2016) Лясковський, О. И.; Франків, Р. Б.
    Стаття присвячена дослідженню якісного потенціалу постіндустріального міського житла і розглядає одну із можливостей його розвитку у формі мікро-ландшафтної житлової будівлі підвищеної поверховості.
  • Документ
    Місто, дружнє до людей похилого віку
    (КНУБА, 2017) Федячко, К. І.; Габрель, М. М.
    Проаналізовано основні характеристики міста «дружнього» до людей похилого віку для створення більш сприятливого середовища, що в подальшому може бути універсальним стандартом для міста для людей будь-якого віку.
  • Документ
    Формування єко-реклами в сучасному архітектурному середовищі
    (КНУБА, 2018) Ольховська, О. В.
    Розглянуто формування екологічної реклами як однієї зі складових елементів дизайну архітектурного середовища, що впливає на якісні характеристики міста. Виявлено нові можливості творчого перетворення міського середовища, при якому використовуються як сучасні інноваційні технології, так і художні засоби, характерні для нових видів образотворчих мистецтв. Розглянуто екологічні проекти провідних рекламних агентств в цій сфері.
  • Документ
    Духовные потребности человека в городской среде
    (КНУБА, 2017) Демин, Н. М.; Арзили, А. Ю.
    В исследовании рассматривается «человек» как предмет познания на уровне сущности. Авторы выделяют два бытия человека как биологического и духовного существа. Рассматриваются потребности человека в городской среде как духовного существа. При этом, городская среда представлена конгломератом материального и духовного начал. Вводится понятие ментально-семиотической системы городской среды.
  • Документ
    Современные тенденции формирования железнодорожных вокзальных комплексов
    (КНУБА, 2015) Джиовани, В. Н.; Уренев, В. П.
    В статье рассматривается архитектурно-планировочная организация современных вокзальных комплексов зарубежного и отечественного опыта.
  • Документ
    Современные тенденции формирования железнодорожных вокзальных комплексов
    (КНУБА, 2015) Джиовани, В. Н.; Уренев, В. П.
    В статье рассматривается архитектурно-планировочная организация современных вокзальных комплексов зарубежного и отечественного опыта.
  • Документ
    Утворення і категоризація цілісного фрагменту міського середовища (принципова модель взаємодії складових-частин цілого)
    (КНУБА, 2014) Стецюк, І. І.; Товбич, В. В.
    У статті розглянуто прояв роботи композиційного механізму як взаємодію та взаємозв’язок дестинацій та цезур. Застосовані вурфні (подвійні) співвідношення у пошуках міри частин цілого та їх зв’язків. На прикладі трибофатики (теорії комплексних пошкоджень силових систем) та золотої пропорції підтверджено доречність визначення об’єму та розмірності планувального змісту дестинацій та цезур як середовищних утворень-продуктів роботи композиційного механізму, на основі пропорції золотого енергетичного вурфу. Зазначено ряд ефектів та явищ, що виникають у частинах цілого та в їх зв’язках при протіканні 4-х процесів. Також наведено приклади дестинацій та цезур відповідно до трьох планувальних рівнів (макро-, мезо-, мікрорівні).
  • Документ
    Особливості формування дизайну міського середовища
    (КНУБА, 2014) Зенькович, Н. Г.
    У статті досліджуються особливості сучасного етапу формування дизайну міського середовища. Наведені основні складові дизайну цього середовища та надана їх характеристика.