Містобудування та територіальне планування

Постійне посилання на фондhttps://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/160

Переглянути

Результат пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Документ
    Системні інтерпретаційні рівні управління складними системами
    (КНУБА, 2012) Бондар, О. А.
    Розглядаються об’єкти управління як складні ієрархічні системи. Аналізуються можливості управління через інтерпретаційну методологію та її рівні. Визначаються рівні управління та їх взаємозв’язок з інтерпретаційними рівнями.
  • Документ
    Інвестиції, як складові моделювання економічних систем: сутність та класифікація
    (КНУБА, 2011) Бондар, О. А.; Якимчук, І. М.; Горчаківська, Г. В.
    Розглядаються основні системні принципи моделювання економічних систем через інвестиційні процеси. Обґрунтовано та розроблено узагальнену класифікацію інвестицій, як основних параметрів моделювання.
  • Документ
    Геометричне моделювання маркетингових систем в будівництві
    (КНУБА, 2011) Бондар, О. А.; Якимчук, І. М.; Лаврухіна, К. О.
    В статті розглядається необхідність побудови маркетингової системи для управління якістю. Проаналізовано основні методи управління маркетинговими системами. Визначаються основні параметри та взаємопов’язані елементи маркетингових систем в будівництві. Доводиться необхідність до доцільністю управління такими системам засобами прикладної геометрії (геометричного моделювання).
  • Документ
    Типологія управлінських моделей галузевої теорії «геометрична економетрика»
    (КНУБА, 2013) Бондар, О. А.
    Розглядається типологія управлінських моделей ефективного управління підприємством на основі використання методології наукової теорії інтерпретаційного схематизму «геометрична економетрика».
  • Документ
    Формування галузевих теорій як сучасні особливості розвитку наукових досліджень
    (КНУБА, 2014) Куліков, П. М.; Бондар, О. А.
    В статті розглядається та доводиться необхідність формування галузевих теорій як сучасних особливостей розвитку наукових досліджень, що ґрунтуються на системних засадах формування наукових програм. Формулюються основні методологічні засади функціонування галузевої теорії «геометрична економетрика».
  • Документ
    Алгоритмічна модель визначення показників ризику кредитів, наданого підприємству
    (КНУБА, 2013) Якимчук, І. М.; Бондар, О. А.; Каширіна, І. М.
    Розглядається доцільність використання алгоритмічної моделі управління кредитними ризиками підприємства. Визначаються основні методи та особливості такої моделі, доводиться їх економічна доцільність.
  • Документ
    Функціональні параметри галузевої теорії «геометрична економетрика» в контексті ефективного управління
    (КНУБА, 2013) Куліков, П. М.; Бондар, О. А.
    Розглядаються функціональні параметри галузевої теорії ефективного управління «геометрична економетрика». Визначено основні принципи та алгоритм функціонування. Розвинуто основні парадигми структури наукових теорій та їх ефективного застосування.
  • Документ
    Обгрунтування доцільності управлінських процесів в маркетинговій системі з позиції прикладної геометрії
    (КНУБА, 2013) Бондар, О. А.; Лаврухіна, К. О.
    Розглядається та доводиться необхідність використання інстументарію прикладної геометрії для формування якісно-кількісної моделі управління маркетинговими системами (МС).
  • Документ
    Можливості галузевої теорії «геометрична економетрика» в контексті вирішення задач економічної безпеки підприємства
    (КНУБА, 2015) Бондар, О. А.
    Запропоновано системні моделі управління економічною діяльністю підприємства задля нарощення його ефектної роботи. Визначено основні параметри та цільові економетричні функції.
  • Документ
    Систематизація науково-методичних підходів визначення вартості в будівництві
    (КНУБА, 2016) Бондар, О. А.
    Проводиться системних аналіз науково-методичного інструментарію визначення вартості в будівництві на основі методології розвитку галузевої теорії ефективного управління підприємством «геометрична економетрика». В основу аналізу покладено системний синтез економічної доцільності та технологічної складності виконання будівельних робіт. Пропонується логістичний механізм використання системних моделей визначення вартості робіт в будівництві. Запропонований механізм включає в себе нормативні особливості, договірні пропозиції та специфічні особливості об’єктів будівництва.