Наукові статті

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/30

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Документ
    Методика експериментальних досліджень залізобетонних плит, що працюють на згин в двох протилежних напрямках
    (2004) Адаменко, В. М.
    Запропонована та виконана модернізація існуючого дослідницького стенду до можливості випробування залізобетонних плит, що згинаються в двох протилежних напрямках. Розроблена методика проведення експериментальних досліджень, що дає змогу технічно реалізувати випадок завантаження залізобетонних плит різнознаковим моментним навантаженням різної інтенсивності та тривалості.
  • Документ
    Урахування крутного моменту при розрахунку поздовжнього армування двовісно працюючих монолітних плит на основі методу Вуда-Армера
    (ОДАБА, 2013) Адаменко, В. М.
    За допомогою ПК «ЛІРА-САПР 2013» досліджується вплив крутного моменту на армування двовісно працюючих плит за методом Вуда-Армера. Результати армування співставленні з аналогічними, отриманими на основі теорії М.І.Карпенка. Influence of torsional moment on the reinforcement of two-way slabs is investigated using a method developed by Wood and Armer with the help of «LIRA-SAPR 2013» software package. The area of reinforcement is compared with the steel area obtained from equations based on N.I.Karpenko theory.
  • Документ
    Дослідження впливу тріщиностійкості на армування монолітних плит безбалкових перекриттів
    (ОДАБА, 2013) Адаменко, В. М.
    Залізобетонні монолітні плити безбалкових перекриттів займають вагоме місце у сучасному каркасно-монолітному та промисловому будівництві. Особливості роботи монолітних плит безбалкових перекриттів на даний час вивчено недостатньо, проте, сфера та об’єми їх застосування досить широкі. Раціональність армування таких плит має прямий вплив на надійність, довговічність та вартість будівництва. Поява тріщин у залізобетонних монолітних плитах зумовлює принципово якісні та кількісні зміни в їх роботі, які для плит значних прольотів та різновидів діючого навантаження, у багатьох випадках, стають визначальними при призначенні поздовжнього армування. Діючі норми з розрахунку та конструювання залізобетонних конструкцій ДСТУ Н Б EN 1992-1-1:2010 (Єврокод 2) та ДБН В.2.6-98:2009 обмежують тріщиноутворення конструктивно, регламентуючи максимальний крок та діаметр арматури, або за розрахунком ширини розкриття тріщин.
  • Документ
    Стенд для експериментальних досліджень залізобетонних плит, що згинаються в двох напрямках
    (НУВГП, 2003) Кріпак, В. Д.; Шинкарюк, Ю. М.; Адаменко, В. М.
    Розроблена та здійснена конструкція випробувального стенду з принципово новою системою завантаження та контролю за навантаженням дослідних зразків залізобетонних плит через систему важелів. Шляхом комбінації величин та часу дії фіксованих навантажень на важелі дослідна плита завантажується по краях згинальними моментами М1 та М2 різної інтенсивності та тривалості. Конструктивне рішення стенду запатентовано.