Архітектурний вісник КНУБА

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/40

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Документ
    Сучасний погляд на багатоквартирне житло в аспектах структурно-логічної ієрархічної класифікації та оціночних пріоритетів громадського попиту
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.; Буравченко, С. Г.
    В статті розглянуті та прокоментовані структурно-логічні схеми ієрархічної класифікації багатоквартирного житла (БЖ) Теоретично доведена доцільність використання системи в 12 АМО-пазлів, для оцінки пріоритетів впливовості складових елементів, в межах визначеної ієрархії, та графо-матричного оцінювання їх показників.
  • Документ
    Основи методики об’ємно-просторової організації (інтегрування) багатоквартирного житла в динаміці проектування сучасних об’єктів нерухомості
    (КНУБА, 2016) Книш, В. І.
    В статті наведені матеріали авторського дослідження проблеми забезпечення нормативного рівня щільності забудови різної поверховості на виділених для цього ділянках міста в діапазоні від 2-х до 24-х поверхів. Основним аналітичним результатом даного дослідження можна вважати запропоновану діаграму пропорційного розподілу території під забудову в залежності від поверховості об’єкта багатоквартирного житла, а також розрахункові коефіцієнти співвідношення (Кс) площі плями під забудову до площі всієї території, наданої під будівництво об’єктів різної поверховості. Висновки даної статті та отримані розрахункові показники Кс, на думку авторів повинні бути корисними для архітекторів, особливо на допроектних підготовчих стадіях та в процесі переговорів із потенційними замовниками проектів багатоквартирного житла. Наведений матеріал є основою методики об’ємно-просторової організації багатоквартирного житла в динаміці його інтегрування в багатофункціональні об’єкти житлової нерухомості, про методичне забезпечення чого піде мова у наступних публікаціях.
  • Документ
    Сучасні тенденції розвитку багатоквартирного житла в країнах Західної Європи
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Кайтанюк, А. А.
    У статті розглянуто декілька найбільш успішних країн західноєвропейського регіону, що конкурують у лідерстві створення надсучасного житла. Досліджені особливості розвитку архітектури житла для кожної країни окремо, з огляду на переважаючі тенденції та цілеспрямування у регіоні. Зроблено огляд з позиції можливого використання європейських здобутків на практиці розбудови України.
  • Документ
    Сучасні тенденції і спрямування розвитку східно-азійського регіону до світового лідерства у створенні багатоквартирного житла і задоволення попиту на архітектуру
    (КНУБА, 2017) Книш, В. І.; Кайтанюк, А. А.
    У статті розглянуто декілька найбільш успішних країн Східної Азії, що конкурують у лідерстві створення надсучасного житла. Дослідженні особливості його розвитку для кожної країни окремо, з огляду на переважаючі тенденції та цілеспрямування, вивчені шляхи вирішення проблеми житло-забезпечення на місцево-регіональних рівнях, а також зроблено огляд з позиції можливого використання Східно-Азійських здобутків на практиці розбудови України.
  • Документ
    Динамічно-парадоксальна конкуренція та сформований симбіоз на ринку багатоквартирного житла
    (КНУБА, 2015) Книш, В. І.; Іщенко, І. О.
    Книш В. І. (канд. арх., доц. кафедри теорії архітектури КНУБА) та Іщенко І. О. (магістр арх., закінчив КНУБА у 2015 р.). В статті «Динамічно- парадоксальна конкуренція та сформований симбіоз на ринку багатоквартирного житла» розглядаються деякі аспекти ціноутворення на ринку створення та реалізації багатоквартирного житла в контексті штучно створеної парадоксальної конкуренції та сформованого симбіозу, а також розглядаються можливі варіанти динаміки до здорової конкурентної боротьби за підвищення якості та зниження вартості продажу багатоквартирного житла.